Fatih Terim: "Muhakkak forvet konusunda çoktan karar verdim ama söylemeyeceğim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Muhakkak forvet konusunda çoktan karar verdim ama söylemeyeceğim"

1634743503026.png

Fatih Terim: "Oyunumuzda muhakkak ki bazı dokunuşlar olacaktır ama büyük bir dokunuş kimse beklemesin. Oynamak istediğimiz bir oyun var ve bunun üstünde ısrarla devam ediyoruz. Lokomotiv iyi bir takım, iyi oyuncuları var. Bulunduğu yerden daha iyi olacaktır zaman içinde."

Terim: "Bu grup her şeye açık. Herkesin iddiası var. Yarın kazanırsak Allah izin verirse Ocak'ı görürüz diye düşünüyorum."

Terim: "Dört puanla biz öndeyiz. Herkesin iddialı olduğu bir sıralama var. Daha üçüncü maçı oynayacağız, bir üç daha var. Kaybetmememiz halinde, ki kazanırsak çok büyük bir avantaj elde ederiz, Lokomotiv'in iddiası bir hayli geriye düşebilir."

Terim: "Muhakkak forvet konusunda çoktan karar verdim ama şu ya da bu demeyeceğim." (Forvete kimi oynatacağı sorusuna cevap olarak)

Terim: "Burada kar yağışı başladı. Bugün Spartak Moskova 17.30'da oynuyor. Biz niye 22'de oynuyoruz anlamış değilim. Bizim federasyona laf söylüyoruz ama UEFA'ya da bunu duyurmak lazım."

Terim: "Mostafa gol atıyor, inşallah daha da atacak. Attıkça da ocak ayındaki düşüncemiz net ortaya çıkar. Daha zamanımız var. Biz de 'o niyetle' Mostafa'yı aldık. Mostafa iyi gidiyor, ondan memnunum."

Lokomotiv teknik direktörü Gisdol kendisini kurt bir teknik direktör olarak adlandırması üzerine Fatih Terim: "Teşekkür ederim düşünceleri için. Tilki, kurt öyle gidiyoruz. Ona başarılar diliyorum ve iyi bir hoca olduğunu biliyorum Almanya'dan."

Son düzenleme:
Üst Alt