Fatih Terim: "İki maça da hakemler damgasını vurdu. Günahı UEFA'nın boynuna" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "İki maça da hakemler damgasını vurdu. Günahı UEFA'nın boynuna"

O kadar alışmışız ki ülke olarak bahanelere sığınmaya içerde dışarda farketmiyor.

Yahu adamlar TT Arena'da kedi fare gibi oynadı bizimle hala hakemler.

Önemli hatalar yaptılar ama Allah aşkına eşit şartlarda yönetilse maçlar ne olacak?

İki maçta toplasan 3 pozisyonun yok.

Eşit şartlar altında oynasakmı ne olacak ?

İlk maç en kötü 1 1 bitecek.

Bu maçta 1 0 yenip eliyeceğiz.

Bu maçlarda var olsaydı skor ne olurdu bir düşün bakalım.

Fatih Terim: "Turu geçersek yolumuza devam ederiz, elenirsek tebrik ederiz dedik. Benfica'yı tebrik ediyorum. İki maça da hakemler damgasını vurdu diyebiliriz. Günahı UEFA'nın boynuna."

Terim: "Değişimi ve gelişimi bol bir takımız. İlk adımımızı ocakta attık, ikincisini de haziranda atacağız. Avrupa Ligi'ne veya Şampiyonlar Ligi'ne daha güçlü ve buralarda ileriye gidebilecek bir takımla geleceğimize herkes emin olabilir."

Terim: "Benfica'nın bizden daha iyi bir takım olduğu gerçeğini söylemek zorundayım. Buna rağmen eleyebilirdik. Bu sene her türlü milletten hakem kararı, bize tatsız zamanlar yaşattı. Yapacak bir şey yok."

Terim: "Bazı oyuncularımızdan daha fazla şeyler bekleyebilirdim ama belki de bu turnuvanın favorilerinden biriyle oynamak çok kolay değildi. Oyuncularımı kutluyorum. Bazen böyle şeyler olabilir. Daha değişik bir takımla Avrupa'ya döneceğimizden eminim."

Terim: "Bu maçlarda sadece bir oyuncunun performansının kritik edilmesi çok doğru bir şey değil. Tabii ki atak oynayan oyunculardan gol beklenir. Gol atmayınca eleştirilir. Ama bazı oyuncuların adaptasyonu uzun sürer. İnanıyorum ki Diagne gereğini yapacaktır."

Terim: "Bu bir takım oyunu. Açıkçası bazı oyuncularımızdan daha iyi performans beklerdim. Diagne, elinden geleni yapmaya çalıştı, daha zaman vermek lazım. O bizim için önemli işler yapacaktır."

Hocam Diagne nin bu takim icin yapabilecegi tek iyi sey var o da sene sonu "gol krali" olarak en azindan 8-10 milyon bandinda bonservisle araplara gitmek! Baska da hic bir ise yaramaz.

Benfica elenmiyecek takım değildi bu arada.Hakemlerin etkisi olduğu kadar hocanında 2.maçta oyuncu değişikliklerinde geç kaldığını gözlemledim.Emre akbaba ve sinan ı 2.devrenin başında soksa çok daha farklı yerlere gidebilirdi bu skor.

Terim: "Değişimi ve gelişimi bol bir takımız. İlk adımımızı ocakta attık, ikincisini de haziranda atacağız. Avrupa Ligi'ne veya Şampiyonlar Ligi'ne daha güçlü ve buralarda ileriye gidebilecek bir takımla geleceğimize herkes emin olabilir."

Ben mac oncesi basin toplantisini demistim simdi zaten mac bitti butun herkes oyle diyor :D

Hocanın bence en büyük hataları belhanda ve onyekuruya fazla tahammül etmesi ve sinanı almasıydı.. Belhanda son 20 dakika koptu tamamen çok hata yaptı onyekuru zaten bu maçın oyuncusu değildi.. Sinan sanki 180 dakika top oynayıp girmiş gibiydi rakip Alanya Konya değil Sinan bala son dk golü atsın..

sorulsa farklı bir cevap verir ama bence bu maçta beklemesinin nedeni yenilmekten çekinmesiydi.

elenmek çok yüksek bir ihtimal bari yenilmeyelim motivasyonu ile bakıyordu bence hoca.

tabi bunu itiraf etmez ama bence böyle idi durum.

Yenilsek ne olacakti 10 tane yesek ne olacakti anlamadim ki ne var ne yok basacaktik bizim kaybedecek birseyimiz yok. Basip golleri bulacaktik yazik oldu.

"Değişimi ve gelişimi bol bir takımız "

Adamlarin Ön Liberosu ve Stoperi bize oynamadan önce ikinci takimda ikinci ligde oynuyordu. Corchia ve Ribeiro bekleriydi ilk macta ve adamlar dogrudürüz forma sansi bulamiyordu. Onlarda baya degisimliydi. Hele önemli pozisyonlarda.

Üst Alt