Fatih Terim: "Oyun anlayışımızda herhangi bir değişikliğimiz yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Oyun anlayışımızda herhangi bir değişikliğimiz yok"

FB5sd5KXIAUS1dT

Fatih Terim, Konyaspor maçı öncesi konuştu.

Fatih Terim: "Dün akşam itibariyle tam kadro olduk. Her takım için ara kolay değil. Oyuncularımı iyi görüyorum. Beni ümitlendiriyorlar"

Fatih Terim: "Her gün daha iyi bir takım olacağımızı düşünüyorum. Bugün de inşallah 3 puanı alan takım oluruz. Konyaspor iyi bir takım, mağlubiyetleri yok. Galatasaray da kendine üst sıralarda yer istiyor."

Fatih Terim: "Oyun anlayışımızda herhangi bir değişikliğimiz yok ama sayısal değişiklikler her zaman olabilir. Numaraların çok fazla önemi yok. Mantalitemizde hiçbir değişiklik yok, bugün de böyle başlıyoruz."

Yapma hoca ya. Degistir şu oyunu. Önde pres yapalim, defansda gereksiz paslara gerek yok artık, musleraya lüzümsüz geri pas yasaklanmali. Her mac ayni bedava golu yemiyelim lütfen.

Bjk adana demirle yaparken Sergen'in maç öncesi röportajını izlemiştim. "Evimizdeyiz, Biz Beşiktaş'ız onlar bize göre tavır alacak biz oyunumuzu oynayacağız." demişti. Sonunda ads bjk'yi deplasmanda yendi.

Makasın uçurum olduğu 90lar 2000ler geride kaldı, artık karakteri olan takım sayısı 3-4 değil en az 9-10.

Evet biz Galatasaray'ız, herkes bize, İmparatora göre tavır alacak dersek ligde şu ana kadar gördüğümüz tablo ortaya çıkıyor artık.

Nasıl ki Avrupa maçlarında hazırlanmış, ne yaptığını bilen bir takım olarak sahadaydık, artık Terim'in de rakibe göre hazırlanmaya başlamayı kabullenmesi lazım. Rakipler bizi ezberledi artık.

Üst Alt