Fatih Terim: "Hepimiz bu bedeli ödeyeceğiz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Hepimiz bu bedeli ödeyeceğiz"

Abi o pozisyonlari atamadigimiz icin hak etmedik zaten, gol olsalardi atak yönünden de olumlu seyler konusuyor olurduk. Ankaragucu maci gibi bu maci da oyunculara yazarim ben tek hata belhandayi cikarmasi ve fegin oyunda kalmasi bence

iki hoca da oyuna müdahalelerde veya müdahale gecikmeleriyle saçmaladı. Fatih hoca erken davranıp bir şeyler denedi zaten 17 topçu var hepi topu ama baştan çıkardığı kadro yüzünden kaybetti. Selçuk'la 65 dakika korkunç bir karar. Adem'le başlamak yerine Babel'i oynatmak trajikomik.

Sen neyin bedelini ödeyeceksin dayi bırak bu işleri. O zaman cik de ki ben bu sene takımın içine sıçtım, o nedenle bu sene bir kuruş para almıyorum. Biz de iki gram saygı duyalım. Kontrolunu tamamen yitirmis bir zat gibi bos bos konuşma.

Teknik kısmı başka tarafa bıraktık hakemlere laf attık hep aynı şeyi söyleyip farklı şey beklemek deliliktir de dedik oysa ki hep aynı kazmalari oynatıp farklı sonuç bekleyen kendisi değil hoca açık şekilde bitmiş burdan kurtuluş imkansız

iki hoca da oyuna müdahalelerde veya müdahale gecikmeleriyle saçmaladı. Fatih hoca erken davranıp bir şeyler denedi zaten 17 topçu var hepi topu ama baştan çıkardığı kadro yüzünden kaybetti. Selçuk'la 65 dakika korkunç bir karar. Adem'le başlamak yerine Babel'i oynatmak trajikomik.
Babel'e hiç değinmiyorum bile abi :mad::mad::mad:
Yok bu sene zulüm olacak bize

3 5 kuruşa bi alman malman bulsunlar hiç değilse oyuncuları toparlar 2 taktik verir aga bu nedir ya. Bari sus ya adam bi de saçma sapan konuşuyor.

Tazminata oynuyo belli yoksa bu saçma açıklamaların başka anlamı yok hoca artık oyunu okuyamıyorsun ezbere 11 çıkarıyorsun saçma saçma antreman yaptırıyorsun kısacası senin emeklilik zamanın gelmiş sal bizi artık

selçuk daha ilk yarının ortalarında bitti.

ikinci yarının hemen başında topa vuracak hali kalmadığı için çok kötü bir top kaybı yaptı, donk'tan zılgıtı yedi.

orada çıkması lazımdı. taylan daha erken girse belki o kadar kötü yakalanmazdık kontralarda. taylan acayip bir herif değil ama en azından hareket edebiliyor.

Birde herkez bize karsiysa neden biri cikipta Terimi elestirmiyo? Saka maka herkez Terimden korkuyor, baskasi olsa suan kellesi giderdi.

Hoca baskıdan dolayı mı yoksa yaşından dolayımı bilmem ama gerçekten artık mazeret bulamıyor konuşamıyor. Açıklamasını canlı izledim adam kem küm etti ne desem ne desem derken saçmaladı geçti. Yani bir planı yok gibi sanki kafasında ne yapsam bundan sonra yada ne yaparım nerde hata yaptım demiyor diyemiyor. :(

Üst Alt