Fatih Terim: "Bu taraftarın kıymetini bilmek lazım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bu taraftarın kıymetini bilmek lazım"

1573339553460.png

Süper Lig'de Gaziantep FK'yı 2-0 mağlup eden Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim: "Oyundan memnunum. Hele hele ilk yarıdan çok memnunum, neredeyse pozisyon vermedik. Hem zihnen, hem fizik olarak, hem de duygusal olarak yıpranmış bir takımın kırılma anı olarak görüyorum bunu. Bunlara en iyi gelecek şey 3 puandı."

Terim: "İkinci yarıda da çok doğru oynadı oyuncularım. İyi bir maç oldu. Acaba Antep'e mi sakladılar kendilerini diye de kendi kendimizle ironi yapalım diye düşünüyorum. Bazı oyuncularımız 60'ta yoruldular, 3 gün sonra hiç kolay değil."

Terim: "Sahadakiler Galatasaray'da mücadele etmeyi öğretti, bu formayı alan bırakmasın. Biz adil davranmaya devam edeceğiz. O forma için mücadele etsinler. Bu taraftarın kıymetini bilmek lazım. Hep beraber oynamaya devam edeceğiz."

Terim: "Andone'nin durumu yarın belli olacak, dizinde bir hasar var, dizim boşluğa düşüyor diyor doktora. Birkaç milli takım daveti geldi, kaç tane gelecek, kimler gidecek bilmiyoruz."

Terim: "Bazı ağır durumların altından kalkmak kolay değil ama Allah'ın izniyle, Allah da doğru olanlara ve iyi çalışanlara yardım ediyor. Edecektir de. Muhakkak ki istemediğimiz olaylar zaman zaman gelişiyor ama bu Galatasaray'ın hedefini engellemeyecektir."

İlk yarı iyiydi ama 3-5-2'yi bırakıp ikinci yarıda 5-3-2'ye dönünce seyir zevki düştü ve oyun çok yavaşladı. Bunu oyuncular yorgun olduğu için bilinçli yaptık muhtemelen ama ilk yarıdaki oyunun devamını görmeyi isterdim. İkinci yarı Taylan ve Emre Mor aynı taktiği ateşlerdi.

0oyeQw.gif

“Muhakkak ki istemediğimiz olaylar zaman zaman gelişiyor ama bu Galatasaray'ın hedefini engellemeyecektir."

demişsin hocam da hedefin nedir?

6B8F0172-8F9B-4249-A26F-3867FAB9A926.jpeg

Falcao Andone önde oynar ya da Falcao Babel (Hoca malesef Babel i oynatacaktır) Arka tarafı bi şekilde toparlarız.Ahmet Çalıkta ısrar edilmeli. Sanki 3-5-2 de Şener başarısız olurmuş gibi bi his var içimde.Mariano bu formationda daha doğru oynuyor.

Üst Alt