Falcao, Rayo Vallecano'da! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Falcao, Rayo Vallecano'da!

Çok kötü oldum.. Ne umutlarla beklemiştik şunu ah ah

Valla renktaş normalde bazı futbolcularda etkili olur bu videolar mesela bugün Mohammedin gidiyor videosuna denk geldim baya bi üzdü , ama bu adamda nedense içim bayram yeri gibi.
Yolu açık olsun bundan 5-10 yıl önceki haliyle aklımızda kalsın ki güzel hatırlayabilelim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Radamel Falcao: "Rayo Vallecano'ya transfer olduğum için çok mutluyum. İyi antrenman yaptım. Sezon başı kampını çok iyi geçirdim. Kondisyonum ve fizik gücüm üzerine daha fazla çalışma fırsatım oldu. La Liga'yı çok iyi biliyorum. Beni görecekler"
Ayrılan Terim idmanını övüyor.

Hocamın idmanlarına laf edenler utanır mı?

Mario Suarez: "Falcao, Türkiye'den daha rekabetçi bir lig olan LaLiga'ya geliyor. Rayo Vallecano'ya gelmek onun için bir sıçrama. Buraya geleceğini bana haftalar öncesinden haber vermişti. Bize zaferler yaşatacağına inanıyorum."

Radamel Falcao: "Rayo Vallecano'ya transfer olduğum için çok mutluyum. İyi antrenman yaptım. Sezon başı kampını çok iyi geçirdim. Kondisyonum ve fizik gücüm üzerine daha fazla çalışma fırsatım oldu. La Liga'yı çok iyi biliyorum. Beni görecekler"

Kükresen bebeler korkmaz, fizik gücü derken şaka yapıyorsun.
Tatil planların ne durumda, Kanarya Adaları sana yakınmış, bol bol gol atarsın oralarda.

Gscimbom mobil

• Burak Elmas, sözleşmesi feshedilen Radamel Falcao’ya 3 M € tazminat ödeneceğini açıkladı.
  • Galatasaray’dan ayrılan Radamel Falcao, Rayo Vallecano’da 3 numaralı formayı giymek istediğini açıkladı ...

serefsiz ya, harbiden 3 numarayi almis :asd:

E_TnaPGWQAk79LL

Üst Alt