Fatih Terim - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu adamı zerre sevmiyorum son kazığından sonra ama galatasaraya olan sevgim daha ağır basıyor ve tek çıkar noktamız terimdir. bu yönetim terimden iyisini getiremez zaten piyasada da yok uygun bi isim

Hemen gelsin 2 hafta ara girmisken yeminle yeter artik beyler

Yeter ulan acemi tdlerin oyuncagi olduk.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne Terim'i yahu biraz farklı olun artık bırakın bu isimleri

Hem gelse bile ne yapacak bay yürüyen ego sanki onun sistemi taktiği var

Ne Terim'i yahu biraz farklı olun artık bırakın bu isimleri

Hem gelse bile ne yapacak bay yürüyen ego sanki onun sistemi taktiği var
Bende sevmiyorum kendisini ama en azindan gelse takimin basinda adam gibi bir HOCA olur.Sneijder,Poldi,Chedjou vs.. Kenarda FT olsa bu kadar umursamaz top oynamazdı bence.(Selcuk'u saymiyorum onun ölmüş aglayani yok)

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nerenle okuyorsun lan sen? Terim yerine Avcyi daha cok isterim. Terimi istemiyorum diyorum

kes lan sesini. iyice bi tarqafın kalktı yiğite falan diş geçirerek. daha düne kadar gerekirse şampiyon olmayalım ama jor 5 sene kalsın diyordun.şimdi ne olduda vazgeçtin hemen. yiğite dönek mönek diyuonda fırıldak gibisin

Moderatör tarafında düzenlendi:
duyanda sanki bu takım fatih terim ile 5. 8. olmadı sanır.

Adamı hala tanımadınız ne zaman Galatasaray sayesinde başarı yakalasa anında galatasarayı sattı.

Galatasaraydan her gittiğinde başarısız oldu her başarısızlıktan sonra kurtuluşunu galatasarayda gördü.

Şunu anlayın artık Galatasarayın Fatih Terime değil Fatih Terimin Galatasaraya ihtiyacı var.

Fatih Terim milli takımdan kovusa hangi kulüpte çalışabilir ?

Fenerin Yada Beşiktaşın teklif götüreceğine inananıyormusunuz ?

Avrupadan kimse zaten istemiyor adamı.

belki bi ihtimal Trabzon .

Artık Yeter. Şu adamın adını anmayın.

Zaten Fatih Hoca Yaş tahtaya basmaz bu kadro ve bu başarısız yönetim varken rike girmez.

O bekler Florya Riva satılır . Kasa para görür başkan değişir gider lobisini yapar Takımın başına geçer dünya starları piyisanın 3-5 katına gelir anca.

Bunlar benim fikirlerim tabi kimseyi bağlamaz.

Galatasaray hatayı Favre yi getirememekle yaptı.

Büyük balık kaçtı.

Daha önce yazmıştım isteyen bakabilir bu maçtan önce yazdım. Galatasaraya gelmeyi hak eden yerli hoca Abdullah avcıdır.

Onada 2 yıl en az sabredilir kendi sistemini oturtmasına izin verilirse efsane olur

kes lan sesini. iyice bi tarqafın kalktı yiğite falan diş geçirerek. daha düne kadar gerekirse şampiyon olmayalım ama jor 5 sene kalsın diyordun.şimdi ne olduda vazgeçtin hemen. yiğite dönek mönek diyuonda fırıldak gibisin

Nerde vazgectimgi diyorum ? TERIM GELECEGENE AVCI gesin diyorum. Anlama kitligimi var sende . Kes lan sesini anladinmi?

Nerde vazgectimgi diyorum ? TERIM GELECEGENE AVCI gesin diyorum. Anlama kitligimi var sende . Kes lan sesini anladinmi?

kes lan sesini. o seni koruyan bi kaç aylık modlara benzemem alırım ayağımın altına.haddini bileceksin. ona buna dansöz dersin dansöz gibi ortalıkta dolanmıyuacaksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt