Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 353 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Terim'i begenmeyenler (ben de cok elestiriyorum) sunu kabullenmeli ki, Terim'in milli takima kazandirdigi topcular:

- Caglar Söyüncü
- Ozan Kabak
- Taylan Antalyali
- Kerem Aktürkoglu
- Halil Dervisoglu
- .....

Terim'i begenmeyenler (ben de cok elestiriyorum) sunu kabullenmeli ki, Terim'in milli takima kazandirdigi topcular:

- Caglar Söyüncü
- Ozan Kabak
- Taylan Antalyali
- Kerem Aktürkoglu
- Halil Dervisoglu
- .....
O kadar Milli takım verisi elinin Altındaydi ama bize gelirken bir tane genç aldırmak için uğraşmadi.Kim bilir dünya üzerinde kaç tane yerli oyuncunun verisi vardı ama işine gelmediği için bizimle paylaşmadi

Ayrıca buraya Terim'in kazandırdığı adamları yazmışsın ama sayesinde bize itelenen oyuncuları yazmamişsin.

Ft, Tarik'i Milli takıma almasaydı eğer belki bize kitlemeyeceklerdi.
Sırf Milli takıma aldı diye bir anda piyasa yaptı ve bize itelediler.
Salih Dursun'u Milli takıma aldırmış birinden bahsediyoruz :) :)
Futbolcudan anlamadığını kabul edin artık.

Mensah,arda, töre,MHY alınsın diye kendini yedi bitirdi.

O kadar Milli takım verisi elinin Altındaydi ama bize gelirken bir tane genç aldırmak için uğraşmadi.Kim bilir dünya üzerinde kaç tane yerli oyuncunun verisi vardı ama işine gelmediği için bizimle paylaşmadi

Ayrıca buraya Terim'in kazandırdığı adamları yazmışsın ama sayesinde bize itelenen oyuncuları yazmamişsin.

Ft, Tarik'i Milli takıma almasaydı eğer belki bize kitlemeyeceklerdi.
Sırf Milli takıma aldı diye bir anda piayasa yaptı ve bize itelediler.
Berati felan istedi mesela neden alinmadi alinamadi herkes biliyor.
Kaan + kenani BIRINCI kaynaktan biliyorum cok istedi ama yönetim hep oyaladi (oyuncularida). Bak bunu hele hele Kenan icin diyorum ocak ayinda gelecekti ne hikmetse Yönetim yan cizdi. Kaan icin babasi da dedigimi aciklamisti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt