Fatih Terim | Teknik Direktör (Arşiv) - Sayfa 257 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fatih Terim | Teknik Direktör

Sneijder neden orada oynar?

Fatih Hoca, Burak-Drogba ve Sneijder'i oynatıp aynı zamanda rakibin kanat akınlarını kontrol edebileceği başka sistem bulamadığı için

Sneijder neden çıkar?

İlk yarı rakibin o kanattan gol tehlikesi yaratan 5-6 atağı olduğu için. (İkinci yarı oradan tehlike yaşamadık)

Eboue sakatsa Sabri neden oyunda?

Eboue 15 dakikayı zor tamamladı. 90 dakika ileri geri koşamayacağı çok belliydi.

Umut ne akla hizmet girer?

Sahadakiler dışında gole en yakın isim olduğundan.

Bu kadroya takılın desen şu Schalkeyi yenerdi.

Takılsalardı o zaman. Hoca ayaklarına pranga mı bağladı?

1-Başka sistem bulamıyorsa direk hocalık sertifikası mı lisansı mı artık her neyi varsa yırtsın atsın. Sistem bulamamak nedir arkadaş, bu forumda bile o üçlüyü düzgün oynatmak için 10'larca sistem yaptı insanlar. Burak'ı kanada çektiler, Sneijder'i iki forvet arkasına koyup onu da 3'lü orta sahayla beslediler UEFA kupasını aldığımız zamanki gibi. Ama Terim ne yaptı, inadının kurbanı olup sağda gene Hamit'i, solda Sneijder'i bitirdi. Ortada gariban Selçuk maç boyu tek başına koşmaktan, pres yapmaktan ölmediğine şükredelim.

2-Dediğim gibi sistemi değiştirip forvet arkası koyacaktı,ama sırf 4-4-2 gibi kutsal Allah katından inme yüce bir dizilişten!! taviz vermemek adına saçmaladıkça saçmaladı.

3-15 dakikayı zor tamamladı senin görüşün. Tecrübeli eboue en azından ileriye çok gidip gelmese bile Sabri'nin yaptığı kademe hatalarını yapmazdı. Yenilen golde Sabri ilerde de yok defansta da yok. Rezil ötesiydi sabri dün gece çoğu zaman olduğu gibi.

4-Sahada çok forvet olmasının gol getireceğini düşünen aciz bir düşünce daha. Ayrıca dikkatli izlersen Umut'u da sağa çekiyor, ileriye koymuyor. Umut mu oyun kuracak, umut mu ara pası atacak, umut mu ilerdeki forvetleri pozisyona çıkacak. Rezalet yahu.

5- Hoca ayaklarına resmen pranga bağladı. Sen adamı sola çivilersen, bu kadroya uygun dizilişle çıkmazsan, değişikliklerde bile saçmalama üstüne saçmalaya devam edersen oyuncunun yapacağı bişey kalmaz. Dün gece durmadan sövdüğüm sabri bile iyi niyetliydi ama hoca resmen maçın içine etti. Dün gece 23:30 kadar her platformda savundğum hocanın yaptığı saçmalıklar gözümü açtı.

Ha bu arada maçı izlemediysen 90 dakika hiç beni uğraştırma, tartışmayalım. Özetlerden bu saçmalıkları anlayamazsın.

Fatih Terim'in Sampiyonlar ligi tecrübesi pek yok zaten, UEFA'yi falan aldik da aradan 13 sene gecmis, Sneijder sol kanat olmaz, Hamit gibi vasat adamdan ne bekliyoruz, Sabri ne alaka ? Umut-Eboue-Amrabat girip Sneijder-Sabri-Hamit cikiyor bir tanesi bile iyi degisiklik degil, dünki Fatih Terim'de zemin+taraftar+takim kadar kötüydü maalesef.

Arsenalin kendi sahasında efsane teknik direktörü ile 1-3 yenildiği bir haftada Fatih Hocayı bu kadar eleştirmek niye anlamak zor. Mourinhoya, Guardiolaya 2 hafta önce gelmiş yıldız oyunucları ver onlarda çok zorlanırlar. Kolay bir şey mi, adamlar futbolcu arkadaşlarının adlarını daha öğrenememiştir. 2. maça 3 hafta var Drogba ve Sneijder umarım takıma daha bir alışırlar.

Fatih Terim'in Sampiyonlar ligi tecrübesi pek yok zaten, UEFA'yi falan aldik da aradan 13 sene gecmis, Sneijder sol kanat olmaz, Hamit gibi vasat adamdan ne bekliyoruz, Sabri ne alaka ? Umut-Eboue-Amrabat girip Sneijder-Sabri-Hamit cikiyor bir tanesi bile iyi degisiklik degil, dünki Fatih Terim'de zemin+taraftar+takim kadar kötüydü maalesef.

Fatih hoca tecrübesiz değil euro 2008 vs uefa kariyei ile bence en başarılı türk t.d

Asıl sorun haklısın sabriyi oynatması ve sneijderi solda oynatması rezaletti.

HAmiti oynatmak zorunda çünkü başka opsiyonu yok engin yekta aydın vs hepsi boş formsuz bence.

Bence saga hamiti koysa ortada sneijder rahat oynasa çok daha iyi olurdu zaten 2. yarı işi daha da batırdı amrabatı gördük umut zaten tamamen saçmaydı hele birde sabriyi kanada alma hamlesi beni delirtti

Ynt: Fatih Terim | Teknik Direktör

Arsenalin kendi sahasında efsane teknik direktörü ile 1-3 yenildiği bir haftada Fatih Hocayı bu kadar eleştirmek niye anlamak zor. Mourinhoya, Guardiolaya 2 hafta önce gelmiş yıldız oyunucları ver onlarda çok zorlanırlar. Kolay bir şey mi, adamlar futbolcu arkadaşlarının adlarını daha öğrenememiştir. 2. maça 3 hafta var Drogba ve Sneijder umarım takıma daha bir alışırlar.

Olay takimin birbirine alismamasi degil.

Sneijder hizli degil,fazla adam eksilten birib degil depariyla,guclu degil,bilinen anlamda defansi iyi degil. Peki ney? Mukemmel bir zeka ve pasor.

Bakin yukarida yazdiklarima. Boyle bir adam bekinin riera oldugu,karsi takimda farfanin oldugu bir macta nasil sol acik oynar aklim almiyor.

Kadro aciklandigi an ve dizilisin belli oldugu an macta yanimdaki arkadasima eyvah sol kanadimizdan yer bizi bu adamlar dedim. Bunu diyen ben haftada iki uc mac izleyen biriyim. Fatih hoca nasil gormez?

Cikar dogru kadroyu dogru dizilisle takim kotu oynarsa deriz ki hoca taktik anlamda hata yapmamistir.

Ama dunku mac tam bir faciadir taktiksel bakimdan.

1-Başka sistem bulamıyorsa direk hocalık sertifikası mı lisansı mı artık her neyi varsa yırtsın atsın. Sistem bulamamak nedir arkadaş, bu forumda bile o üçlüyü düzgün oynatmak için 10'larca sistem yaptı insanlar. Burak'ı kanada çektiler, Sneijder'i iki forvet arkasına koyup onu da 3'lü orta sahayla beslediler UEFA kupasını aldığımız zamanki gibi. Ama Terim ne yaptı, inadının kurbanı olup sağda gene Hamit'i, solda Sneijder'i bitirdi. Ortada gariban Selçuk maç boyu tek başına koşmaktan, pres yapmaktan ölmediğine şükredelim.

2-Dediğim gibi sistemi değiştirip forvet arkası koyacaktı,ama sırf 4-4-2 gibi kutsal Allah katından inme yüce bir dizilişten!! taviz vermemek adına saçmaladıkça saçmaladı.

3-15 dakikayı zor tamamladı senin görüşün. Tecrübeli eboue en azından ileriye çok gidip gelmese bile Sabri'nin yaptığı kademe hatalarını yapmazdı. Yenilen golde Sabri ilerde de yok defansta da yok. Rezil ötesiydi sabri dün gece çoğu zaman olduğu gibi.

4-Sahada çok forvet olmasının gol getireceğini düşünen aciz bir düşünce daha. Ayrıca dikkatli izlersen Umut'u da sağa çekiyor, ileriye koymuyor. Umut mu oyun kuracak, umut mu ara pası atacak, umut mu ilerdeki forvetleri pozisyona çıkacak. Rezalet yahu.

5- Hoca ayaklarına resmen pranga bağladı. Sen adamı sola çivilersen, bu kadroya uygun dizilişle çıkmazsan, değişikliklerde bile saçmalama üstüne saçmalaya devam edersen oyuncunun yapacağı bişey kalmaz. Dün gece durmadan sövdüğüm sabri bile iyi niyetliydi ama hoca resmen maçın içine etti. Dün gece 23:30 kadar her platformda savundğum hocanın yaptığı saçmalıklar gözümü açtı.

Ha bu arada maçı izlemediysen 90 dakika hiç beni uğraştırma, tartışmayalım. Özetlerden bu saçmalıkları anlayamazsın.

Bizim yaptığımız dizilişlerin hiçbirisinin tutmayacağını çünkü Riera'nın sol bek olmadığı için boyuna adam kaçırdığını, Melo ve Selçuk'un o kanada yardım edemediğini, Sneijder'in zaten olayının farklı olduğunu haliyle sol tarafımızın koridor olduğunu, bu nedenle attığımız golden sonra Drogba'yı sola çekip 4-2-3-1 e döndüğümüzü ona rağmen adamların kanat akınlarını kesemediğimiz için ikinci devre Amrabat'ı alıp tekrar 4-4-2'ye döndüğümüzü göremeyip başkasını maçı 90 dakika izlememekle suçlayacaksan
hiç beni uğraştırma, tartışmayalım

Cevap: Ynt: Fatih Terim | Teknik Direktör

Olay takimin birbirine alismamasi degil.

Sneijder hizli degil,fazla adam eksilten birib degil depariyla,guclu degil,bilinen anlamda defansi iyi degil. Peki ney? Mukemmel bir zeka ve pasor.

Bakin yukarida yazdiklarima. Boyle bir adam bekinin riera oldugu,karsi takimda farfanin oldugu bir macta nasil sol acik oynar aklim almiyor.

Kadro aciklandigi an ve dizilisin belli oldugu an macta yanimdaki arkadasima eyvah sol kanadimizdan yer bizi bu adamlar dedim. Bunu diyen ben haftada iki uc mac izleyen biriyim. Fatih hoca nasil gormez?

Cikar dogru kadroyu dogru dizilisle takim kotu oynarsa deriz ki hoca taktik anlamda hata yapmamistir.

Ama dunku mac tam bir faciadir taktiksel bakimdan.

Anlıyorum ama ben taktik anlamda hata yapıp ikinci maça umut taşımayı, taktik anlamda hata yapmayıp 1-3 yenilmeye tercih ederim. Fatih Hoca Sneijderi ortaya çekmeyi bilmiyor mu yani? Çekmediyse demek ki bir bildiği var.

Bizim yaptığımız dizilişlerin hiçbirisinin tutmayacağını çünkü Riera'nın sol bek olmadığı için boyuna adam kaçırdığını, Melo ve Selçuk'un o kanada yardım edemediğini, Sneijder'in zaten olayının farklı olduğunu haliyle sol tarafımızın koridor olduğunu, bu nedenle attığımız golden sonra Drogba'yı sola çekip 4-2-3-1 e döndüğümüzü ona rağmen adamların kanat akınlarını kesemediğimiz için ikinci devre Amrabat'ı alıp tekrar 4-4-2'ye döndüğümüzü göremeyip başkasını maçı 90 dakika izlememekle suçlayacaksan

Ne zaman 4-2-3-1'e döndük? Drogba sol açık oynadı, Sneijder ortaya geçti yani öyle mi? Bence sana öyle gelmiş. Benim ilk yarı boyunca tek gördüğüm sol tarafta hiç görevi ve yapması gereken şey olmadığı halde koşup çabalayan ve enerjisini bitiren Sneijderdi. Drogba ile Burak ilerde çakılı kaldı. Drogba 4-2-3-1'in sol açığı gibi, Sneijder'de Burak'ın arkasında oynamadı. Fatih Hocayı savunma uğruna aşırı saçmaladın, bu tartışma benim için bitmiştir.

Fatih hoca bence Schalke'nin bu kadar iyi futbol oynayacağını ve hücumu düşüneceğini hesaba katmadı..

Buna gülebilirler ama gerçekten adamlar sezonun en iyi futbolunu oynadılar..

sanırım bugün buraya 10larca mesaj yazdım ama galiba anlaşamayacağız birçok arkadaşla.o yüzden ben daha fazla bu tür konularda konuşmak istemiyorum.diyeceğim tek şey var.inşallah şl de çeyrek finali görürüz,inşallah ligi şampiyon bitiririz.yoksa maalesef görüyorum ki bunlardan biri olmazsa hocanın kellesini isteyen çok olacak(bu durum bana enteresan bir şekilde başka takımların taraftarlarını hatırlattı darılmaca gücenmece yok gerçek olan bu :sad007: )şayet bu söylediklerim olur seneyede hoca devam ederse ve istediği yerlere transfer yapılırsa (stoper ve sol bek) o zaman işte kafasındaki sistemi çok rahat bir şekilde oynattığını göreceğiz (4-3-3) acaba bu dönemde hocaya böylesine hakaret eden (bakın özellikle hakaret diyorum eleştiri demiyorum çünkü bu yapılanlar hakarettir) kişiler o zamanda aynı şekilde eleştirebileceklermi? ezikler götünü yırtıyor kendi fatih terimlerini yaratmak için o kapasitesiz adama 3 yıldır tahammül ediyorlar en ufak bi ışık olsa adamın peşinden ayrılmayacakalar (ki kendileri itiraf edemedikleri için sürekli fergusonumuz diyorlar,fatih terimimiz diyemedikleri için) biz ne yapıyoruz.o neden oynamadı o kanatta hamit ne iş yapar vs vs.bilmiyorum farkındamısınız ama ligde 6 yabancı oynatma hakkımız var bu rakam kademeli olarak düşecek bu nedenle elimizdeki yabancılarıda çıkarmaya bakıyoruz.hamit oynamasında kim oynasın alternatif var mı?bende isterim solda amrabatlı,sağda keitalı,ortada sneijderli,ilerde drogbalı,sol bekte carlinhoslu,stoperde popescu tarzı top class bir stoper.eboue,muslera,elmander ve meloyu saymadım bile.acaba arkadaşlar zahmet olmazsa sayarmısınız kaç yabancı oldu.şunu kabul edin sneijder ve drogba top class oyuncular ama maalesef yanlarna onların dilinden anlayabilecek oyuncu alamıyoruz.çünkü yerli oyuncuların kalitesi ortada.ki en kalitelilerde bu anlamda bizde.şimdi söylermisiniz o engin görüşlerinizle muslera,eboue,sneijder,drogba,bir yabancı stoper ve sol bek.peki geri kalanları kimlerle kapatacağız.mustafa sarpı,barışı hatta ve hatta ayhan akmanı mı geri getireceğiz.buyrun size sorum.umarım buna mantıklı cevap verebilecek olan bir arkadaş çıkar. (acaba gerçekten çıkacak mı yoksa sende amma hocayı savunuyorsun diyen bir zihniyet mi cevap verecek çok merak ediyorum)madem eleştiri o zaman hayhay.öbence problem yok.oyuncular üzerinden yapalım eleştirilerimizi.taktik üzerinden,yabancı kontenjanı üzerinden.yani daha somut verilerle.

Fatih Terim'in şu ana kadarki tek ciddi hatası Şampiyon Lucescu'yu gönderip O'nun yerine gelmesiydi ve O takımı dağatmasıydı. O'nun dışındakiler her başarılı teknik adamın da yapabiliceği tarzdan hatalar. Misal dün Amrabat'ı alıp Sneijder'i çıkarması da bir hataydı daha doğrusu hataymış. Oynanan futboldan sonra gördük bunu. Üst düzey oyuncular öyle kolay kolay özellikle bu tip zor maçlarda kenara da alınmamalıymış. İlk yarıki diziliş daha iyiydi ayrıca. Ama zamanında da, 2000 yılında, Hoca motivasyon olarak üst düzey ama taktiksel bilgisi o kadar yok diyenlere katılmıyorum kesinlikle. Şu ana kadar gördüğüm en başarılı oyun sistemi olan pres ve önde oyun kurma bi şekil Fatih Terim'in icadıdır. Bu sene çok olmadık birşey olmazsa Şampiyon yine biziz. Bu durumda Fatih Terim kalır takımda. Kendisinden ricam Necati örneğinde olduğu gibi bir nevi vefasızlık örneği olucak davranışları yapmaması ve istikrarı sağlaması. Şu an çoğu Galatasaray'lı Umut yerine Necati'yi görmek ister bu takımda misal. Şimdi yabancı kontenjanı da sınırlanıyor iyice iyi bir yerli golcü lazım duruyor takım için halbuki.

Fatih Terim | Teknik Direktör

Benim gozümde olumlu ve olumsuz yanlari ile fatih terim:

Burak Yilmaz'i ikinci bir hakan sukur yapma yolunda. Hakan sukure olan odaklanmasini 2000 oncesine hakim olanlar bilir.

Yine 96 - 00 arasini goz onune alan biri olarak o donemde ortasahada sakin ve aklibasinda oynamak yerine daha cok suursuz bir yapiyla oynattigini da bilir. Hatta urmefa kupasi yilinda sakin ve bilincli oynayan takimlar kalemizi cokca ablukaya almislardir. Bu sebepten CL de terim extrem atmosferler disinda basarili olamamistir. Bolonya macini, leeds macini ve cogu cl macini hatirliyorum boyle olan. Arsenal karsisinda da bir bolum boyle oynattik rakibi. Ha bu riskin altindan kalkabiliyorduk ama ben oyundan memnun kaldigimi hatirlamiyorum bu tarz maclarda.

Shalke macinda aynen bunu gordum suursuz bir ortasaha ve defans. Selcuk da tugay kerimoglunun oldugu pozisyonda malesef ve hoca ondan gittikce mutsuz olmaya baslayacak. Bu benim ongorum.

Takima gelirsek. Meloyu defans onune koyup onun onune 2 ortasaha koyamdikca ve meloya savumada sorumluluk vermedikce bizim takim cogu rakibe mahkum oynar ama burak yilmazdan extra extra verim alir.

Terimin basarisina, kimi oyunculardan aldigi verime takim kimyasina saygim olsa da terim klasigi olan bilincsiz, ucurumum kenarindaki takimi gordukce cok fazla soguyorum takkmdan.

sanırım bugün buraya 10larca mesaj yazdım ama galiba anlaşamayacağız birçok arkadaşla.o yüzden ben daha fazla bu tür konularda konuşmak istemiyorum.diyeceğim tek şey var.inşallah şl de çeyrek finali görürüz,inşallah ligi şampiyon bitiririz.yoksa maalesef görüyorum ki bunlardan biri olmazsa hocanın kellesini isteyen çok olacak(bu durum bana enteresan bir şekilde başka takımların taraftarlarını hatırlattı darılmaca gücenmece yok gerçek olan bu :sad007: )şayet bu söylediklerim olur seneyede hoca devam ederse ve istediği yerlere transfer yapılırsa (stoper ve sol bek) o zaman işte kafasındaki sistemi çok rahat bir şekilde oynattığını göreceğiz (4-3-3) acaba bu dönemde hocaya böylesine hakaret eden (bakın özellikle hakaret diyorum eleştiri demiyorum çünkü bu yapılanlar hakarettir) kişiler o zamanda aynı şekilde eleştirebileceklermi? ezikler götünü yırtıyor kendi fatih terimlerini yaratmak için o kapasitesiz adama 3 yıldır tahammül ediyorlar en ufak bi ışık olsa adamın peşinden ayrılmayacakalar (ki kendileri itiraf edemedikleri için sürekli fergusonumuz diyorlar,fatih terimimiz diyemedikleri için) biz ne yapıyoruz.o neden oynamadı o kanatta hamit ne iş yapar vs vs.bilmiyorum farkındamısınız ama ligde 6 yabancı oynatma hakkımız var bu rakam kademeli olarak düşecek bu nedenle elimizdeki yabancılarıda çıkarmaya bakıyoruz.hamit oynamasında kim oynasın alternatif var mı?bende isterim solda amrabatlı,sağda keitalı,ortada sneijderli,ilerde drogbalı,sol bekte carlinhoslu,stoperde popescu tarzı top class bir stoper.eboue,muslera,elmander ve meloyu saymadım bile.acaba arkadaşlar zahmet olmazsa sayarmısınız kaç yabancı oldu.şunu kabul edin sneijder ve drogba top class oyuncular ama maalesef yanlarna onların dilinden anlayabilecek oyuncu alamıyoruz.çünkü yerli oyuncuların kalitesi ortada.ki en kalitelilerde bu anlamda bizde.şimdi söylermisiniz o engin görüşlerinizle muslera,eboue,sneijder,drogba,bir yabancı stoper ve sol bek.peki geri kalanları kimlerle kapatacağız.mustafa sarpı,barışı hatta ve hatta ayhan akmanı mı geri getireceğiz.buyrun size sorum.umarım buna mantıklı cevap verebilecek olan bir arkadaş çıkar. (acaba gerçekten çıkacak mı yoksa sende amma hocayı savunuyorsun diyen bir zihniyet mi cevap verecek çok merak ediyorum)madem eleştiri o zaman hayhay.öbence problem yok.oyuncular üzerinden yapalım eleştirilerimizi.taktik üzerinden,yabancı kontenjanı üzerinden.yani daha somut verilerle.

katılıyorum renktaş hatta dün biri bu selçuk takımdan kovulsun yerine doğru düzgün biri alınsın dedi neyin kafası anlamıyorum. sonuç odaklı. futbol mevkisinden anlamayan insanlarla doldu forum o kadar sinirliyim ki forumdan ayrılmayı düşünüyorum bu insanlarla aynı yeri paylaşmak utanç verici.

