Fatih Terim ve Serdar Aziz'den Basın Toplantısı | 20.00'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Serdar Aziz'den Basın Toplantısı | 20.00'de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hep ben demeyen biri başarılı olamaz kolay kolay. O ego ve hırs önemli.

Yoksa sıradan olursun.
Keşke o hırsı oyuncularına 90 dakika boyunca sergilemesi için aktarabilse.
Ancak bizimkiler hocaları gibi maç bittikten sonra hırs yapıyorlar.

Her zaman sallıyor konuşacam diye.
20 senedir aynı mevzu.
Aklın sıra birilerine mesaj gönderiyor.

Yaşın 70'e dayanmış banka hesabın milyonlarla dolu neden korkuyorsun da susuyorsun?Madem konuşacak birşeyin var geveleme söyle.

Ha söyleyecek birşeyin yok biliyorum .
öyle milleti konuşursam diye diye kekleme bari.

Ya kardeş, boş beleş konuşup durma bi git allah aşkına saçma sapan düşüncelerini kendine sakla.

1-2 aydır takım kötü gidince meydan sizlere kaldı tabii.

Banlayacaksanızda banlayın. Şu tiplere gün doğmasına izin vermeyin yeter.

Kalitesiz olan buyukler anadolu takimlari degil. Şimdi her anadolu takimindan bizde oynayacak epey oyunci sayarim. 10 sene once falan bir elin parmağını gecmezdi. Ha bu hocanin deplasman oyunu bulamamasini aciklamaz tabi. Tam anlami ile dogru soyledi diyemem ama yanlis da sayilmaz
Tamam da ölçü ne neye kıyasla iyi veya kötü diyeceğiz ? Elimizde avrupa maçları dışında ölçüt yok, avrupada da herkes patır patır dökülüyor, ligin lideri gitti burnley'e elendi, Büyükler kalitesiz küçükler iyi kısmına da katılmıyorum. Ligimiz zor bir lig evet ama bunun sebebi anadolu takımlarının şaha kalkması falan değil, temposuz ve sert bir ligimiz var. Bir de sadece Türkiye özelinde değil, dünya futbolunda da takımlar arası makas daralmaya başladı bu durumda büyükleri ekstradan zorluyor.

Tamam da ölçü ne neye kıyasla iyi veya kötü diyeceğiz ? Elimizde avrupa maçları dışında ölçüt yok, avrupada da herkes patır patır dökülüyor, ligin lideri gitti burnley'e elendi, Büyükler kalitesiz küçükler iyi kısmına da katılmıyorum. Ligimiz zor bir lig evet ama bunun sebebi anadolu takımlarının şaha kalkması falan değil, temposuz ve sert bir ligimiz var. Bir de sadece Türkiye özelinde değil, dünya futbolunda da takımlar arası makas daralmaya başladı bu durumda büyükleri ekstradan zorluyor.
Yazidklarina aslinda genel olarak katılıyorum ama dunya futbolunda makas daralmadi bence aksine acildi. Premier lig mesela eskisi kadar rekabetci degil ( ussteki 5 takimdan bahsetmiyorum). Büyük takimlar kadro olarak geri gitti ve anadolu takimlari eli yüzü düzgün adamlar aldi. zaten bu olay ligden anadolu sampiyinu çıkaracak bence ( basaksehir benim gözümde büyük takim. Camia olarak degilde klup olarak )

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yazidklarina aslinda genel olarak katılıyorum ama dunya futbolunda makas daralmadi bence aksine acildi. Premier lig mesela eskisi kadar rekabetci degil ( ussteki 5 takimdan bahsetmiyorum). Büyük takimlar kadro olarak geri gitti ve anadolu takimlari eli yüzü düzgün adamlar aldi. zaten bu olay ligden anadolu sampiyinu çıkaracak bence ( basaksehir benim gözümde büyük takim. Camia olarak degilde klup olarak )

2 yıldır pek takip ettiğim söylenemez açıkçası, haklı olabilirsin makas konusunda... Nedense aklımda öyle kalmış, zamanında bi yerlerden duymuş olabilirim. PSG örneği falan da var çünkü dediğim bana da pek mantıklı gelmedi şimdi.

2 yıldır pek takip ettiğim söylenemez açıkçası, haklı olabilirsin makas konusunda... Nedense aklımda öyle kalmış, zamanında bi yerlerden duymuş olabilirim. PSG örneği falan da var çünkü dediğim bana da pek mantıklı gelmedi şimdi.
Finansal dengesizlik uçurumu acti. Man city bizim kadro kurduğumuz paraya ucuncu yedek stoperini falan aliyor. Gelirleri de bitmiyor petrol sayesinde. O yüzden city psg gibi takimlar ne başarı elde ederlerse etsinler hep bir yarim kalacaklar. Yarin o sermaye elini cekerse asil yerlerine dönerler

Hoca yılmış, daha kötüsü umutsuz. Bu çok tehlikeli işte. Çünkü elindeki kadronun kötü olduğunu biliyor, bu takımla başkaldıramayacağını, işinin yaş olduğunun farkında. Çaresizce düşünüyor...

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Önce aşacağız,yapacağız felan diyordu.Şimdi bu söylediklerine bakınca çaresiz olduğu açık.Dediğin gibi en tehlikelisi kısımda bu.

Aslında böyle olması iyi. Ömer üründülün kulakları çınlasın alan daraltırız bol bol skor avantajını da vermezsek rakibe 0-0 bitirme şansımız olur. Açık oynasak ne olur 5 i bile iyi buluruz bu takım bjk nin rekorunu bile kırdırabilir geniş alanda oynarsak maazallah

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt