Fatih Terim - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu an Terim döngüsünün 4. ve son evresi.

1. Evre Başarı ile gelen İmparator
2. Evre hafif sallantıda giderken bu adama muhtaç mıyız
3. Evre basın ve yönetim, veya daha üst akıl ile koparılış süreci ve sonrası İM-PARA-TOR defolsun gitsin tiradları.
4. Evre: Çöküş ve gel kurtar bizi hocam.

Aga şu "büyük resmi gören" kafasından kurtulun. Terim nedense hep dış etkenlerden dolayı taraftarın gözünde kötüleşiyormuş da, Galatasaray'dan koparılıyormuş da. Terim ne yapıyorsa kendisine yapıyor. Terim'in son döneminde benim için olay şöyle gelişti:

1. evre = Terim geldi. "Kaybetse bile gurur duyacaksınız takımdan" dedi. İlk sezon bu sözünde durdu.
2. evre = Yeni sezona girildi. Terim pek de kendine ve takıma uymayan transferlerle (Burak) sezona başladı. Değil kaybederken, kazanırken bile kesin olarak gurur duyulamayan bi takım çıkardı ortaya. Başarılıydı belki ama sözünü tutmamaya başladı.
3. evre = Bu durum devam etti, sonra başkanla inatlaştı, rüzgardan nem kaptı, astı, kesti, Tüpçü'yle bir oldu vs... Herkesin bildiği mevzular.

Özetle Terim'in bu takımdan gidişi, taraftarın bi kısmıyla ters düşüşü gibi şeylere sebep olan medya manipülasyonu, dış mihraklar falan filan değil. Kendisi.

Bi bilsem. Sırf yabancı diye osuruktan bi hoca getirmelerini istemiyorum. Ki adam gibi bi yabancı da getirseler muhtemelen bu sezon yine çöpe gitmiş olacak.

Terim gelse en azından bu sezon iyi oynayacağımızı düşünüyorum ama ondan sonra yine aynısı olacak büyük ihtimalle. 11/12'deki Terim süperdi, 15 sene kalsın derdim. O sezondan sonra "dünyayı ben yarattım" havalarına girip bozdu.

Sonuç olarak, HAYAT ZOR :(

Abi bence bu tam bize düşündürülmek istenen. Terim'i bildiğin RTE TFF maşası ile koparttı elimizden.

Milli Takımı reddetse bizde kaldığında başarılı olmaması için ülke basını 4 koldan saldırır kariyerini bitirirdi.

Bu ülke de işleyişin nasıl olduğunu az çok biliyoruz.

İki takımı da çalıştırmak isteyerek bizi de bırakmak istemediğini buna zorlandığı ima ediyordu aslında. Aysal sırf uyuz olduğu ve o varken adam gibi para cukkalatamadığı için transferde göndermek için bahane aradı. SOnrasında yapılan saçma sapan transferler ve aldığımız verim ortada onun döneminde de. Siyah beyaz gibi fark var. Aradığı fırsat da ayağına geldi. Demirören'e önermiş bile olabilir (Komplo teorisi bu tabi)

Terim egolu mudur tabi ki ama hangimiz değiliz.

fatih-terim_8518.jpg

Kaçıncı evredir, dış mihrak mıdır iç mihrak mıdır bilmem ama faydalı olacaksa gelsin... Bu noktaya geldim artık.

Olmuyor olmuyor olmuyor debelenip duruyoruz, kendi kendimize büyük hedefler falan koyuyoruz yok sistemdi bilmem neydi falan hayaller kuruyoruz ama olmuyor işte... En azından Terim'le iyi kötü bir şeyler yapıyoruz.

Uzun lafın kısası; egonuda al gel zalım adam.

haha saray soytarısı.efendisinin uyarısına oyun eğmiş arda'yı tekrar milli takıma çağırmış! dahada adamım diye dolanmasın.ya adamı çağırmayacaktın yada istifayı basacaktın.para insana neler yaptırıyor işte!

Milli Takım'ın basına açık olarak gerçekleştirilecek olan ilk antrenmanı, Fatih Terim'in aldığı son dakika kararı ile medyaya kapatıldı.

Mancini, Prandelli, Hamzaoğlu, Denizli ve Riekerink

Şu 5 hocayı toplasak bir terim eder mi acaba :(

Özledik imparatoru.

Gelişi bile camiayi motivasyon açısından ayağa kaldıracak bir hamle olur.

Terimin gelmesini istemiyorum ama herkes takmış 2. gelişine.

Adam 79 puan aldı o sezon boru değil. Normal şartlarda o sezon da şampiyonluk gelmeliydi.

İkinci gelişinde Beşiktaş'in yüzüncü yıl patlaması yapacağı tuttu yoksa gene şampiyon olurduk terimle biz.

Fatih hocanın gelmesini istemiyorsunuz da sizce Galatasaray'a teknik direktör kim olmalı? Ben Terim'den daha iyi, daha deneyimli, daha başarılı ve daha kendini kanıtlamış bir isim göremiyorum su an.

İkinci gelişinde Beşiktaş'in yüzüncü yıl patlaması yapacağı tuttu yoksa gene şampiyon olurduk terimle biz.

Fatih hocanın gelmesini istemiyorsunuz da sizce Galatasaray'a teknik direktör kim olmalı? Ben Terim'den daha iyi, daha deneyimli, daha başarılı ve kendini kanıtlamış bir isim göremiyorum su an.
Benim isteklerimin başında başkanın ve zihniyetin değişmesi geliyor.

Mesela sevmeyeni çok olsa da, kulübü Aysal şu an gelse 1 yıl içinde tekrar ülkenin en güçlü takımı haline getirir.

Benim isteklerimin başında başkanın ve zihniyetin değişmesi geliyor.

Mesela sevmeyeni çok olsa da, kulübü Aysal şu an gelse 1 yıl içinde tekrar ülkenin en güçlü takımı haline getirir.

Hocam başkanın tekrardan aysal olmasını ben de çok isterim ama Mancini zamanında yapılan çoğu çöp transferi de hatırlatmak isterim.

Başkandan daha önemli bir şey varsa bence vizyoner bir teknik direktör.

O da fatih terim gibi duruyor su an tüm takım için.

Hocam başkanın tekrardan aysal olmasını ben de çok isterim ama Mancini zamanında yapılan çoğu çöp transferi de hatırlatmak isterim.

Başkandan daha önemli bir şey varsa bence vizyoner bir teknik direktör.

O da fatih terim gibi duruyor su an tüm takım için.
Artık geleceği düşünmemiz gerekiyor çünkü günü kurtarma olayı ülkede işlememeye başladı.

Terim gelecekse de yanında eğiteceği bir adam olmalı ve uzun vadeli planlar yapılmalı bu modeli Terimle başaramayız o yüzden istemiyorum.

Ya arkadaş şu gezegende bir ikinci adam yok mu ? İlla dönüp dolaşıp bu adamı getirmek zorunda mıyız biz takımın başına ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt