Fatih Terim, Arsene Wenger'e Üç Arsenal Oyuncusunun Durumunu Sordu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Arsene Wenger'e Üç Arsenal Oyuncusunun Durumunu Sordu!

Ben ona benzettim en çok. Fotolarından da baktım pek fark da göremedim .
Ama çoktandır canlı bi görüntüsü ile karşılaşmadığımız için belkide sen haklısındır. Aklıma kurt düşürdün sende..
değil reis için rahat olsun
resimid_5105610_16_9_1527580236-880x495.jpg

Arsene Wenger, Bodrum'da stres atıyor
Sadece dört isim var ama, aradığımız ismi bulmaya çalışıyorum yok..
Fakat dediğin gibi ben yanılıyorumdur . Eğer FT li fotodaki C.Arkın olsa, bu karede olması garip kaçardı zaten..

Güzel yakaladın hatayı.. Teşekkürler uyarı için . Ve bende bu yanılgı için Özür diliyorum üyelerden....

Ben zannettim Ali Şen in misafiri falandır, kal gidelim meselesi falan gelişmiştir diye yakıştırmıştım olayı...

Sadece dört isim var ama, aradığımız ismi bulmaya çalışıyorum yok..
Fakat dediğin gibi ben yanılıyorumdur . Eğer FT li fotodaki C.Arkın olsa, bu karede olması garip kaçardı zaten..

Güzel yakaladın hatayı.. Teşekkürler uyarı için . Ve bende bu yanılgı için Özür diliyorum üyelerden....
hata yakalama cabasında olduğumdan veya ozur dıle dıye yapılan bısı değil reıs sen cuneyt arkın dıyınce ulan dedım cuneyt arkın bıle yaslanmıs. hatta ılk alıntıyı yaptğımda emınmısın derken yaslılığı konduramadğımdan sorudm espiri ile karısık bıseydı. sonra sen 3 alıntı arka arkaya yapınca bakayım dedım ve o cıkmadı. fotoda eski arsenal baskanı fransız bı sanatcı ve iş adamı varmıs işte reis

Wilshere bana göre İngiltere'nin Emre Belözoğlu'su olur. Bücür, çirkef, disiplinsiz, ama bir o kadar da mücadeleci, oyun görüşü yüksek ve özellikle pas konusunda oldukça yetenekli. İş yapar yani ben isterim kendisini.

Joel Campbell balonundan da gına geldi artık o kesinlikle gelmesin. Welbeck fena olmaz, 15 gol civarı atar ama Lucas Perez daha da iyi olur, hatta yanılmıyorsam sol ayaklı ve bizde sol ayaklı sıkıntısı var.

Ben fazla takip edemedim son yıllarda ama Welbeck aklımda tam bir kara tren olarak kalmış. Yani öyle bir adam ki maçlara 7 kişi çıksak tek başına rakibi duman edecek bir adam diye biliyorum. EPL'de pek tutmamış olabilir de biz de EPL değiliz hani.

FA1nbj.jpg

İnst. kaynaklı haberin sağ foto alternatifinde bu da var.
Bodrumun gedikli sakinlerinden Fb eski başkanı Sn Ali ŞEN, Türk sinemasının efsane aktörü Cüneyt ARKIN (Fahrettin CÜREKLİBATUR), F. Terim in kızı ve bazı değerli Bodrum sakinleri de bu yemeğe eşlik etmişler belli ki..
Özellikle Ali Şen in beden dili, Eski FB başkanlığını yalanlarcasına oldukça samimi ve candan .... :rose::hat::tbr:
efsane bir foto olmuş buna ali şen de dahil.

ekran önünde holiganlaşabilirler ama çoğu futbol adamı aslında sandığınızdan çok daha derin dostluklara sahiptir.

Üst Alt