Fatih Terim Loran'ı Kovdu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Loran'ı Kovdu

Cevap: Fatih Terim Loran'ı Kovdu

Her şeye katılıyorum da adamın kimliğine laf etmeyin. Yaptığı şeyler nefret ettirici evet ama bunun Türk olmamakla ya da olmakla ne alakası var.

Uyarıları dikkate alın lütfen.

Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

su ligtv leri iptal edin gidin kahvede izleyin artik 42% yle en cok üye bizde ve hala uyuyoruz...

adamlarin muhabiri amigo gibi hareket ediyor uyan GS taraftari uyan yedirme hakkini....

son macta öyle bir koyacagizki o loranin ...................................................

Seneye Ligtv alırsam ne olayım. Hele bi niye devam etmiyorsunuz diye arasınlarda kayıtlara işlenecek cinsten cok güzel laflar ileteceğim. Şerefsiz amigo kılıklılar

Bu ligden çekilelim valla bakın bizi başka lige alsınlar.bu heriflerin ellerinden kurtulmamız lazım.

ligtv.jpg

kovulacak inş. loran attım msjını ligtvye keşke fenerliyim deseydim o zaman daha çok dikkate alıp DEĞER VERİRLERDİ bana....

Medya olayı bizim Ermeni düşmalığına olduğumuzu vurgulamaya uğraşıyolar , Ulan gün gelicek sizin işbirlikçileriniz defolup gittiğinde bakalım o zmn kime yaranmaya çalışcakasınız?

Üst Alt