Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Db-fR3gW4AUc6-e.jpg

@Recep Yıldırım önderliğinde toplanan Kayseri tayfası

Bir galatasaray düsmanı ünal yüzünden seni satanlar simdi senci olmuş.burada hocam linç edilirken hep savunmuştum gidisin de onun kadar ben de gözyaşı dökmüstüm ama zaman bizi haklı çıkardı hocam senin heykelini dikmeyenler utansın be

Nagatomo ile sol bek sorunu en ucuz şekilde çözdü , Herkesin sırt çevirdiği Donk'tan en büyük verimi aldı. Sinan'da Linnes'te gördük işte herkes hazır kıta. Adam oyuncu motive etmesini çok iyi biliyor.
Tolga ile yıldızı barışmadı Fener'e kaçırdığı gol sonrası benim de gönlümden düştü gönderir büyük ihtimal.
Ndiaye'yi yarı fiyatına geri alırsak, Emre Mor falan 2-3 nokta transfer ile çok iyi oluruz çok iyi.
en önemlisi de selcuk ve tolga'yi silmesi oldu. bu ikisi ne zaman oynasa berbat oynuyorduk. takima en ufak bir katkilari olmadigi gibi bunlarin mücadele gücü de sifira yakin. bitik yasini de oynatmaz oldu. 14-15 oyuncu ile idare etmeye calisiyor, yerlilere artik eskisi gibi yüz vermiyor. selcugu falan paketleyip gönderir umarim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt