Fatih Terim'den Açıklama! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Açıklama!

bi kac gün sonra bu mevzu kapanır
ikinci yarıya yansıyacağını düsünmüyorum
secimler mayısa kalırsa o zaman konuısulmalı
ya da bu senenin sonuna bırakılmalı bu hesaplasma
devre arasında olacak is degil

biri elini taşın altına koyup sevdigi kulübün hocasi oluyor

digeri elini taşın altına koymak yerine kanallara çikip birazcik ilgi için galatasaraya zarar veriyor, rakibin hocalarini yaliyor, iftira atiyor

aradaki fark bu

ikiside cenelerini kapatsa olmaz mi yani?
4476568-tumblr_inline_nlu99800bx1r1uc0k.gif

Senin Allah'ına kurban hocam. Kaçak başkan, yatacak yerin yok. Tam kenetleniyoruz, motive olmuşuz, heyecanlıyız. 3 yıl sonra ortalığı karıştırmak için piyasaya çıkıyorsun. Sinsi, palavracı herif. GS tarihinin yüz karası.

Son düzenleme:
Doğru bir açıklama olmuş. 2013 yılındaki olayda nasıl ki Fatih Hoca'yı haksız görüp eleştirdiysem bu olayda da Aysal'ı son derece hatalı buluyorum. Hiç yeri ve zamanı değilken yaptığı yakışmadı. Büyük ölçüde haklı olduğu konuda kendisini tamamen haksız konumuna düşürdü. Dağ iken tepe oldu. Ne olursa olsun şu kritik zamanda, Galatasaray'ı gerçekten seven bir insanın yapabileceği bir şey değil. Maalesef çok büyük bir hayal kırıklığı oldu.

Şu kulüp bir an önce satılsın aga! Ben bunların saçmalıklarına daha fazla katlanamayacağım.

biri elini taşın altına koyup sevdigi kulübün hocasi oluyor

digeri elini taşın altına koymak yerine kanallara çikip birazcik ilgi için galatasaraya zarar veriyor, rakibin hocalarini yaliyor, iftira atiyor

aradaki fark bu

Kesinlikle Aysal ile yarıştırma gibi bir niyetim yok da elini taşın altına koyuyor dediğiniz şey şampiyonluğun en önemli favorilerinden olduğumuz bir yılda en azından 11'i iyi kurulmuş bir takıma, kendisi de boştayken 1.5 yıl için 3 milyon euro gibi bir rakama imza atıyor. Boşta olan teknik direktörlerin bir çoğunun yapabileceği birşey yani. Hele de arkana medyadaki adamlarını, tribündeki derebeylerini almışsan.

Bu arada, dikkatinizden kaçmasın; tazminat ve evet olayı yüzünden hükümet ile karşı karşıya gelen ve medya tarafından ağır ithamlarla uğrayan hocama karşı, bugün de sozde hükümet karşıtı olduğu için önü kesilmis, 3 yıldır hiçbir TV kanalına çıkmayıp bugün devlet kanalına oturtulan kaçak başkan kullanıldı. Ünal Aysal, senin beş kuruşluk şerefin bile yokmuş, bugün bunu anladık. Seni "vizyoner, hayal edilen, özlenen başkan" olarak yâd edenlere Allah akıl fikir versin diyorum.

Son düzenleme:
Kesinlikle Aysal ile yarıştırma gibi bir niyetim yok da elini taşın altına koyuyor dediğiniz şey şampiyonluğun en önemli favorilerinden olduğumuz bir yılda en azından 11'i iyi kurulmuş bir takıma, kendisi de boştayken 1.5 yıl için 3 milyon euro gibi bir rakama imza atıyor. Boşta olan teknik direktörlerin bir çoğunun yapabileceği birşey yani. Hele de arkana medyadaki adamlarını, tribündeki derebeylerini almışsan.

Önemli olan kulüp ona ihtiyaç duydugu zamanda gelmesi

Gelmeye bilirdi

Hele de arkana medyadaki adamlarını, tribündeki derebeylerini almışsan.

Evet medyada bir sürü dostlari vardir. Arda Turanla ettigi kavgada bunu çok iyi görebildik. :)

Kulüpte de Can Topsakal ve Eşref Alaçayır gibi çok samimi dostlari var

https://www.youtube.com/watch?v=FQgjvg2JJcM

Son düzenleme:
Üst Alt