Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 216 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Knee-jerk yorumlardan kacinalim reis.

Acikcasi Basaksehir kadroyu korudu herkes birbirine alisti topcular deneyimlendi sampiyonluk yarisi konusunda sabotajci Arda ise cezali olacak

Fenerbahce yine kadroyu buyuk olcude korudu, Aykut Kocaman'dan gelen kuvvetli bir savunma huyu var, takimin etrafinda bir hava var taraftar bizim gecen sene yaptigimiz etkiyi yapacak gibi

Besiktas cok guc kaybetti ama gecen seneki CL durumu olmayacak ve iyi paralar kazandilar ihtiyaclari giderecek butce ellerinde mevcut

Bizim hem fiksturumuz zorlasiyor hem kadro zayifladi guclendirmek icin topcu satmak lazim ama hala bir hareketlilik yok

Hazirlik macindan konusmuyordum anlayacagin

Acikcasi Basaksehir kadroyu korudu herkes birbirine alisti topcular deneyimlendi sampiyonluk yarisi konusunda sabotajci Arda ise cezali olacak

Fenerbahce yine kadroyu buyuk olcude korudu, Aykut Kocaman'dan gelen kuvvetli bir savunma huyu var, takimin etrafinda bir hava var taraftar bizim gecen sene yaptigimiz etkiyi yapacak gibi

Besiktas cok guc kaybetti ama gecen seneki CL durumu olmayacak ve iyi paralar kazandilar ihtiyaclari giderecek butce ellerinde mevcut

Bizim hem fiksturumuz zorlasiyor hem kadro zayifladi guclendirmek icin topcu satmak lazim ama hala bir hareketlilik yok

Hazirlik macindan konusmuyordum anlayacagin

Acikcasi Basaksehir kadroyu korudu herkes birbirine alisti topcular deneyimlendi

Aynisini bizim icin de diyebilirsin.

Fbjke gelince evet sampiyonluk yarisinda onlar da dahil olacaklar ancak bu yeni bir sey degil. Hala sampiyonluga oynayabilecek bir kadromuz var ve hoca isteksiz görûnmüyor. Bu kadroyla bile tekrar sampiyon olmamiz mumkun.

fatih hoca sanki geçtiğimiz dönem hazırlık maclarında da bu sekilde görüntü veriyordu. çok şey etmeyin lig baslayınca 6-10. hafta arası ivmeyi alırız yolumuza bakarız.
su takımın basında dünyanın en iyisi bile olsa tırsardım ama terim var terim. bu bir meydan okuma diyen terim. tskler.

fatih hoca sanki geçtiğimiz dönem hazırlık maclarında da bu sekilde görüntü veriyordu. çok şey etmeyin lig baslayınca 6-10. hafta arası ivmeyi alırız yolumuza bakarız.
su takımın basında dünyanın en iyisi bile olsa tırsardım ama terim var terim. bu bir meydan okuma diyen terim. tskler.

Son senesinde çok iyi bi hazırlık dönemi geçirmiştik diye hatırlıyorum. Emirates Cup'a katıldığımız sezon..

İnan edelim biz bu kadroyla! Birde boş topçularımız Senin kampını yiyince oyuncular messi ronaldo oluyor.
Mal mal tutum sergiliyorlar sokmuşum parana 10 milyon harca bu sezon ligde tekrar şampiyon yapar zatn fatih hoca. Sen bu b.ktan kadroyu eline verirsen o da bir yere kadar götürür. Yönetim çok plansız ilerliyor Apo zaten Mariano yerine sabriyi getirsek tav olacak. Bi sen varsın hocam güvenebileceğimiz. Senin dediklerini yapmak zorundalar. Olası başarısızlıkta karşımızda seni değil onları buluruz. Umarım istediğin transferler gerçekleşir.

Son senesinde çok iyi bi hazırlık dönemi geçirmiştik diye hatırlıyorum. Emirates Cup'a katıldığımız sezon..
bi sene önceki kadrosu iyiydi. üstüne drogba vs de geldi muazzör takım olduk. normal yani. bide prestijli bi turnuvaya katılıyon iyi sonuc verdi.
ilk senesinde rezildik sanırım hem hazırlık, hem lige baslangıc.. 9. hafta liderliği alıp götürmüştük.

DjfjVrJW0AAEp6F.jpg:large

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt