# Fabricio Coloccini - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fabricio Coloccini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Fabricio Coloccini

2013'e kadar kontratı var. trasfermarkt'ta bonservis'i 6.25M euro. iyi bir pazarlıkla 5-6M'a kapatılabilir belki eğer oyuncu da bizi isterse.

Owen'ın sözleşmesi bitti. Tıpkı Neill, Leo, Sarp ve Gökhan gibi... :)

Coloccini'nin sözleşmesinde ise takım küme düştüğü takdirde bedelsiz serbest kalma, bonserviste indirim vs. gibi takımdan ayrılmasını kolaylaştırıcı bir madde olabileceğini düşünüyorum. Bu emin olun Emana, Oliveira vs. gibi oyuncularda da vardır.

Şu ana kadar transfer yapamamış olmamızın bir sebebi ise, talip olduğumuz futbolcuların ligleri geç bittiğinden ve geç başlayacağından dolayı bir çoğunun tatilde olmaları bana kalırsa. Ayrıca takımdan ayrılacak olanlar alabilecekleri kadar teklif bekleyip ona göre karar vermek istiyorlar. Mesela Neill bence daha yüksek teklif bekliyor olabilir. Eğer gelmezse bizi tercih edebilir vs. Sonuç olarak bu adamlar tatillerini bitirip bir karar vermeden bizim transfer yapmamız zor gibi gözüküyor.

lucas neill yada collacini.ikiside hem stoper hem sağbek oynuyor.ama yaşı itibariyle ve biraz daha hızlı olması sebebiyle collociniyi tercih ederim.gerçekten bize yarar sağlayacak bir oyuncu

Gelmez,bonservisi elinde değil,biz hi. bir oyuncuya 6 mio vermeyiz.

Keşke 6 Milyon'a alsak.

Oyuncular hakkında çok yorum yapmam.Çünkü her oyuncuyu yeteri kadar izleyemiyorum.Herkese yorum yapanlar nasıl bu kadar tanıyor her oyuncuyu bilemiyorum.Ama bu oyuncuyu tanıyorum,ben kefilim:D

Keşke 6 Milyon'a alsak.

Oyuncular hakkında çok yorum yapmam.Çünkü her oyuncuyu yeteri kadar izleyemiyorum.Herkese yorum yapanlar nasıl bu kadar tanıyor her oyuncuyu bilemiyorum.Ama bu oyuncuyu tanıyorum,ben kefilim:D

Sen kefilsen transfferin önündeki engel kalkmış oldu renkdaş.Haldun,'a haber verelim bassın 15 mio yu alsın:D

Coloccini serbest değil taaa ilk sayfalarda da yazdım, Newcastle hiçbir oyuncusunun sözleşmesine ligden düşerse serbest kalır maddesi koydurmaz. Klübün kuralları var, Newcastle Premier ligin en köklü takımlarındandır! Serbest diye kendimizi kandırmayalım,varsa 10m euronuz alırız diyinde serbest diyince komik oluyor. Lütfen gerçekçi olun.

Coloccini G.Saray'da

12B9EADBE5E2E849A60FC28Dx.jpg

İngiltere'nin News Of The World gazetesine göre, sarı-kırmızılı ekip, Newcastle United'ın Arjantinli savunma oyuncusunun transferini bu hafta içinde resmen bitirecek. Gazete, G.Saray'ın, süper sambacı için Newcastle'a 4.6 milyon euro ödeyeceğini yazdı

Lyon'dan Keita'yı alarak hücum hattına müthiş bir takviye yapan G.Saray şimdi de savunmaya

bir dünya yıldızı getiriyor. İlk olarak Fotomaç'ın yazdığı Fabricio Colloccini'yle ilgili transfer çalışmasına İngiltere'nin News Of The World gazetesi geniş yer ayırdı. Gazete, G.Saray'ın, Newcastle'da oynayan Arjantinli'nin transferini bu hafta bitireceğini yazdı. Haberde, küme düşen Newcastle'ın maliyeti yüksek futbolcularını satmayı kararlaştırdığı ve bu çerçevede Martins'in Lyon'a, Coloccini'nin de G.Saray'a verileceği ifade edildi.

Gazetenin haberine göre, sarıkırmızılı ekip 27 yaşındaki Coloccini için İngiliz kulübüne 4.6 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek. Haberde, Arjantinli yıldıza ne kadar verileceği ise belirtilmedi. Newcastle United'ın, geçen sezon 12.8 milyon euro karşılığında transfer ettiği Coloccini takımın en başarılı isimlerinden biri olmuştu. Küme düşmesine rağmen savunmadaki cansiperane futboluyla taraftarların kalbini fetheden tecrübeli oyuncu, Arjantin Milli Takımı'nın da formasını 32 kez giydi. Her iki ayağını da çok iyi kullanabilen Coloccini, bu özelliği sayesinde savunmanın hemen her bölgesinde başarıyla görev yapabiliyor.

Fotomaç

G.Saray'ın, süper sambacı için Newcastle'a 4.6 milyon euro ödeyeceğini yazdı:D:D

arjantinliler ne zamandan beri sambacı oldu:D

kaynak:totomaç:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt