Fatih Terim ve Serdar Aziz'den Basın Toplantısı | 20.00'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Serdar Aziz'den Basın Toplantısı | 20.00'de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih Terim: "Deplasman fobisi diyorlar, öyle bir şey yok. Türkiye Ligi güçlü bir lig oldu, bundan sonra her Anadolu takımı herkesi yenebilir. Alınan sonuçlar fobi falan değildir, haksızlık olur, Anadolu futbolunun başkaldırısıdır. Transfer ettikleri bazı oyuncular bizlerde yok."

Gündem iç saha fobisi oldu hocam.

Fatih Terim: Yarın maçın skoru ne olursa olsun, tüm sorularınızı yanıtlayacağım. 30 milyon Galatasaraylı da birilerinin cevap vermesini bekliyor.

Hele şükür.

"Yarın Eren Derdiyok'un oynama şansı nedir?"
Fatih Terim: "Sıfır. Getirmedik. Yok burada Eren. -Gülümseyip eliyle sıfır işareti yaparak- Null."

:asd:

Fatih Terim: "Deplasman fobisi diyorlar, öyle bir şey yok. Türkiye Ligi güçlü bir lig oldu, bundan sonra her Anadolu takımı herkesi yenebilir. Alınan sonuçlar fobi falan değildir, haksızlık olur, Anadolu futbolunun başkaldırısıdır. Transfer ettikleri bazı oyuncular bizlerde yok."

Başka hiçbir sözüm yok sayın hakim. Bu cümle bana yeter.

İmza töreni dün gibi aklımda.

Türkiye ligi de amma güçlü lig ha hakikaten avrupada o yüzden mi patır patır dökülüyor bütün takımlar :) Abi işte böyle açıklamaları sevmiyorum, doğru olmadığını herkes biliyor ne gerek var yani böyle şeylere.

CL basin toplantisi değilde ağlama toplantisi olmuş.

anadolu takımında bazı oyuncular bizde yok diye suçu yine kendi üzerinden atmış.

Bir kez suç bende de be.

Türkiye ligi de amma güçlü lig ha hakikaten avrupada o yüzden mi patır patır dökülüyor bütün takımlar :) Abi işte böyle açıklamaları sevmiyorum, doğru olmadığını herkes biliyor ne gerek var yani böyle şeylere.

Kalitesiz olan buyukler anadolu takimlari degil. Şimdi her anadolu takimindan bizde oynayacak epey oyunci sayarim. 10 sene once falan bir elin parmağını gecmezdi. Ha bu hocanin deplasman oyunu bulamamasini aciklamaz tabi. Tam anlami ile dogru soyledi diyemem ama yanlis da sayilmaz

Fatih Terim: Yarın maçın skoru ne olursa olsun, tüm sorularınızı yanıtlayacağım. 30 milyon Galatasaraylı da birilerinin cevap vermesini bekliyor.

Hele şükür.
Her zaman sallıyor konuşacam diye.
20 senedir aynı mevzu.
Aklın sıra birilerine mesaj gönderiyor.

Yaşın 70'e dayanmış banka hesabın milyonlarla dolu neden korkuyorsun da susuyorsun?Madem konuşacak birşeyin var geveleme söyle.

Ha söyleyecek birşeyin yok biliyorum .
öyle milleti konuşursam diye diye kekleme bari.

Her zaman sallıyor konuşacam diye.
20 senedir aynı mevzu.
Aklın sıra birilerine mesaj gönderiyor.

Yaşın 70'e dayanmış banka hesabın milyonlarla dolu neden korkuyorsun da susuyorsun?Madem konuşacak birşeyin var geveleme söyle.

Ha söyleyecek birşeyin yok biliyorum .
öyle milleti konuşursam diye diye kekleme bari.

Başarılı olmak istiyor da ondan.

5-6 sene kalabilip o başarılarda aktör kendisi olsun istiyor.

Şampiyonluk sayısında belki 10'u bulmak istiyor.

Avrupa'da finaller görüp kupa kazanmak istiyor.

Ne Emre, ne Arda, ne Rıdvan ile vasat Aykut kadar kredisi var birilerinin gözünde. Galatasaray'lı oluşu batıyor birilerinin gözüne gözüne de ondan diyemiyor sistemi tam karşısına alıp diyeceklerini.

Ben bu konuda hocayla aynı fikirdeyim. 2 sebepten dolayı futbolda büyükler arayı açamadı. Birincisi maddi sorunlar. İkincisi futbolun büyük oranda taktikten uzak kör dövüşü şekline dönmesi. Bu da kalite farkının ortaya çıkmasını engelleyen bir durum.

Benim merak ettiğim şey tabiki şu cümleyi herhangi bir başka hoca kursa başta bizim forumda ama özellikle spor medyasında neler olacağı. Ayrıca geçen sene bu mesele gündeme geldiğinde kendisinden öncesine alaycı bir eleştiri getiriyordu hoca.

Başarılı olmak istiyor da ondan.

5-6 sene kalabilip o başarılarda aktör kendisi olsun istiyor.

Şampiyonluk sayısında belki 10'u bulmak istiyor.

Avrupa'da finaller görüp kupa kazanmak istiyor.

Ne Emre, ne Arda, ne Rıdvan ile vasat Aykut kadar kredisi var birilerinin gözünde. Galatasaray'lı oluşu batıyor birilerinin gözüne gözüne de ondan diyemiyor sistemi tam karşısına alıp diyeceklerini.
İşte bu senin dediklerinin hepsi aynı kapıya çıkıyor.
Hep ben ben ben
Ego ego ego.

Çıkıp söyleyecekleri kendisine zarar verip bize fayda sağlayacaksa eğer konuşsun.

Kendi üzerini cizsin ama bizim önümüzü açıp iyi bir taraftar olduğunu kanitlasin.

Ha böyle bir şey yok ise sadece hayal gücü ise eğer o zaman ikide bir konuşacam diye laf çevirmesin susup milyonlar kazandığı işine odaklansin.

Ligi kendi icinde degerlendirmek lazim.
Cl seviyesinde antrenman olasiligi saglamasa da 34 hafta icin yorucu bir havasi var
Arti, kendi yabanci sinirlamasi ovmus gibi caktirmadan

Joder!!

İşte bu senin dediklerinin hepsi aynı kapıya çıkıyor.
Hep ben ben ben
Ego ego ego.

Çıkıp söyleyecekleri kendisine zarar verip bize fayda sağlayacaksa eğer konuşsun.

Kendi üzerini cizsin ama bizim önümüzü açıp iyi bir taraftar olduğunu kanitlasin.

Ha böyle bir şey yok ise sadece hayal gücü ise eğer o zaman ikide bir konuşacam diye laf çevirmesin susup milyonlar kazandığı işine odaklansin.

hep ben demeyen biri başarılı olamaz kolay kolay. O ego ve hırs önemli.

Yoksa sıradan olursun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt