Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 239 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Siz hocamızı böyle boş beleş yemeye çalışın ben şimdiden terim bırakınca ne yapıcaz diyorum ferguson sonrası M.uniteddan daha beter olucaz onlarda dehşet para var ama ne hale geldiler ona rağmen biz de para da yok fazla olanı da saçma sapan harcıyoruz, şimdi hocamıza sahip çıkın, destekleyin gittikten sonra ah vah demek işe yaramaz.

Tudor ile şampiyon olurduk diye düşünen adamla tartışmaya girmek lüzumsuz.

O gerizekalı kalsaydı net bir şekilde ilk 3 dışında kalırdık.

sent via GSC

mayısa doğru kaybolurlar
Şu forumdaki taraftarların kulube katkilarini ünalci ftci hatta hamzaci diye ayırmadan topla fatih terimin verdiği katkının yüzbinde biri etmez.

Ft mayısta şampiyon olamayabilir... bu bir yarıştır ve büyük kulüplerle yarışıyoruz, onların da şansı var... şampiyonluk gelmemesi fatih terimi alçaltmaz, adam belki de turkiyede profesyonel manada kendisini kanıtlamak zorunda olmayan ama her challenge da sartlar ne olursa olsun kendisini ortaya atabilen tek kişi...

Varsın şampiyon olmasın. Diğer takımlarda böyle bir adamın olmaması ve fatih terimin galatasaray EFSANESI oluşu tamamen bizim şansımızdır...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aysal'ın Hoca'nın görevine son vermesini de aynı parantezde görebilir miyiz?

Koskoca kulüp efsanesini 1 yıllık topçuyla bir tutma gözünü seveyim

02:32

İlk tercihiniz neydi ? Marsilya'da kalmak mı ?

Gomis : İlk tercihim değildi.Marsilya sözleşmeye satın alma opsiyonu koymamıştı ama ben Marsilya'ya kapı açmıştım,neden olmasın düşüncesindeydim.

Evet Marsilya beni istiyordu

Ama kontratın süresi konusunda anlaşamadık

Futbol severlere göre futbolcu böyle şeyler söylediği zaman parayı seçmiş oluyor ?

Gomis : Parayı seçtiğimi düşünmüyorum

Şimdi bu videoyu neden attım ? Hemen açıklayayım bu adamın para delisi bir adam olduğunu şuradan anlayabilirsin.Gomis Marsilya'da müthiş bir sezon geçiriyor,taraftar çok seviyor hatta kaptan bile yapılıyor.Tanıdık geldi mi ?

Ama Gomis'in tercihi biz oluyoruz neden ? Çünkü kontrat süresini beğenmemişiz beyimiz .... Yersen

Aynı şeyi tekrar tekrar yapar akıllanmazsan bu işlerden anlayan biri gelir seni kapının önüne koyar böyle

Terim Gomis olayında ağırlığını koyarak müthiş bir işe imza atmıştır Gomis'i arasak bile doğru bir hamle olarak görmeye devam edeceğim,seni bilmem ama ben böyle düşünüyorum

Gomis 3-4 sene bir şeyler başardıktan sonra böyle bir isteği olsaydı farklı bir tavır olurdu

Keşke para göz olmasaydı kulübün ikonlarına girme potansiyeli vardı

Gomis konusunda dogru olani yapti Fatih hoca

Huzursuzluk yaratan oyuncu'nun kafasini yol yakinken koparmak gerekiyor cünkü bu tarz karakterleri ikna etmek mumkun degildir

Ömrünü sarı-kırmızıya adamış bir efsane.
Emekli olana kadar takımın başında kalacak,daha sonra da kendisini takım elbise ile Galatasaray Spor Kulübü Başkanı olacak göreceğiz diye umut ediyorum.

hocamın şikeci juventus kulubunun şikeci taraftarı olan veledin ağzının payını verdiği telsim reklamını paylaşında izleyek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt