Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..." - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Maç Başı 1 Milyon EURO versinler tepe tepe kullansınlar...

Hatta Maç Başı 2 milyon Euro versinler .. Stadları yapılana kadar BİZ Olimpiyat stadına gidelim..

biz olimpiyatta oynarken,kimse gelin bizim sahamızda oynayın demedii..gitsinler kadıköyde,kasımpasada,atatürk olimpiyatta oynasınlar...

Böyle birşey olursa, yönetim istifa edene kadar veya Adnan Polat gibi gönderilene kadar düşmanımdır.

Valla isterse İmparator emretsin bu taraftar yine de o beşiktaşı o stadyumda OY-NAT-MAZ!!!

Bunu kalın kafanıza sokun!

Renktaşlar İRONİ'dir bence bu...

Timsaha yatmayın :)

Arkadaş ne ironisi bunu demiş Fatih hoca:

“Türk Futbolu’nun içinde bulunduğu bu ortamda birbirimize destek olmalıyız. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman dostumuz, eski futbolcu Fikret de dostumuz. Şampiyon olduk, birçok Beşiktaşlı’dan kutlama telefonu, mesajı aldık. Neden bir süre dostumuz Beşiktaş’a yardımcı olmayalım?”

Eşine kızına küfür,futbolcusuna hakaret ırkçı söylemler,yöneticisine küfür ve zeytin dalı

Tam mülayimlik başka açıklaması yok

Baya baya baya şaşırıyor ve yuh diyorum

Bu durum biraz karışık çünkü gsgm ile olan kira sözleşmemiz standard değil. Mesela gsgm konser vb. etkinliklerde bizim iznimizi almak zorunda değil stadımızı kullanmak için. Aynı durum bjk maçlarını oynaması için de geçerli olabilir. En azından ben böyle biliyorum...

Eşine kızına küfür,futbolcusuna hakaret ırkçı söylemler,yöneticisine küfür ve zeytin dalı

Tam mülayimlik başka açıklaması yok

Baya baya baya şaşırıyor ve yuh diyorum

Fatih Hocaya açıklama yaptırtıyorlar taraftarın tepkisi azalsın diye talimatın nereden geldiği belli

:mad: Kesinlikle kabul edilebilir bir durum değil bu

Galatasarayı talimatlar yönlendiriyorsa vay halimize

Açık konuşayım böyle bir karar alınırsa herhangi bir lisanslı ürün almam bundan sonra çok açık ve net.

Üst Alt