Fatih Terim: "Galatasaray seyircisi sevecen, destekleyen ve toleranslı olması gereken bir taraftar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Galatasaray seyircisi sevecen, destekleyen ve toleranslı olması gereken bir taraftar"

Adin Fatih Terim degil de Tatih Ferim olsa son 3 senedeki performansla 150 kere kovulmustun.Gecmisiyle kalabiliyo hala takimda.Birak git artik seni kovan olmayacagi icin birak git.Bulent Korkmaz hocalik dersi verdi bugun sana.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih Terim: Bu bizim Ali Sami Yen'de alıştığımız bir tablo değil. Yedlin 2-3 orta atamayabilir. Onu hazırlayacak olan taraftar. Babel, 0-0 oyun, 1-0 oyun, yuh çekmek... Seyirci beğenip beğenmediğini burada belli etmemeli, edeceği yerler var.
3 senedir aynısı olunca sabır kalmıyor demek hocam.

Fatih Terim: Rotasyon yapmalı mıyım, yapmamalı mıyım diye çok düşündüm ama demek ki yapmalıymışım. Aynı takımı istikrar adına, maçtan önce de söyledim. Sözüm sahaya ama maalesef yorgunluklar ve devamlılık olmadı.

Fatih Terim: İlk yarı çok üstün değildik ama pozisyonlar da yakaladık. Özellikle son dakika Berkan atabilirdi. 2. yarı değişikliklerle oyunu elimize aldık. Ama burada topu atmak lazım içeri, atamayınca maalesef hiç de beklemediğimiz anda.. Alanya gole kadar 2. yarı hiç gelmedi.

Fatih Terim: Golü yedik mağlup olduk, olmasa iyi olurdu.

Fatih Terim: Üzgünüm çünkü özellikle Ali Sami Yen'deki maçlarda taraftarlarımız, bazı oyunculara bu tepkiyi gösterirse, biz bu işin üstesinden gelemeyiz. O oynayacak, buna sempati duyulacak, buna yuh çekilecek. O zaman işler karışır.

Fatih Terim: Bu bizim Ali Sami Yen'de alıştığımız bir tablo değil. Yedlin 2-3 orta atamayabilir. Onu hazırlayacak olan taraftar. Babel, 0-0 oyun, 1-0 oyun, yuh çekmek... Seyirci beğenip beğenmediğini burada belli etmemeli, edeceği yerler var.

Fatih Terim: Çok üzgünüm ki, arkadaşlarımız rejenerasyona çıktığında bir takım tepkiler olmuş. Böyle olursa oyuncuları kazanamayız, kaybederiz. Bu tepkiler oyuncuları etkilemez olur mu? Her vurduğumuz gol olacak diye bir şey yok. 1. sağ bekimiz sakatlanmış. 2. sağ bek Yedlin.

Fatih Terim: Yuhlar, anında reaksiyonlar... Morali bozuk olan var, ağlayan var... Böyle girerse olmaz, bu hoş bir şey değil.
Uza la fonten'den masallar anlatma

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sen babeli ömeri al oyuna macin icine et taraftar yuhlayinca suclu taraftar neymis agliyormus birileri .. milyonlari al orta morta acama ve agla taraftar yuhlayinca 😂

Vay arkadaş!! “İkinci yarı yapılan değişikliklerle oyunu aldık, Yedlin hata yapabilir onu hazırlayacak olan seyircidir” dedi.... El insaf bir kere de çık olmadı beceremedim de!! Şu ülkede bir Allah ın kulu yoğurdum kara demez mi? Ulan adamlar senin oyununu da oyuncularını da ezdi gözümüzün önünde... babacar denen adam fare gibi oynadı adamlarınla, emre akbaba sanki evinin salonunda kafaya çıkıp vuruyor, antrenman ortasını iki adamın kesemiyor... Bir de çıkmış eleştirmeyecekmişiz... Paramı sana verdim diye senin yaptığın şovu beğenmek zorundamıyım!!! Röportajındaki ses tonun bile çaresizim diyor...

Üst Alt