Fatih Terim: "İstediğinizi şampiyon edin, oynamayalım kardeşim eğer birilerine zarar gelecekse!" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "İstediğinizi şampiyon edin, oynamayalım kardeşim eğer birilerine zarar gelecekse!"

boş yapma hoca

trabzonda seyircisiz oynadı ağlamadı bu kadar.

Çünkü biz Trabzon’la bir değiliz

Onlar 4.büyük biz en büyüğüz

Onların arkasında malum kişiler var konuşma demişlerdir, konuşmamışlardır.Kukla camia.

Onlar Bize deplasmana gelecek, biz onlara gitmeyecez

Kuş kadar akıllarıyla tepki vermiyorlar akıllarınca

Ya bana kimse bundan sonra birşey anlatmasın. Bu forumda bazı net Terim düşmanları var. En ince detayı didik didik edip nerden eliştirsek diye her fırsatı koluyorlar. Ya şu ortamda bütün dünya ligleri ertelenmiş. Sen maç oynatiyorsun. Sen Lejyoner olarak başka ülkede bulun. Dil bilmiyorsun ne olup bittiğini anlamaya çalışıyorsun. Her yer iptal sen çık oyna bakalım. Panik ortamı var. Futbolcunun kafası maçta mı olur. Bu maçta bile, maçı bırak basın toplantısını bile eleştirmek için birşeyler buluyorlar. Neymiş şov yapıyormuş. Yok Andone niye girmiş. Ya bu adam 70 yaşına yaklaşmış kendisi risk grubuna yakın olabilir. Onu bırakın, Allah korusun burda sadece 1 kişiye birşey olsun. Hepiniz keşke oynamasaydık diye ağlarsınız. Keşke ertelenseydi dersiniz. Ya bakın 1 kişi sadece 1 kişi diyorum. Can bu can. Maçtan önemli mi? 1 hayat. Sizin gelip burda saladınız şeylere bakın. Biraz insaf.

Maçlar kesinlikle ertelenmeliydi. Seyircili oynansa bugün Trabzon'da biz de kazanırdık ve başbaşa kalırdık.

Hocam çok doğru konuşmuş kimi yapmak istiyorlarsa açıklasınlar, biz de hastalığa odaklanalım.

Ya bana kimse bundan sonra birşey anlatmasın. Bu forumda bazı net Terim düşmanları var. En ince detayı didik didik edip nerden eliştirsek diye her fırsatı koluyorlar. Ya şu ortamda bütün dünya ligleri ertelenmiş. Sen maç oynatiyorsun. Sen Lejyoner olarak başka ülkede bulun. Dil bilmiyorsun ne olup bittiğini anlamaya çalışıyorsun. Her yer iptal sen çık oyna bakalım. Panik ortamı var. Futbolcunun kafası maçta mı olur. Bu maçta bile, maçı bırak basın toplantısını bile eleştirmek için birşeyler buluyorlar. Neymiş şov yapıyormuş. Yok Andone niye girmiş. Ya bu adam 70 yaşına yaklaşmış kendisi risk grubuna yakın olabilir. Onu bırakın, Allah korusun burda sadece 1 kişiye birşey olsun. Hepiniz keşke oynamasaydık diye ağlarsınız. Keşke ertelenseydi dersiniz. Ya bakın 1 kişi sadece 1 kişi diyorum. Can bu can. Maçtan önemli mi? 1 hayat. Sizin gelip burda saladınız şeylere bakın. Biraz insaf.
arkadaş millet ekmek parası derdine kelle koltukta dağa çıkıp mermi önüne atlıyor bu kadar sızlanmıyor. bunların tavrını ne kadar abarttınız öyle.
diğerleri de maça çıktı heriflerdeki can değil patlıcan mıydı ?
odak noktasını kaçırıyorsunuz . kafası maçta olmuyormuş valla kıyak iş ha.
yarın işe gittiğim zaman kimse bana kafan yerinde olmayabilir deyip müsamaha göstermez.

arkadaş millet ekmek parası derdine kelle koltukta dağa çıkıp mermi önüne atlıyor bu kadar sızlanmıyor. bunların tavrını ne kadar abarttınız öyle.
diğerleri de maça çıktı heriflerdeki can değil patlıcan mıydı ?
odak noktasını kaçırıyorsunuz . kafası maçta olmuyormuş valla kıyak iş ha.
yarın işe gittiğim zaman kimse bana kafan yerinde olmayabilir deyip müsamaha göstermez.
Ya sende haklısın tabiki. Ama sporda daha çabuk yayılabilir bu hastalık. Birde herkes ertelerse ister istemez sende korkarsın. Ama kafası maçta değil diye suçlayamazsın. Her insan farklıdır. Biri korkar biri umusarmaz. Ama bu durumda korkuyor diye suç atılmaz. Allah hepimizi korusun. Birde söylemek istediğim cümleler bu durumda bile sadece nerden eliştirsek yada hocaya vursak diye fırsat kolayananlara. Lafı biraz fazla dolandırdım diye öyle anlaşılmış olabilirim.

Mac sonuna kadar beklemeyip, seyircisiz karari ciktigi gun kulupler birligini toplayip erteleme aldirsaydilar herkes saygi duyardi. Mac sonu, mac boyu yaptigin tum hatalari ortbas etmek icin konusmanin bir anlami yok.

Mac sonuna kadar beklemeyip, seyircisiz karari ciktigi gun kulupler birligini toplayip erteleme aldirsaydilar herkes saygi duyardi. Mac sonu, mac boyu yaptigin tum hatalari ortbas etmek icin konusmanin bir anlami yok.
1. Sen fazla Rıdvan Dilmen izlemişsin galiba Renkdas.
2. Perşembe gününden beri Galatasaray tarafından maçlar ertelensin deniyor. Sence Mustafa Cengiz erteleme isteyip Futbolcular isteyip Terim istemiyor muydu. Başkan aciklama yaptı. Kulüp yaptı Futbolcular yaptı.
3. Tabi biz bugün top oynamadık. Sergen çok iyi yönetti değil mi. Bugün Galatasaray her konuda üstündü. Ama top girmedi. Buda biraz futbolcuların kafası tam maçta olmaması ile yorumluyorum. Beşiktaş Sergen geldiğinden beri en zor durumda kaldığı maçı oynadı.

Üst Alt