Fatih Terim, Ümit Davala ve Orhan Ak PFDK'ya Sevk Edildi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Ümit Davala ve Orhan Ak PFDK'ya Sevk Edildi!

Tahir kum dediyse doğrudur bence. Asporda canlı yayınla bağlandı. O almış haberi

O kuş öyle bu tür konuyu hafifletici şekilde servis etmez doğru olmasaydı.
kuştan da öte cok agır şerefsiz kendisi çuvalla avuktımız var kimse buna ve sitesine dava acmıyor acmıs olsak kazanmama şansımız olamazdı

işte bunun gibi itler özsoy gibi itlere haddini bildirmek için 1 tane çirkef yönetici olmalı yönetimlerde

mülayimlik bir boka yaramıyor

bu arada tüm bu olayları başlatan gayri meşru çocugu it neden yok raporda o sümüklü böcek tribünlere topu vurarak bütün gerginligi başlattı

ah ulan donk emreyi 2dir biçiyorsun geçirsene tendona saglam bir tekme

Bsg dedim bu kez ama onu bile algılamaktan acizsin. Koduğum forumunda ne hikmetse herkes şampiyon olacağımızı düşünüyormuş ondan ana bacı sövüyorlardı herkese.
ben inanıyodum yalan yok. ft ve albayrak ın olduğu hiçbir sezonu kupasız geçmemişiz. en büyük güvence de buydu. başarı için basit formül, terim ve albayrak ile yürüyen kupaları katlayarak devam ettirir. bu adamlardan yaşlanmadan yararlanabildiğimiz kadar yararlanalım. yarın öbür gün sağlık problemleri işin içine girince zaten yararlanamayacağız.

ben inanıyodum yalan yok. ft ve albayrak ın olduğu hiçbir sezonu kupasız geçmemişiz. en büyük güvence de buydu. başarı için basit formül, terim ve albayrak ile yürüyen kupaları katlayarak devam ettirir. bu adamlardan yaşlanmadan yararlanabildiğimiz kadar yararlanalım. yarın öbür gün sağlık problemleri işin içine girince zaten yararlanamayacağız.
Erzurum maçı sonrası oluruz diyen kimse yoktu, Kayseri kaybı sonrası herkes oluruza getirdi.

kuştan da öte cok agır şerefsiz kendisi çuvalla avuktımız var kimse buna ve sitesine dava acmıyor acmıs olsak kazanmama şansımız olamazdı

işte bunun gibi itler özsoy gibi itlere haddini bildirmek için 1 tane çirkef yönetici olmalı yönetimlerde

mülayimlik bir boka yaramıyor

Bu Tahir kum o cihan oskay olayinda bizim 5. Sampiyonlugumuzu fb nin para ile caldigini ve azizin mac satin aldigini da yazmisti.

Cafer ersunun soyunma odasinda para dagittigi yazmusti vs.

Herif herkese dalan bir herif bana gore.

Üst Alt