Fatih Terim, 3 Futbolcuyu Kamp Kadrosuna Dahil Etmiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, 3 Futbolcuyu Kamp Kadrosuna Dahil Etmiyor

Galatasaray'da gözler gelecek oyuncular kadar gidecek isimlere çevrildi. Bu anlamda Fatih Terim tarafından ilk etapta kamp kadrosuna dahil edilmeyecek futbolcular ise netleşmeye başladı.

4ru1I_1521615101_1919.jpg

Göreve gelir gelmez Nigel de Jong ve Ryan Donk'u affederek takıma dahil eden Fatih Terim, sadece iki ismi affetmemişti.

O isimlerden biri olan Endoğan Adili, yeni sezon öncesi yine kampa götürülmeyecek. Florya'da toplanan isimler arasında bile yer almayan Endoğan, Fatih Terim'le asla antrenmana bile çıkamayacak.

Antrenmanlar hakkında resmi siteden sürekli kısa kısa bilgiler verilirken 3 gün önce "Ağrıları bulunduğunu öne sürerek antrenmana katılmadı" denilen Tolga Ciğerci kesinlikle kamp kadrosuna dahil edilmeyecek ve yollar ayrılacak.

Son 2 yılda 4 kez kiralanan ve bir türlü bekleneni veremeyen 21 yaşındaki Volkan Pala da Endoğan Adili gibi Florya'da kendine yer bulamadı ve kampa götürülmeyecek.

Öte yandan sürekli Galatasaray'da çok mutlu olduğunu belirten ve antrenmanları bir kez bile aksatmayan ve Florya'da toplanan isimler arasında yer alan Osman Tarık Çamdal'ın da kampa götürülüp götürülmeyeceği belirsiz.

sürekli Galatasaray'da çok mutlu olduğunu belirten ve antrenmanları bir kez bile aksatmayan ve Florya'da toplanan isimler arasında yer alan Osman Tarık Çamdal'ın

tarık çamdalın her idmana koşa koşa gelmesi ve sürekli idman fotolarında yer alması çok komik geliyor. :asd::asd:

Abi insanda biraz utanma olur ya

Şampiyonluk kutlamasında ıslıklandığı için tepki vermiştim yeri değil diye,az bile yapılmış valla bundan adam olmaz

Ya bu Tarik'i isteyen bir Kulup yok bana göre

Eskisehir istedi gitti mesela kiralik oynadi 1 sezon hatirlarsaniz

Idmanlara cikmasi umarim kampa götürülecek anlamina gelmez,kampa da gidecek olursa takim da kalma ihtimali olur buda hic hos olmaz acikcasi

Osi yüzsüzdür şey etsen teşekkür eder en azından dediğimiz gibi fatih hocanın yetersiz volkan pala ile ünal aysalın gayrimeşru çocuğu endoğan adiliyi kadroya almaması da güzel bir şey hiç değilse bu sene de bizi sömürürler ama 11 ay sonra sonsuza kadar kurtulur bu yıllardır yaşadıklarımız da bize ibret olur...1 musibet 1000 nasihattan evladır...

bu endogan ne kadar kotu acaba
hic izleyen oldu mu kendisini
Skorer'de yer alan habere göre sarı-kırmızılı yönetimin yaptığı, “Bonservisini verelim, sözleşmeni feshedelim” teklifini kabul etmeyen Endoğan Adili'nin “Uzun süredir futbol oynamıyorum. Bana yıllık 2 bin euro vermezler. 1 sene daha burada kalırım” dediği bildirildi.

Skorer'de yer alan habere göre sarı-kırmızılı yönetimin yaptığı, “Bonservisini verelim, sözleşmeni feshedelim” teklifini kabul etmeyen Endoğan Adili'nin “Uzun süredir futbol oynamıyorum. Bana yıllık 2 bin euro vermezler. 1 sene daha burada kalırım” dediği bildirildi.

yillik 2 bin euroya fifa bile oynayamazsin yaw
herifin dunyadan da haberi yok
vay shopar herif

Tarık çoğu taraftarın hayalindeki olayları yaşıyor yav. Takımla kampa gidiyor, takım otobüsünde takılıyor, antremanlara çıkıyor, çok ünlü futbolcularla ve Terimle bir arada, kupa kazanıyor etc. hayata bak yav. Bunların çoğunu yapmak için üzerine para veririz, herif üzerine milyonlarca para cukkalıyor. Çok saçma bir şey söylediğimin farkındayım; lakin ben bu adama futbolcu gözüyle bakamıyorum kusura bakmayın.

Tarık çoğu taraftarın hayalindeki olayları yaşıyor yav. Takımla kampa gidiyor, takım otobüsünde takılıyor, antremanlara çıkıyor, çok ünlü futbolcularla ve Terimle bir arada, kupa kazanıyor etc. hayata bak yav. Bunların çoğunu yapmak için üzerine para veririz, herif üzerine milyonlarca para cukkalıyor. Çok saçma bir şey söylediğimin farkındayım; lakin ben bu adama futbolcu gözüyle bakamıyorum kusura bakmayın.
Bence taşı gediğine oturtmuşsun renktaş.

Tarık seneye sözleşmesi biteceği için bu sene büyük ihtimal kiralık veya bonservissiz bir takıma gitmem isteyecektir ben olsam maaşını bu sene verir idmana bile çıkartmam hiçbir yerede göndermem.

Üst Alt