Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hakanı solbek oynatacam ve dejongu kadroya alacam ne demek :):)

Gerçi futbolcudan anlamadığını biliyoruz.
Bari her gelişinde olduğu gibi yine Kulübü batirmasin.

Gün yüzü görme DURSUN!

Hakanı solbek oynatacam ve dejongu kadroya alacam ne demek :):)

Gerçi futbolcudan anlamadığını biliyoruz.
Bari her gelişinde olduğu gibi yine Kulübü batirmasin.

Gün yüzü görme DURSUN!

Izlemeden neden yorum yapiyorsun

Herseyi elestiriyorsun ya hani,biraz da özelestiri sart

Suan elimizde sol ayakli bir sol bek yok eger hakan balta'nin lisansi olsaydi sol bekte göztepe maci icin bir alternatif olurdu dedi

Şu dönemde bile olumsuz konuşma yapanların ihracını istiyoruz. Daha ne yapmaları lazım ? Ali Sami Yen'e filan mı sövmesi lazım bu mahlukatların ?

Suan elimizde sol ayakli bir sol bek yok eger hakan balta'nin lisansi olsaydi sol bekte göztepe maci icin bir alternatif olurdu dedi

Ben calisirken dinledim basin toplantisini ondan pek bilemem ama bana da sanki sol bek oynatirdim dedi gibi geldi. Alternatif falan demedi sanki.

Neyini izleyecem hakanin.
Son 2 sezonda yedigimiz gollerin hemen hemen hepsinde hatası vardı.
Top yanından geçtikten 10 saniye sonra anca tepki verebiliyor.

Eleştirecegiz tabi.
2 defa çok sevdiğini! söylediği kulübünü, yari yolda bırakıp kaçan paratoru bağrımıza basacak halimiz yok.

Gün yüzü görme DURSUN!

Eleştirecegiz tabi.
2 defa çok sevdiğini! söylediği kulübünü, yari yolda bırakıp kaçan paratoru bağrımıza basacak halimiz yok.

Gün yüzü görme DURSUN!

Hakan'i degil basin toplantisini diyorum

Izlemedigin cok belli,elde sol ayakli bek yok balta'nin lisansi yok olsaydi göztepe macinda olurdu simdi takim icinde sol ayakli bir oyuncuyu koymak zorundayim dedi

Sevdiğim kişi bana dönseydi bu kadar sevinmezdim İmparator! :asd: Tarzın, mizacın ne olursa olsun sen bu camianın yaşayan en büyük efsanesisin.

Eleştirecegiz tabi.
2 defa çok sevdiğini! söylediği kulübünü, yari yolda bırakıp kaçan bağrımıza basacak halimiz yok.

Gün yüzü görme DURSUN!

artık seninle bozuşacağız gibi ahmed arifcim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocanın geri dönmesi sevindirdi ama "yok şampiyon olamasa bile ses etmem,küme düşürse de ses etmem" falan abartı. Hoca sonuçta ilah değil.

Bu sene şampiyonluktan başka şansımız yok. Sene başından beri hepiniz demiyor muydunuz "Kadro ligin en iyisi, hocasız bile şampiyon olur" diye.

Puan olarak da,fikstür olarak gayet avantajlıyız. Devre arası 2-3 nokta atışı lazım. 2.yarıda vizyoner bir başkan ile en büyük transferi de yaparsak "Durduramazsınız" sloganı yeniden ortaya çıkar.

Eleştirecegiz tabi.
2 defa çok sevdiğini! söylediği kulübünü, yari yolda bırakıp kaçan bağrımıza basacak halimiz yok.

Gün yüzü görme DURSUN!

Artık abartıyorsun. Forumun dikkatini çekmeye başlayınca biraz da bilerek yapıyorsun bence.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt