Fatih Terim: "Kazanamadığımız için mutsuzum ama Emin için mutlu oldum."

Aslan Karadağ

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla,
Yönetici
Moderatör
Fatih Terim: "Maç öncesi benim için önemli olan şeyin vazgeçmemek, bırakmamak gibi bazı unsurlar olduğunu söylemiştim. Bugün hakikaten oyuncularımın ayaklarına, ellerine sağlık. Çok iyi oynadık. Normalde kazanmamız gerekirdi ama bu kadar mücadeleye saygı duyuyorum."

"Bu kadar eksiğe rağmen bu mücadele, bu futbol, beni sevindirdi. Oynanan top, Galatasaray'a yakışan bir futbol. Muhakkak ki dışarıdan seyreden gözler için eksikler var ama biz bahane etmiyoruz, sebep göstermiyoruz. Ne varsa onunla oynamaya çalışıyoruz."

Emin'e çok sevindim. Olağanüstü mücadele etti. Çok mutluyum. Kazanamadık, mutsuzum ama Emin için mutlu oldum."

"Yenip 5 puanlık farkla ilgili konuşmayı çok isterdim ama olmadı. Çok
yaklaşmıştık.Yapacak bir şey yok, devam edeceğiz. Yeter ki böyle oynayalım. Galatasaray her haliyle iyi futbol oynamaya devam edecek."

"Lemina'nın durumu da pek iyi durmuyor açıkçası. Falcao oynar mı? Sağlık heyetimiz bakacak, bilmiyorum."

"Pandemi öncesi olağanüstü futbol oynayan bir Galatasaray vardı. Muhteşem bir futbolla geliyordu Galatasaray ama biz pandemide olan oyuncularımızı kaybettik. Ardından da zaten gereğini bize yapınca... Kartlar, cezalılar oldu. Olmayan kararlar oldu."

Mehmet Ocak

10 Numara!
Devamli bahane aramaktan vazgecmelisin.

Pandemi butun dunyayi eline aldi, sadece bizi degil.

Koskoca takim 90 dakika boyunca olmayan forvete orta acmaya calisti, sen bunun hesabini ver.

Adnan Korkut

Taçsız Kral
Emini 2 maç önce oynatmayı akıl etseydin bugün üzgün olmazdın hoca.

Serkan Gündüz

10 Numara!
Hocamız böyle açıkladıysa haftaya oynatır. Trabzon maçında da iyi oynarsa artık formayı vermez.

Gürbüz Kayalar

Şef Gümüş Kıvrım
Emini daha once oynatsa ve kotu oynasa yine soverdiniz

Yenildikleri mactan sonra genc topcusunu roportaj vermeye gonderen zihniyetin oldugu ortamda topcuyu dogru zamanda oynatip parlatmaya calisan zihniyetin yaninda yer almaya devam edecegiz

Aslan Akdoğan

Tecrübeli Üye
Yıllarca genç oyunculara güveniyle bilinen fatih hoca sizce Emin'i niye bu kadar bekletmiştir biraz düşünün. Ozan sürekli penaltı yapınca demeyen kalmadı mis gibi oynuyordu penaltılar dışında. Daha yeni 17 olmuş sınava bile girecek yaşta olmayan birisi için temkinli olması gayet doğal.

Recep Timur

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Emini daha once oynatsa ve kotu oynasa yine soverdiniz

Yenildikleri mactan sonra genc topcusunu roportaj vermeye gonderen zihniyetin oldugu ortamda topcuyu dogru zamanda oynatip parlatmaya calisan zihniyetin yaninda yer almaya devam edecegiz
dediklerını tekrar dusundum hocanın ne kadar büyük bi hoca oldugunu anladım rtaş

Recep Timur

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Eminin daha oynaması icin 8 yıl var

taylan antalyalı 25 yasında ama genc diye riske atılmıyor taraftar tepkisinden emin 8 yılın var aslanım

Fatih Terim: "Taylan Antalyalı'nın bu kadar çok konuşulmasını yadırgadım açıkçası. Taylan'ın Galatasaray'da oyununu seyrettiler mi, ne vereceğini biliyorlar mı, çok merak ediyorum. Taylan'ı böyle bir maçta bu rizikonun içine atar mıyım genç çocuğu? Hazırlıyoruz, zamanı var."

Arda Yıldırım

Tecrübeli Üye
Hocaya bu konuda güvenmek lazım antremanda oyuncuyu izleyeb kendisi hazır olduna inandıgı an oynatır oynatdıda umarım gelişimine devam eder emin

Üst Alt