Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 797 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"...Ben sustukça birileri benim yerime konuşur oldu. Televizyona çıkıp atıp tutanları, mahkeme salonlarında sundukları darp raporları gibi... Bu nedenle ne yaşadıysam ben yaşadım. Hiç hata yapmadım dersem yanlış olur. Ama ben kendi adıma ders çıkardım."

"Sorumlu olduğunuz iş kendi duygu düşünceleriniz kadar başkalarının düşüncelerini de yönetmeyi gerektiriyor. O nedenle her zaman olduğu gibi unutmayacağım. İzleri hala bende saklı olan travmalarımı bir kenara bırakacak olgunlukta ve tecrübedeyim..."

:kırmızıkalp::kırmızıkalp::kırmızıkalp::kırmızıkalp:

46601

"...Ben sustukça birileri benim yerime konuşur oldu. Televizyona çıkıp atıp tutanları, mahkeme salonlarında sundukları darp raporları gibi... Bu nedenle ne yaşadıysam ben yaşadım. Hiç hata yapmadım dersem yanlış olur. Ama ben kendi adıma ders çıkardım."

"Sorumlu olduğunuz iş kendi duygu düşünceleriniz kadar başkalarının düşüncelerini de yönetmeyi gerektiriyor. O nedenle her zaman olduğu gibi unutmayacağım. İzleri hala bende saklı olan travmalarımı bir kenara bırakacak olgunlukta ve tecrübedeyim..."

:kırmızıkalp::kırmızıkalp::kırmızıkalp::kırmızıkalp:

Ekli dosyayı görüntüle 46601
kral hoşgeldin

Medya yi takip ediyorum dikkatli bir şekilde uzun zamandır Galatasaray düşmanlığından çok Fatih Terim nefreti had safhada hoca kimin kuyruğuna basmışsa artık inanılmaz bir algı yönetimi ile karşı karşıya bu takımımızdan çok hocanın şahsına gibi..

Medya yi takip ediyorum dikkatli bir şekilde uzun zamandır Galatasaray düşmanlığından çok Fatih Terim nefreti had safhada hoca kimin kuyruğuna basmışsa artık inanılmaz bir algı yönetimi ile karşı karşıya bu takımımızdan çok hocanın şahsına gibi..
Millî takım kapısı kapalı...

Hedef Fatih terimden ziyade bizim kulüp.

Galatasaray+ Fatiha Terim= şampiyonluk demek.

Bizim kulüpte 9da8 yapmış birisi. 5 senelik uzatma sözleri ciddi şekilde dolaşıyor ki bugün yarın bu iş resmiyete dökülür.

Bu tür ve benzer konuları büyütüp büyütüp yıkmaya çalışacaklar ki bir şekilde anlayış göstere biliyorum.

Bu başarı yüzdesi devam ederse ki, oranlar ortada, fener olsun bjk olsun ciddi tehlike altına girecek her yönden.

Mali tabloları daha da bir kötü hale gelecek.
Taraftar sayıları azalıp bizimkisi yıllar geçtikçe üstüne katarak büyüyerek ilerleyecek.
Prestij kaybı ciddi anlamda. Can derdinde kudurmuş köpekler en tehlikesidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt