Fatih Terim Loran'ı Kovdu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Loran'ı Kovdu

Cevap: Fatih Terim Loran'ı Kovdu

Bizim yöneticiler bu Loran dürzüsünü dışarı çıkartmak istemişler. Fb'li futbolcular da "o dışarı çıkarsa basın toplantısına katılmayız" demişler; Vayloyan da dışarı çıkarılmamış. Yazıklar olsun. Bu iti PisLig Tv'den kovdurtmayan yöneticilere de yazıklar olsun!

omer-guvenc.jpg

bizim kadroyu azize sızdıran ömer güvenç hala ligtvde çalışıyo

Haberin devamında da stada tekrardan girdiği yazıyor.Çok pasif kalıyoruz gerçi Ömer Güvenç'e de bir yaptırımımız olmamıştı değil mi?

hala bu herifleri izlemek icin digitürke para veren taraftarimiz var. Onlarin maasini ödüyorsunuz

Bizim yöneticiler bu Loran dürzüsünü dışarı çıkartmak istemişler. Fb'li futbolcular da "o dışarı çıkarsa basın toplantısına katılmayız" demişler; Vayloyan da dışarı çıkarılmamış. Yazıklar olsun. Bu iti PisLig Tv'den kovdurtmayan yöneticilere de yazıklar olsun!

Bizde de hata var bu adam ligtvden kovuluncaya kadar biz de röportaj vermiyoruz desinler.

Hep şerefsizlik mı kazanacak bir defa da adalet kazansın.

Cezası neyse ödensin kardesim.

Fatih Terim üzülünce, sinirlenince ben 2 kat üzülüyorum.

Bu adamın herzaman mutlu olmasını istiyorum. Hak ediyor..

bu kadar aciz olunmazki arkadas.madem adalet islemiyor bizde onlarin anlayacagi dilden konusmaliyiz

Çıkarsın maç sonu kırarsın, dağıtırsın ağzını burnunu... Bak bakalım ondan sonra bizim mabedde fb yavşaklığı yapabiliyor mu!

Stadımızda gösterdiğimiz misapirferverliği başka stadlarda göremiyoruz malasef, ama bundan sonra efendiye efendi, çakala dahada çakal.

Üst Alt