Dany ye 3,7 verdik amrabata 8,6 resmen parayı çöpe attık bülent tulun a kızıyoruzda fatih terimden daha faydalı isimler katıyor takıma

Fatih hoca bence Schalke'nin bu kadar iyi futbol oynayacağını ve hücumu düşüneceğini hesaba katmadı..

Buna gülebilirler ama gerçekten adamlar sezonun en iyi futbolunu oynadılar..

4-2-4 gibi saçma sapan bir sistemle çıkarsan, 3. lig kırmızı grup takımları bile bize kök söktürürler. Dün Schalke'yi biz iyi oynattık. Saçma sapan sistemle.

4-2-4 gibi saçma sapan bir sistemle çıkarsan, 3. lig kırmızı grup takımları bile bize kök söktürürler. Dün Schalke'yi biz iyi oynattık. Saçma sapan sistemle.

Orası aşikar Fatih hocanın ne yapmaya çalıştığını anlamadım..

Yani bu nasıl maça hazırlanmadır ligde sıradan bir takım bile sol kanadımızı otobana çevirir o sistemle..

Her hoca hata yapar bu beraberlik hayırlı beraberlik abi..

Göreceğiz bunu 2.maçta..

Gerçekten onlar şimdi turu geçtiklerini zannediyorlar dün röportajlarında..

1-1 istediğimiz sonuçtu diyorlar..

Orada 1 gol attığımızda o zaman tam tersi olabilir..

katılıyorum renktaş hatta dün biri bu selçuk takımdan kovulsun yerine doğru düzgün biri alınsın dedi neyin kafası anlamıyorum. sonuç odaklı. futbol mevkisinden anlamayan insanlarla doldu forum o kadar sinirliyim ki forumdan ayrılmayı düşünüyorum bu insanlarla aynı yeri paylaşmak utanç verici.

böyle yaparsan kolayı tercih etmiş olursun kardeşim yanlış anlama beni.ama biz işte bunları anlatmalıyız,bunları görüp paylaşmalıyız.yoksa sen gidersen ben gidersem ne olacak skor odaklı olanlar kendilerini tatmin edecekler ondan sonra ki aşama dün akşam hamit çıkarken ki olaya dönecek stadyumlarda.nerden nereye 96-2000 arasını hatırlıyorumda.o zaman taraftar takım yenildiği haftanın ertesinde stadı inadına daha çok doldurup daha fazla tezahürat yapıp takımına daha çok sahip çıkıyordu.ama şimdi en ufak birşeyde hakaret hakaret.bende sinirleniyorum drogbaya sneijdere bile küfür ettim dün akşam ama anlık o.bi anlık sinirden oluyor.ama gördüğün gibi burda insanlar resmen sistemli bir şekilde hocayı ve futbolcuları bitirmek için uğraşıyorlar.bunlara izin mi vereceğiz.en az onlar kadar galatasaraylıyım galatasaraylısın.ve galatasaraylı olmanın gereği ne ise onu yapacağız.sen,ben senin gibi olanlar benim gibi olanlar.yoksa kusura bakma ama tribünler sinema,tiyatro salonlarından farkı olmayan yerlere döner.insanlar gelir takım kazanırsa destek olurlar kaybederse de bu şekilde hakaret ederler.o yüzden burada kalmalısın.kalmalıyız.:yenieek:

Kritik durumlarda kesin hata yapiyor,yoksa herkesce malum olan seyleri iyi goturuyor.Neydi kritik durumlar misal dun kanatlarimizin desilecegiydi buna ragmen kanatta tek bek savunuyordu ,neydi baska bi kritik karar Turkiyeden yabanci oyuncu almanin mantiksizligi ve sacmaligi ayan beyan ortadayken ve deli gibi iyi bi kanat ihtiyacimiz varken Amrabata 8 verip aldirmasiydi.

Sonucta Selcuk,Burak gibi oyunculari Turkiyede herkes alir ,almak ister.Ama diger transferlere biraz huner gerekiyor Fatih hoca suana kadar bu huneri hic gosteremedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt