Fatih Terim: "Deplasman seyircilerinin oturduğu yer neden öyledir, anlamakta zorlanıyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Deplasman seyircilerinin oturduğu yer neden öyledir, anlamakta zorlanıyorum"

1538840455355.png

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Antalyaspor maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Fatih Terim: "Son deplasmanı Porto'da bıraktık. Türkiye Ligi'nde Akhisar'da bıraktık. Bu konuda oyuncularımızı bir şey demeye gerek yok. Olayın bilincindeler. Bu tip maçlar oynayacağımızı daha önceden biliyoruz. Bu maçlara alışmalıyız. "

Fatih Terim: "Bu kadar iyi maç oynamış bir takımın ona uygun bir oyun oynamalarını bekliyorum. İnşallah buradan istediğimizi alıp gideriz."

Fatih Terim: "Bir şey daha söylemek istiyorum. Antalyaspor gibi Türkiye'nin turizm başkentinde, Galatasaray veya bir başka kulübün taraftarlarının yer aldığı tribün, nefes alınacak durumda olmayan bir yer. Bunu da anlamakta zorluk çekiyorum."

evet deplasman tribunu baska bir yere yapilmali
simdi millet bisey firlatmasin diye yapmislarda diyemeyiz isteyen yine ordan assaga firlatir.

CpaBI96WcAAP2b9.jpg

Tekrar göreve gelmiş.

O yuzden revize edilecekler listesindeydi , orasi degistirilecekti normal tribune cevrilecekti

Ama yine de yapilmasi lazim

Porto da da ag germislerdi , cok zor izlendi , deplasman tribunune gittigime pisman oldum

Sen niye deplasman tribününe gittin ki, tezahuratlara falan da katılmıyorsun zaten.

Portolular arasına giderdim senin yerinde olsam. Portulular dan kastım daha güzel bir yerden izlerdim, deplasman taraftarının olduğu yerler genelde köşede falan oluyor.

sent via GSC

Sen niye deplasman tribününe gittin ki, tezahuratlara falan da katılmıyorsun zaten.

Portolular arasına giderdim senin yerinde olsam. Portulular dan kastım daha güzel bir yerden izlerdim, deplasman taraftarının olduğu yerler genelde köşede falan oluyor.

sent via GSC

Bileti riske atmamak icin istanbuldan aldim bu kez

Monaco fb macinda filan biraz problem yasamistim bilet kuyrugunda , cebimde bulunsun giderken dedim

Ama bir daha mi , asla

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, deplasman tribünündeki sıkıntının stadın yapısından kaynaklandığını, bu durumu tekrar değerlendirebileceklerini söyledi. [NTV Spor]

Hapishaneden de çok hayvanat bahçesine benziyor. İnsan biraz utanır sıkılır birde üstüne para alıyorsunuz, müşteriye böyle muamele mi olur?

Üst Alt