Fatih Terim: "Galatasaray'a gelen bir oyuncu deplasmandan çekiniyorsa, burada işi yok" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Galatasaray'a gelen bir oyuncu deplasmandan çekiniyorsa, burada işi yok"

Abi oyuncularda da suç var tabii ki. Ama Terim'in de hataları var diyorum sadece. Terim gitsin yerine şu bu gelsin demiyoruz ki. Hatalarını görüyoruz söylüyoruz. Derdimiz Galatasaray..
abi anladım fakat göreceksin bu deplasman sorunu bu kız gibi oyuncularla düzelmez inşAllah düzelir ama hiç umudum yok düsünsene bursaya sivasa antalyaya malatayaya gideceksin bunların hepsinin cok iyi taraftarları var adamı cıkartmazlar ordan kolay kolay elbette hataları var hocanın hatasız kul mu var kardesim ama dedigim gibi bu oyuncularla olmaz mecburen 3 sene daha katlanacaz. öyle böyle inadına Fatih Terim diyorum ben... saygılar

Penaltıcısı Sinan olan bir takımın neyini konuşacaksın abicim

Ciddiyim kapatalım gitsin futbol takımını

kimseyi de sinir stres sahibi yapmayız

Takimin penalticisi Sinan ise vay bizim halimize.

Bazen beni cok korkutuyorsun hocam, senin gibi bir efsane nasil boyle hatalar yapar.

Yardimcilarini degistirme zamani geldi. Seni uyaracak ve tavsiye verecek profesyoneller lazim.

Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar!

Maval okuyorsun hoca maval. Bu takıma karşı bu derece ağır mağlubiyetin ve bu derece rezil bir oyunun mazereti yok geç bu işleri. Hadi Trabzon maçında Belhanda'nın hıyarlığı falan vardı bilmem ne derken o maçı bir şekilde unuttuk, unutmak istedik ve umudumuzu taze tuttuk. Kasımpaşa ve Lokomotif maçlarında da daha fazla umutlandık sevindik. Lakin bu olmadı.

Nedir bu Sinan ısrarı? Bu herif nasıl ilk 11'de oynamayı hak edebiliyor? Feghouli bu salağın yapabildiği neyi yapamıyor? Hadi Sinan ile başladın diyelim bari Sinan'ı forvet Onyekuru'yu kanat olarak başlasan eminim ki takım adına daha iyi bir sonuç verebilirdi. 45 dakikayı böyle yedin. Mariano ile neden başladın peki? Neyin rotasyonu bu? Linnes dediğin adam son iki maç çok iyi performans vermiş ve hafta içi maçın yok. Neden kesersin? Bırak Mariano da içerideki Erzurum maçında oynasın.

Yönetim stoper ve santrafor almayınca bundan sonra olumsuz her şey yönetime yazılır demiştim lakin Trabzon, Akhisar gibi abuk sabuk takımlardan üçer dörder yiyorsak ve futbol olarak da en ufak bir varlık gösteremiyorsak bu en çok sana yazar hoca kusura bakma. Kulübün senden daha iyisini getirebilecek bir vizyona sahip olduğunu bilsem daha ağır konuşurum da yutkunuyorum. Mevcut şartlarda senden daha iyisini bulabilmemiz de mümkün değil. Allah yardımcımız olsun.

Bir lafım da futbolculara; Deplasmanlardaki bu vurdum duymazlığı bu gevşekliği bu boş vermişliği anlayabilmem mümkün değil. Nerede Lokomotiv maçındaki savaşan takım nerede bugünkü ruhsuzlar sürüsü. Tudor zamanında da aynı b.ku yiyorlardı Terim zamanında da aynı b.ku yiyorlar. Son iki deplasman maçımız içler acısı hem de Fatih Terim döneminde! Eskiden söyleseler neremle güleceğimi şaşırırdım.

Valla erman hocam kasimpasa ve loko maclarindan sonra umitlenerek hata etmissin.
Bu takim top fln oynamiyor epeydir.

Fatih Terim formsuz deyin, hatalı deyin eyvallah ama yok hazir takima konar yok sadece bağırıp çağırır taktik bilmez gibi cümleler komik oluyor. Bu adamın başımıza geçtiği 1996 sonrası 22 sezonda kazanılan 11 şampiyonlukta Fatih Terimin 9 yılda 7 şampiyonluğu varken (97-98-99-00-12-13-18) diğer hocalarimizin 13 yilda 4 şampiyonluğu var (02-06-08-15). Yine bu dönemde avrupadaki en basarili 3 sezonumuzun (99-00,00-01,12-13) ikisi hoca zamaninda.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

valla hocam artık futbolcuları şikeyet etmen anlamsız. bu takımı hazırlayan sensin geçen yıldan beri. ve geçen yıldan beri deplasman fakirliğimiz devam ediyor. bu takım neden bu halde buna bir çözüm bul artık. top sende

Üst Alt