Fatih Terim Galatasaray'la Anlaştı İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Galatasaray'la Anlaştı İddiası!

Gelecekse klübün maddi durumuna uygun şekilde davranmalı takımı borç batağına sürükleyip benim için aslolan galatasaray deyip kaçacak ise hiç gelmesin daha iyi.Gelsin bi 10 sene kalsın bizde aslolan neymiş görelim.

Oooo kavga var koşun adaadadasds xd

187.gif

Muhtemelen sümsük Dursunun taraftarı oyalamak için orataya attığı yeni yalanlarından biridir.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

olm her bir tarafımız sıkışınca adama gel bizi kurtar diyoruz, gelip kurtarınca bir tarafı kalkıyor taraftarın, hemen yüksekten uçmaya başlıyor. Mou gelsin falan havasına giriyor, düzgün taktik hocası gelsin, sadece gaz vererek başarılı oluyor vs olayına dönüyor. Sonuç yine çakılıyor Terim gel kurtar bizi.

Gelmesin.Ben bıktım sürekli 1 adım ileri 2 adım geri gitmekten.Klüp batıyor terim geliyor harika 2-3 yıl geçiriyoruz.Gittiğinde arkasından devam edecek sistem bırakmıyor sistemi bırak aldığı iyi oyuncu kadar çöp oyuncu da alıyor bu yüzden klüp adlığı noktadan daha kötü batıyor.Terim bir klübe gelecekse bir daha gitmemeli.Zira arkasında devam edebilecek adam gibi bi sistem bırakmıyor kendide bu kaosla başarılı oluyor çünkü.Hazır klübün hafızası sıfırlanmışken öyle bir hoca bulmalıyızki önümüzdeki 1-2 yılda şampiyon olmasak bile iyi futbol oynayıp iyi genç transferleri ile bir sistem kurup sonraki yıllar klübü düzlüğü çıkarıp inanılmaz başarılı olmalıyız.Şu hoca seçimimiz klübün geleceğini belirleyecek.

terim'in ismini bu kadar net kullandıgına göre galiba sağlam bir kaynak almıs.

aksi halde terim serhat'ı s. bırakır..

Milli takimi ve galatasarayi birlikte calistirma hayali var hocanin ikisini biarada yapacak bence herturlu kabuluz yeterki hocanin eli ustumuzde olsun varligi yeter.

Ulan iyi veya kötü adamın basarıları ortada girdiğimi saçma sapan fantazilerin hiçbirinde başarı yakalayamadık, en azından Terim'in vereceği aşağı yukarı belli, neyini istemiyorsunuz bu adamın.

Üst Alt