Fatih Terim İstifa - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim İstifa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FT yi çok eleştirdim ama istifa etsin yada kovulsun demedim.. Bugun ilk defa diyorum, bu iş FT ile olmayacak.. Bu belli oldu artık..

Lig sonuncusu bir takımı kendi evinde yenemiyorsun, hatta az daha yeniliyordun..

Ve bu maçın , ve önceki maçların tek sorumlusu FT dir..

Terimsporlu olmayan, gercek Galatasaraylılar bu gerceği göruyor artık.. Kral çıplak, Imparator cıplak..

Hagi ve popescu sayesinde hikmet karaman olmaktan son anda kurtulmuş.

Şimdiki borcun temelini 2003 te yaptırdığı 50 tane saçma transferler ile atmış.

Aysal sayesinde tekrar toparlamış.
Sonra hainlik yapıp Tüpçü ile kahkaha atarak pozlar vermiş.

Daha Sonra kebapçı dan dayak , Tüpçü tarafından tekmeyi yiyip rezil olmuş iken GALATASARAY taraftarı sayesinde şampiyon olup yine egosu tavan yapmış bir elemandan başkası değil.

Tarihimizdeki tüm rezaletler onun döneminde gerçekleşti.
Hala utanmadan o koltukta oturabiliyor.

Hagi ve popescu sayesinde hikmet karaman olmaktan son anda kurtulmuş.

Şimdiki borcun temelini 2003 te yaptırdığı 50 tane saçma transferler ile atmış.

Aysal sayesinde tekrar toparlamış.
Sonra hainlik yapıp Tüpçü ile kahkaha atarak pozlar vermiş.

Daha Sonra kebapçı dan dayak , Tüpçü tarafından tekmeyi yiyip rezil olmuş iken GALATASARAY taraftarı sayesinde şampiyon olup yine egosu tavan yapmış bir elemandan başkası değil.

Tarihimizdeki tüm rezaletler onun döneminde gerçekleşti.
Hala utanmadan o koltukta oturabiliyor.

Hagi beyin bir cok sahsi sirtinda tasiyip adam ettigini daha once de belirtmis idim. Ftor, hakan vs.. Hepsi futbolu buyuk usta Hagi beyden ögrendiler.

Konus mehmedım konus 3 kısı burda hocayı elestırırken sımdı murıdlerı bıle ters dönüyor konus aslanım hollandalı yigidim
Bunlar adam felan degil, Galatasaraylida degil.

sezon basindan beri gotumuz yirtildi su takim bir bok oynamiyor, su takimi oynatmiyor, takim rezil.

Her hafta soruyoruz, bu takimin plani nedir, bu takim neden her hafta sakatlik veriyor, bu takim neden kosamiyor, bu takim neden beyinsizlerle dolu.

Sezon basinda basladi Feghouli gibi bir degeri yedek oturtmaya, Maicon denilen elemani hayata kusturmeye, niye prensleri oynasin diye.

Wallaha billaha biktik artik su capsizlardan, biatcilardan, herseye evet diyen tayfadan.

Bakiyoruz Onyekuru denilen beyinsiz musait pozisyonda takim arkadasina pas vermeyip, kari gibi bom bok sut atiyor, bunu ben yedek odasinda agzini burnunu kirmistim, birdaha boyle gotluk yapabiliyormu diye.

Herhalde Mugdat 6KM kostu, mucadele etti diye oynatmiyor.

Insan utanir be, nasil hala hocam bilir diyorlar anlamak mumkun degil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt