Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 286 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rezil futbol falan filan :D Babel, Falcao, Arda, Belhanda takımın hücüm hattının %80'i olmadan bu kadar üstün oynayıp 51 kere ceza sahasına giren takımı kuran hocama da laf atmazsınız. Futbolcu atacak o golü bu maç hocaya laf eden art niyetlidir daha ne yapsın?

Geçen hafta burada boş boş gömülürken savunduk hocamı kurtlara yem etmedik. Bu oyunla bir yenemezsin iki yenemezsin dayanabilecek takım sayısı çok az dedik. 7 as oyuncusu eksik takım rize deplasmanında eze eze 4 gol atarak dönüyor. Seninleyiz hocam :)

Yanılmıyorsam uzun süre sonra ilk kez takımın orta sahasını defansif olarak beğendim.

Emre Akbaba, Emre Kılınç ve hatta Feghouli defansif görevlerini yaptılar. Feghouli defansa döndü, adamını kovaladı. Şaşırdım.

Fatih Hoca’dan beklentimiz büyük değil. Mücadele. Bugün de sahada mücadele eden, kaçak dönüşmeyen oyuncular vardı.

Hocaya ve oyunculara bu maç özelinde tebrikler.

Takım çok fazla pozisyon değiştirerek oynuyor.

Bu da rakibi çok bozuyor .

Sonunda birşeyleri çözmeye başladığını düşünüyorum.

son iki macta rakip 1 tane isabetli sut cekebilmis 👍

yapilan son degisiklikler cok gec geldi ama, bi 10dk izleseydik en azindan; umarim diger topcular döndükten sonra da kerem ali jesse'yi unutmaz (ogulcan oynar gibi)

Bahane uretmekte sinir tanimayan Terim TTA’nin icler acisi, takimi frenleyen zemini hakkinda nasil bir kelam etmez bugune kadar, akil almaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt