Fatih Terim'den Beşiktaşlı 2 Yıldıza Özel Önlem! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Beşiktaşlı 2 Yıldıza Özel Önlem!

_fatih_terimden_besiktasli_2_yildiza_ozel_onlem200SZgMf.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, rakibinin en büyük gücünü görerek işe başladı, “kafa” gollerine çare bulmak için kafa yormaya başladı.​
Türk Telekom Stadı’nda şampiyonluk için büyük önem taşıyan 90 dakikadan zaferle ayrılmak isteyen Terim, kendilerinin en zayıf, rakiplerinin ise en güçlü olduğu noktanın hava topları olduğunu belirleyerek işe soyuldu.​
Galatasaray’ın yan top zaafına karşılık, Beşiktaş’ın bu sezon ligde 15 golü kafa ile atmasının ve bu konuda ligin en iyisi olmasının kendileri için sorun yaratabileceğini düşünen Terim, ilk olarak bunu engelleyecek bir formül üzerinde çalışıyor.​
Terim’e göre, Talisca, hava toplarında eşleşilmesi en zor görünen isim... Brezilyalı futbolcunun geriden gelip kafa vurmasının savunma için handikap olduğu, bu nedenle Donk ve Fernando’nun bu konuda son derece uyanık olması gerektiği vurgulandı.​
Fatih Hoca, Atiba ve Tosic gibi isimlerin de geriden gelip hava toplarında tehlike yaratacağını düşünerek, öğrencilerini de buna göre hazırlayacak.​
Diğer taraftan Quaresma’nın etkili ortalarının önlenmesi için de Nagatomo’ya büyük iş düşecek. Terim, Japon futbolcuya, ilk işinin Portekizli futbolcuyu etkisiz bırakması gerektiğini söyleyecek.​
Denayer’in hava hakimiyetinin istenen düzeyde olmaması büyük bir handikap gibi görünürken, Fatih Terim bu açığı Maicon, Donk ve Fernando gibi isimlerle kapatmaya çalışacak.​
Muslera’dan son dönemde olduğu gibi yine yan toplarda çıkması istenecek.​
Milliyet​

Talisca ve Quaresmayı kitle ne hava topu gelir ne ara pası atabilirler.
Yüzde 80 Taliscayı arıyorlar o topları kanatlara aktarıyor yada ver kaç/ara pası ile gol arıyor.
Taliscaya nefes aldırma beşiktaş gol atamaz.

Gscimbom Mobile

Senol serefsiz uckagitci yalanci numaracilikla suclandigi icin ruh hali su an pasif. O yuzden macada pasif bir mentalite ile cikmasi olagan.
Terim'de ilk 20 dakikada maci koparmak icin kopekler gibi saldirtacakdir futbolculari. Ilk yarim saat one gecemezsek berabere biter.

tinercileri ayakta tutan adamlar babel ve ergen cingene özellikle babel oyunu kuran isim babeli kitlemek lazım

bizim kanatlar zahmetedip defansa yardım ederlerse basarabiliriz bunu yoksa cok söveriz

Talisca ve Babeli frenlesek kâfi

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

1470984983876.jpg

Tutulacak 2 adam var 1 Talisca 2 Babel
Nagatomo,Q7'yi bezdirecektir hatta hakem adil olursa sinirlendirip oyundan bile attırabilir.
Negredo'yu saymaya gerek yok zaten.

Önemli olan golü nasıl bulacağımız Gomis'in etkisiz kalacağını düşünüyorum bu maç arka hat hücum anlamında işlemek zorunda.

Tutulacak 2 adam var 1 Talisca 2 Babel
Nagatomo,Q7'yi bezdirecektir hatta hakem adil olursa sinirlendirip oyundan bile attırabilir.
Negredo'yu saymaya gerek yok zaten.

Önemli olan golü nasıl bulacağımız Gomis'in etkisiz kalacağını düşünüyorum bu maç arka hat hücum anlamında işlemek zorunda.

Belhanda yi adamdan saymadigim icin ondan hic bahsetmeye gerek yok, ya Feghouli ya Garry bu ikiliden birisi bu mac patlama yasamali yoksa Gomis'i tek basina tamamen kitliyorlar normal olarak.

Mariano Maicon Sinan gibi sürpriz golcü de cikabilir yine.

Quaresma’yı kontrol dışına çıkarıp Babel ve Talisca’ya şut alanı vermezsek avantaj bizde.

Yüksek toplara da konsantre olmak zorundayız. Negredo dar alanda çabuk değil. Ama iyi servis yapıyor.

Eğer savunma merkezimiz onun top almasını engellerse iyice kilitlenirler.

Bizim ise Mariano- Feghouli ikilisinin iyi oyununa ihtiyacımız var yine. Rodrigues’i kitleyeceklerdir. Nagatomo da Quaresma’yı savunacağı için hücuma diri çıkabilir mi bilmiyorum.

Gomis topu iyi saklayıp daha hızlı pas çıkarmalı ayağından. Çok geç kalıyor çoğu zaman.

Fernando-Donk ikilisinden Donk Başakşehir maçı gibi oynamalı. Son hafta beğenmedim. Fernando da Fenerbahçe maçı gibi varını yoğunu vermeli bu maç. Ağrıları yüzünden çekiniyor ama tek bir 90dk.

Keşke Serdar cezalı olmasaydı. Denayer’e hiç güvenemiyorum.

Genelde futbolculara özel önlem almaya karşıyım ama bjk 'de iş farklı heriflerin hiçbir takım oyunu yok Talisca-Babel-Quaresma üçlüsü ile ezbere bir diğerinin tıpa tıp aynısı golleri kovalıyorlar

özellikle sakin kalıp Talisca ve Quaresma ikilisini kitleyerek bjk 'yi tamamen yıkabiliriz

Üst Alt