Fatih Terim Galatasaray'la Anlaştı İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Galatasaray'la Anlaştı İddiası!

basin_toplantisi_fatih_terim_1347996049.jpg

360 TV'de yayınlanan Telegol programında Serhat Ulueren'den flaş bir iddia geldi.

Serhat Ulueren, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in EURO2016 sonrasında Galatasaray'ın başına geçeceğini söyledi.

FATİH TERİM GALATASARAY'IN BAŞINA GEÇECEK Mİ?
Ulueren, "Aldığım istihbarata göre Fatih Terim, Galatasaray'a dönüyor. Buna %95 ihtimal veriyorum. İsmini vermek istemediğim eski bir yönetici Galatasaray'ın Fatih Terim ile kesin olarak anlaştığını söyledi. Bu kesin bir bilgidir" diyerek sarı-kırmızılı takımın gelecek sene Fatih Terim'e emanet edileceğini belirtti.

FATİH TERİM'DEN AÇIK KAPI

Fatih Terim de daha önce TRT Spor'da katıldığı bir canlı yayında "Ben Galatasaray'ın yaşayan efsanelerinden biriyim. Divan üyesiyim. Eski futbolcularından biriyim ve teknik direktörlük yaptım. Bizi bazı şeyler acıtsa da incitse de, camiamıza kapris yapacak halimiz yok." sözlerini sarf etmişti.

"Fatih Terim Galatasaray'la anlaştı!" - Futbol

gelmez. ama gelirse galatasaraylılığını askıya alma kararı verecek arkdaşlar alıntılarsa sevinirim.
bakalım kaç kişiyiz.

parator uzak dursun. 2-3 sene gaza getirir yurt icinde butun kupalari aliris, sampiyonlar liginde 1 kere ceyrek final oynariz, ondan soraki 5 seneyi takima topladigi copleri elden cikarmak icin harcariz.

Para yok bizde ondan gelmez demirorenle galatasaraya laf soylemeye devam etsin kahkahalar atip.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mevlüt okuturuz futbol branşınıda kapatırız. koskoca terim ölecek hala futbol mu oynıyacaz. vefa biraz efendi vefaaa

Terim ölürse yerine başka bir terim daha gelmeyecek çünkü ondan sadece bir tane var kıymetini bilelim onu yaşayalım

Hocamında dediği gibi

Ben galatasarayı yaşıyorum galatasarayla yaşıyorum ASLOLAN GALATASARAY'dır..

Üst Alt