Fatih Karagümrük, Emre Çolak'ı Geçici Olarak Kadro Dışı Bıraktı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Karagümrük, Emre Çolak'ı Geçici Olarak Kadro Dışı Bıraktı!

Ben emre çolak;

tek başarısı gs altyapısından çıkmak olan,zar zor trde kulüp bulmuş,onda da oynatılmayan,içi geçip dönemi biten bir futbolcuyum(!)

baktım ki milyon dolarlık kontratlar artık aslanın ağzında,bonservisim olmamasına rağmen kimse almıyor,o halde neden zamanında twitterda gülen emojiyle dalga geçtiğim,adını anmadığım,bensiz başarısız olmaları için dua ettiğim ilk göz ağrım,yetiştiğim kulüp olan gsye yaranmıyorum

biz arda abimle aynı şeyin lacivertiyiz,güç ve para bizdeyken gs ile dalga geçer onlarda kim yeaaee der elden ayaktan düşüp,camiasız kalınca,kontrat bulamayınca gs mizi hatırlar,tatlı şirinlikler yapar,etkileşim almak ve yamanmak için twit atar,story paylaşırız,re re re ra ra ra gassay gassay cimbombom dedikmi herkesi olmasada bazılarını yanımıza çeker kulübe gelebilmek için destek buluruz

arda abimi aldınız,benide alın,hatta servet çetinide çağıralım,taraftarın gönlünde yer edinene kadar sesimizi çıkarmayalım,daha sonra güç toplayınca rijkaardları yiyelim,fatih hocama itaat edersem,elini öpersem alır zaten beni

Namı değer selamınaleyküm emre..

Üst Alt