Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 561 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih Terim'in genel olarak başarılı olduğunu kabul eden arkadaşlara bir tavsiyem olacak. Burada Terim hakkında yazılanları çok önemsemeyin. 5 olumlu yorum varsa 5 tane de olumsuz var. Ama Galatasaray taraftarının çok büyük kısmının Fatih Terim'le alakalı böyle bir gündemi yok aslında. %50 oranı kesinlikle yok. Ultraslan zaten tamamen kendilerine ters kafada Terim konusunda. Diğer taraftar grupları da aynı şekilde. Arena'da böyle bir tepki yok. Dolayısıyla sürekli bu taraftar kaynaklarına maruz kalıyorlar ve bu görüşlere. Burası olumlu-olumsuz oranının yakın olduğu nadir platformlardan. O yüzden bu şekilde girdiler aslında "aslan hocam, kaplan hocam" tarzındakilerden daha değerlidir veri toplama bakımından.

Üstat burada esas mesele Fatih hocanın başarılı ya da başarısız olması değil.. Hoca başaramazsa biz istediğimiz kadar savunalım, sezon sonu veya gelecek sezon bırakmak zorund

Köpekleşene aynı şekilde muamele edilir çünkü.. hakettiği dilden!
Aynen öyle.. ben haya ettim ama kendin söyledin: terimci anancı
herkesle kopeklesiyorsun yalan mi haribom benim. emir gibi gsc-ül üstat ile kopeklesmek nedir lan
anancisin yani?

Fatih Terim'in genel olarak başarılı olduğunu kabul eden arkadaşlara bir tavsiyem olacak. Burada Terim hakkında yazılanları çok önemsemeyin. 5 olumlu yorum varsa 5 tane de olumsuz var. Ama Galatasaray taraftarının çok büyük kısmının Fatih Terim'le alakalı böyle bir gündemi yok aslında. %50 oranı kesinlikle yok. Ultraslan zaten tamamen kendilerine ters kafada Terim konusunda. Diğer taraftar grupları da aynı şekilde. Arena'da böyle bir tepki yok. Dolayısıyla sürekli bu taraftar kaynaklarına maruz kalıyorlar ve bu görüşlere. Burası olumlu-olumsuz oranının yakın olduğu nadir platformlardan. O yüzden bu şekilde girdiler aslında "aslan hocam, kaplan hocam" tarzındakilerden daha değerlidir veri toplama bakımından.

Üstat burada esas mesele Fatih hocanın başarılı ya da başarısız olması değil.. Hoca başaramazsa biz istediğimiz kadar savunalım, sezon sonu veya gelecek sezon bırakmak zorunda kalır zaten. Bizim tepkimiz bu forum üzerinden operasyon çekilip itibar suikastı yapılmasına.. zira biz bu filmi daha önce izlemiştik.

c61d0789ee7.jpeg

Üstat burada esas mesele Fatih hocanın başarılı ya da başarısız olması değil.. Hoca başaramazsa biz istediğimiz kadar savunalım, sezon sonu veya gelecek sezon bırakmak zorunda kalır zaten. Bizim tepkimiz bu forum üzerinden operasyon çekilip itibar suikastı yapılmasına.. zira biz bu filmi daha önce izlemiştik.
Buradan öyle bir gündem yaratmak imkansıza yakın. Sinirlenecek bir şey yok. Örneğin ben yanlış gördüklerimi düzeltiyorum, bazen hafızaları tazeliyorum. Ancak bazı girdiler veri içermiyor. Kişi Terim'den nefret ediyor mesela destekleyecek delili olmasa da inandığı şeyler yüzünden. Buna yapılabilecek bir şey yok. İnanç dünyasına karışma taraftarı değilim. Ya da siyasi olarak sevmiyor. Bu da yorumsuz. Terim'in Galatasaray'ı hiç bir zaman belli bir seviyenin üstüne çıkaracağına inanmıyor da olabilir. Eleştirdikleri bir sürü haklı şey var zaten. Benim gibi düşünenler o mantıklı eleştirileri dikkate almalı.

Bu şekilde agresifleşmek gereksiz.

Fatih hoca tabii eleştirilecek ama onu çok seviyoruz ne olursa olsun :) Sağlam terimciyim mesela ama bu sezon her zaman hocanın acemi kondisyoner tercihini eleştirdim. Hatta kondisyonerin başlığını moderatörlere rica edip ben açtırmıştım ona rahat rahat sayalım diye adele sakatlıkları geldikçe.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt