Fatih Terim İstifa - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim İstifa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yapacak is cok basit.

Terim ve yonetime komple gondermek

para yapan ne kadar futbolcu varsa hepsine satip

anahatara Abdullah avciya teslim etmek.

Bak takim nasil oynuyor

Tudor' un muazzam fizik kondüsyon yüklediği de boş palavra, saçmalayıp durmayın...Takım sezonu erken açtığı için lige diğerlerinden daha hazır girmişti; o yüzden ligin başında fark yaratıyordu. Sonra diğer takımlar da kıvamını bulunca fark kalmadı arada; gitmeden önceki maçlarda takım yürüyemez hale gelmişti; biz de izledik maçları. Onunla olmayacağı anlaşılınca da paketlendi gitti işte. Tam zamanında gönderilmese nah şampiyon olurduk...

Ulan sadece fizik ile kondisyon ile mac mi kazaniyorsun? Ezik anadolu kuluplerini yendik, sonra biraz eli ayagi duzgun rakiplerden 3 4 yedik afiyet olsun diye geldik, o yuzden kovuldu Tudor denilen kondisyoner.

at gozlumusunuz nesiniz birader, sinir krizi geciriyorum bizim dangalaklari gorunce, siz nasil hala biat yapiyorsunuz.

Benim yazdigim yorum da herhangi bir hakaret yoktu,verdigin karsilik hos mu peki ?

Sundugun arguman celiskilerle dolu,takim tas gibiydi onun sayesinde sampiyon olduk diyorsun ama ayni zamanda tas gibi olmakla Mac mi kazanilir diyorsun

Herhangi birinin basarisini hor görmemek veya hafife almamak lazim

Istifa mevzusu degil ama baslarda herkes yonetime yonelmisken simdi terime oklar dondu

Bence de dogru . Yonetim takimda 1-2 eksigi dolduramadi ama bu kadar kondusyonsuzluk , ciddiyetsizlik , ceza ve laubali oyun konusunda tum hatalar terimin

Benim yazdigim yorum da herhangi bir hakaret yoktu,verdigin karsilik hos mu peki ?

Sundugun arguman celiskilerle dolu,takim tas gibiydi onun sayesinde sampiyon olduk diyorsun ama ayni zamanda tas gibi olmakla Mac mi kazanilir diyorsun

Herhangi birinin basarisini hor görmemek veya hafife almamak lazim
Olum sen devamli buraya gelip beni fenerli ilan ediyordun, Terim denilen basarisiz hocaya laf ettik diye, ne oldu simdi?

Hocanin taktiksel olarak yetersiz, forma vermede adaletsiz, biatcilar tarafindan gotu kaldirilip dersine calismadigi ortada.

Ben sana Tudor bizi sampiyon yapti demedim, Tudor sayesinde Terim sampiyon oldu'da demedim, ben sana dedimki TAKIMIN FIZIK VE KONDISYONU TUDOR SAYESINDE TAS GIBIYDI, BUNU ANLAMIYORMUSUN?

Gecen sezon takimi dove dove ileri cikariyordu taraftar, Fatih Terim basarisiz bir hoca'dir, kabul edin bunu artik.

Biktik lan vallaha billaha biktik sizin gibi tiplerden, adamlar koca sezondur bir bok oynadigi yok, bu taraftar herseyi goze almis durumda onlar icin, verdikleri tesekkur'e bak.

Sezon sonunda kadar sabredilmeli kaç yılda onca hoca değiştik. Yeni hoca yeni planlama ile olmalı sürekli temcit pilavı gibi o gidiyor bu geliyor.

Trabzon 4 tane atmadi mi?

Fener konya rize 3 tane kume takimi geriden gelip 1 puan almadi mi bizden?

Oynadigimiz her mac rezil degilmi? 6-0 kazandigimiz alanyaspor macinda bile skor abartiliydi siz hayal goruyordunuz.
Biz niye hayal görelim kadro folloş olmuş.
Ömer Ahmet Eren Selçuk aynı anda sahada.
Getir her hangi bir takımı 60 tan sonra seni 3ler.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Biz niye hayal görelim kadro folloş olmuş.
Ömer Ahmet Eren Selçuk aynı anda sahada.
Getir her hangi bir takımı 60 tan sonra seni 3ler.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben mi oynatiyorum Eren ile Selcuk'u? Ben mi oyuna aliyorum Omer denilen beyinsizi?

Benmi aldim ilk 11'e Ahmet denilen beyinsiz'i? Adam 2 tane gol yedirdi, milletin stoperi kafayla topu 30 metre uzaklastiriyo bizimkisi kalenin onune bombayi birakiyor.

hala terimi savunuyor insanlar inanamıyorum ya...
Yapilan değişikliklerle maci verdi kimse savunmuyor ama istifa etsin soylemi uçuk. Bu adam olmasaydi gecen yil uefadan 3 sene men yerdik. Kulup iflas etme noktasina gelmisti tek cikar yol şampiyonluktu ve terim bunu basardi. Camia resmen ipten alındı

Kısaca kredisi var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt