Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..." - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Bu idari bir konu. Terim'in bu konuyla ilgili yorum yapması haddini aşması anlamına gelir, hele hele başkan sadece bir gün önce aksi yönde görüş bildirmişken.Hem Fatih Terim Galatasaray taraftarının bu konudaki hassasiyetini bile bile böyle bir değerlendirme yapmışsa havanın her zaman böyle bulutsuz, günlük güneşlik olmayacağını da biliyordur herhalde.Fırtınalı havada taraftarın bütün yıldırımları Terim'in üzerine düşüverir.Taraftarın tüm kalbiyle bağlı olduğu kulübün kurucusuna küfreden , Galatasaray ihtiyaç duyduğunda lokmasını dahi bizimle paylaşmayan sözde ezeli rakip özde güruha evinin kapılarını açmayacağını bilmesi gerek.Sözde ezeli rakibi memnun edelim derken kendi taraftarının duygularını hiçe saymanın bedeli de ağır olur elbet.

Ama tabi burada taraftarın gönlünde en tepedeki adam kurban seçilerek ortamı yumuşatmak,taraftarı ikna etmek adına bunlar söylettirildiyse ki ihtimal dahilinde,yönetim tehlikeli bir oyun oynuyor demektir.Herşeye, tüm baskılara rağmen ben yönetimin taraftarı ezip geçerek BJK'yi Ali Sami Yen Arena'ya ev sahibi olarak kabul edeceğini sanmıyorum.

açıkcası bjk taraftarı en kıl oldugum taraftar eboue ye yapılanlardan sonra bilakis.bende kabullenemem bu durumu umarım böyle bişey olmaz.

Neden hep biz yanaşıcaz şikecilere. Hep dostane mesajları biz veriyoruz. Tinerci topluluğunu istemiyoruz Stadımızda.

Fatih Terim'in düşünmediği şey zemin.Sence hocam o zemin onca maçtan sonra ne hale gelir.

Maç sonu açıklamalarında zemine laf edemezsin hocam.

Peki çarşı o stada zarar vermeyecek mi zannediyorsun?

GS amblemlerini orada bırakacak mı zannediyorsun.

Tinerci bir taraftar grubundan bahsediyoruz.

Bu stad da bir keramet(!) var.

Adnan Polat bu stad olayi yüzünden gitti.

Böyle devam ederse, suanki yönetimi de stad yüzünden harcayacaklar :D

Fatih Terim'in bu açıklamayı yaptığı ne kadar doğru? Eminmiyiz bundan.

Kaynak nedir?

Olduk olacak nasılsa herifler maddi zorluk yaşıyor diye hiç İnönü'yü yeniden yapmasınlar. San Siro gibi kullanalım Arena'yı.

Yeter be! O tinerci hırboları o stada babam dahi soksa ona bile saygı duymam. Umarım bu saçmalık yalanlanır :mad:

Hocanın da arada saçmalama hakkı var. "Beşiktaş Arena'da oynayabilir"miş peh.

Haber doğru bu arada;

Ftw ‏@ftw1905

Haluk Yürekli ile konuştum gerçekten Fatih Terim demiş, TTArena'yı Bjk ile paylaşalım vs gibi şeyleri...

1. Bizim kazancimiz olacak mi? En azindan güzel bir gelirimiz olsun.

2. Besiktas Maci Arenada oynanmamali. Anlasma öyle yapilmali .

Kendi stadimizda 50.000 tinerci önünde mi oynayacagiz? Olmaz

Eger bi kazancimiz olmayacaksa ve talimata boyun egiyorsak yaziklar olsun.

Haddini asmis,ona dusmez bunlar,yerini bilsin.Teknik anlamda konussun ama yonetimsel bir konu bu.Zaten oldum olasi bu teknik adamlara "floryanin anahtarini ister" tarzi yaklasimlara tilt olmusumdur,bir insana bu kadar ego dopingi yaparsan her yerde ileri geri konusur.

Konu ile ilgili ise,eger inonu yikildiginda problemsizce yapilacagina emin olsam o kadar radikal karsi cikmam,ama o stat yikilirsa cok suphelerim var yeniden yapilmasi konusunda.

1. Bizim kazancimiz olacak mi? En azindan güzel bir gelirimiz olsun.

2. Besiktas Maci Arenada oynanmamali. Anlasma öyle yapilmali .

Kendi stadimizda 50.000 tinerci önünde mi oynayacagiz? Olmaz

Eger bi kazancimiz olmayacaksa ve talimata boyun egiyorsak yaziklar olsun.

Gelirimiz kesin olur ancak şunu net diyebilirim eğer bu gerçekleşirse taraftar bunu yazar bir kenara ve tepki gösterir diye düşünüyorum o zaman işte o gelirin de anlamı kalmaz.

Bizim armamızın olduğu bir stadta bu kargaların pay sahibi olmasını hiçbirimizin hazmedeceğini sanmıyorum.

Haddini asmis,ona dusmez bunlar,yerini bilsin.Teknik anlamda konussun ama yonetimsel bir konu bu.Zaten oldum olasi bu teknik adamlara "floryanin anahtarini ister" tarzi yaklasimlara tilt olmusumdur,bir insana bu kadar ego dopingi yaparsan her yerde ileri geri konusur.

Konu ile ilgili ise,eger inonu yikildiginda problemsizce yapilacagina emin olsam o kadar radikal karsi cikmam,ama o stat yikilirsa cok suphelerim var yeniden yapilmasi konusunda.

Herkes kendi düşüncesini söyleyebilir. İkincisi adam zaten yönetim kurulu buna karar verir demiş, kendisi kendi düşüncesini söylemiş. İlla Fatih Terim'in dediği olacak değil.

ne koltuk kalır ne store . bide düşünsenize kendi evinizde 50000 bjkli önünde oynuyorsunuz yuhalanıp küfür yiyorsunuz. kazayla adamlar şampiyon olurda kupa alırsa. bide üstüne al sana geyik malzemesi

Galatasaraylılık böyle birşey gerektirmez geçin bu yaklaşımları.

O stadı yakar beşiktaşlılar ne koltuk kalır ne Store ne metro durağı bir de demezler mi o stadı devlet yaptı size devlet ne derse o olacakmış :mad:

Ole birşey yaparlarsa cezasınıda cekerler. Bence biraz iyimser olmalıyız küçüklerimize sahip çıkıp abi olduğumuzuda onlarada hatırlatmalıyız.

Üst Alt