Eylül Ayı Divan Toplantısı Gerçekleşti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eylül Ayı Divan Toplantısı Gerçekleşti

Pogba transferinde menajeri 40 ml komisyon aldı
Siz hangi devirde yaşıyorsunuz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni bir şeymiş gibi gelmesin. Yıllardır menajerler özellikle 3 büyükleri yoluyorlar. Anadolu kulüplerinde de durum farklı değil. Yıllardır biz menajerlere çuval çuval paraları saçıyoruz. Dursun'u savunmak için demiyorum ama kimse çıkıp da şu kadar verdik demiyordu. O yüzden garip geliyor.
Ben sanmıyorum ki sadece biz Türk kulüplerine bi has durum. Avrupa'da da olay aynı. Pogba'nın o çakal menajerinin sadece Pogba'nın MANU'ya transferi için aldığı parayı hatırlayın. Nice paralar kaldırıyorlar menajerler ama pek ortaya çıkmıyor. Manu, Real vs gibi kulüpleri menajerlere ödenen paralar zerre etkilemez çünkü adamlar zaten ultra zengin. Olan bizim gibi mali durumu belli olan kulüplere oluyor.
Çözümü var mı bilmiyorum...

Son düzenleme:
Dinledigim kadariyla tesisler konusunda gelismeler musbet , stadyuma yeni bir yol , funikuler ,yeni otopark alani , kemerburgazdaki arsa basbakanlik onayindan cikmak uzereymis , salon ile ilgili ruhsat asamasina gecilmis , riva ve florya konulari zaten biliniyor , yeni bir sey yok , otel insaati hizlanip bitiriliyormus ,kalamis ile ilgili isletmeci degisiyormus

simdi ada konusuluyor ama davalar devam ediyormus

9 m komisyon mu vermişiz transfer için... eşşek koysak oda alırmış zaten menajerlere bu kadar bayıldıktan sonra... Cenk Ergün'ün uçak biletleri ve gezmesi için adamı övüp durmuşlarda haberimiz yokmuş

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(bonservisler+ toplam maaş) çarpı %10 = menejer Komisyonu.
Hesaplayın eksik mi fazla mı görelim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Stad bölgesi inşaat alanı havasında yalnız tamam inşaat var da direkt olarak bu hissedilince hoş bir görsel olmuyor zaten dış yapı eskidi ve hala buna yönelik bir düzenleme de yapılmadı.

En iyi stada sahibiz ama yıllardır daha gösterişli hale getiremedik.

Üst Alt