Fatih Terim’den Açıklama Geldi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim’den Açıklama Geldi!

33toy.gif

"Ancak kendini Galatasaray'a adamış ve bu ailenin bir ferdi olmaktan her zaman gurur duymuş birinin Galatasaray'dan vazgeçeceğine inanmak gerçek dışıdır." Adamlığının bir kez daha kanıtı.Hep bizle kal hocam.

Twitterda Spor Bakanı komedisi dönüyor şu sıralar.. Ne düştünüz bee ne düştünüz...Spor - siyaset muhabbeti yapanlara gelsin bu.. Adam teknik direktör anketi yapıor resmen yahu..Sonra da taraftar niye Gezi sloganı atıyormuşmuş...Seni yöneten bunu yapyıor adamım gördün mü?Süper kupayı da bu adamın elinden aldın, Mersin'de 20 bin bilet de AKP çevrelerine gitti...

Hayatının her anını ülke futbolunun başarısı ve geleceğini inşa etmek için uğraşarak yaşayan biri olarak ihtiyaç olduğunda kişiliğimden ve etik kurallardan vazgeçmeksizin yardımcı olacağımdan da kimsenin kuşkusu olmamalıdır.

Tereddütü olanlar var bu yukarıdaki sözleri tekrar tekrar ve tekrar okusunlar ,

İmparator kısaca YD ve avenesinin kendisine ve klübe yaptıklarını unutmadığını açıklamış daha ne desin , olabilecek en kibar şeklide bu ,

helal olsun !

İşte boşuna grande, imparator vs demiyoruz bu adama. Derhal sonsuz, sınırsız sözleşme imzalansın. Mezara kadar (ALLAH korusun) bizi çalıştırsın.

ben burada kendi adıma birşey söylicem. bu takım olmaz da hani kötü döneme gireriz (Allah Korusun) puan kayıpları vs. yine de her zaman inadına fatih terim. bu kdar net!!!

Milli takimin basina gecmeyecegi ile ilgili bisey solememis ama sanirim bu sene iki takimi birlikte calistircak sonra milli takimi birakcak.

bizi yıpratmak istiyorlar GS ın cl,lig,kupa maçları var hoca takımı nasıl hazırlasın beyinsiz tff üyeleri bunu düşünememiş mi

Tüpçü her fırsatta Gs laf atıyor sence çok mu meraklı Ft ile çalışmaya ? Belki paronayakça olucak ama hani aklımada gelmiyor değil abilerinden şunu milli takıma alda Gs ilerlemesini durduralım diye bir emir gelmiş olabilir.

"Hayatının her anını ülke futbolunun başarısı ve geleceğini inşa etmek için uğraşarak yaşayan biri olarak ihtiyaç olduğunda kişiliğimden ve etik kurallardan vazgeçmeksizin yardımcı olacağımdan da kimsenin kuşkusu olmamalıdır. Ancak kendini Galatasaray'a adamış ve bu ailenin bir ferdi olmaktan her zaman gurur duymuş birinin Galatasaray'dan vazgeçeceğine inanmak gerçek dışıdır. "

Ikisini de calistiririm demis iste. Yonetim de begenmezse bu kararimi daha once oldugu gibi ben degil yonetim sorumlusudur ayrilmamin demis.

"Geçmişte örneklerinde olduğu gibi Galatasaray beni bırakmadıkça Galatasaray'ı bırakmayacağımın altını çizmek isterim."

hocam onda çirkefliğe adaletsizliğe GALATASARAY'ın önünü kesmeye çalışanlarla hiçbir şartta çalışmam desene neden açık kapı bırakıyorsun hala :eek:

Üst Alt