Fatih Terim: "10 numara için sürprizimiz olabilir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "10 numara için sürprizimiz olabilir"

Fatih Terim: "Şu ana kadar gerçekleşmiş veya üzere olan bir transfer var, arkadaşlarımız az sonra 'gitmesiyle' ilgili bir haber verebilir."

"Romanya futbolunun gelmiş geçmiş en büyük efsanelerini Galatasaray kendi bünyesinde taşıdığı için, oradaki herkes Galatasaray'a büyük bir hayranlık duyuyor."

"Son saniyede bir sorun çıkmazsa, Morutan transferi bitti diyebiliriz. Yetenekli, genç ve değerli bir oyuncuyu kadromuza katmanın mutluluğu içindeyiz. Scout ekibimizin 18 yaşından beri takip ettiği bir oyuncu."

"Ederini bulan her oyuncuyla Galatasaray yollarını ayırabilir veya alabilir. Gelen bazı teklifler var, burada tabii tek tarafın değerlendirmesi yetmiyor. İki taraf da mutlu olursa, böyle bir şey gerçekleşiyor."

"Dönüşerek, değişerek ve de kazanarak bu mücadeleyi sürdüreceğimizi düşünüyorum."

"Galatasaray'ın, gençler tarafından tercih edilen, istenen bir kulüp olduğunu görüyorum. Galatasaray'da kazanacakları kupalarla birlikte daha major liglere gidebileceklerini düşünerek bu tercihi yaptıklarına yürekten inanıyorum."

"Hem yarışmacı bir takım oluşturuyor hem de ciddi bir yatırım yapıyoruz. İnanıyorum ki ileride bu yatırımların Galatasaray'a döneceğini düşünüyorum."

"İlkleri, yapılamaz denenleri başarmışsanız o zaman her şey size yapılabilir görünüyor."

"Hayaller bittiği zaman bizim burada olmamamız lazım, önemli beklentilerimiz ve hayallerimiz vardır. Hayal etmekten hiçbir türlü vazgeçmemek lazım. Hele bu armayla çok zor."

"10 numaralı formayı Romanya'dan Hagi'ye vermiştik. Bu konuyla alakalı açıkçası biraz beklemeyi düşünüyorum, bazı sürprizler yapabiliriz bu konuyla ilgili. Önemli olan sırttaki forma numarasından çok gövdedeki arma için verilen mücadeledir."

"10 numara beklentileri en yüksek olan numaraların başında gelir. Daha önceki yıllarda 10 numaralı formayı verdiğimiz oyuncuların normal performansta dahi kimseyi tatmin etmediği durumda, dikkatli olmayı seçiyorum."

"Morutan, bir an evvel oynamaya hevesli. Umarım en kısa sürede tüm prosedürler hallolur ve biz de onu sahada kullanmaya başlarız."

Son düzenleme:
10 numaralı formayı biraz bekletmek istiyorum, bazı sürprizler olabilir çünkü dedi hoca. :berkan:
yön vermeye devam :D

Üst Alt