Fatih Terim'den Sonrası... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Sonrası...

ne mancinisi yav adamı hamza almadımı hatta açıklamasıda vardı idman tempomuzu artırmak için aldık diye kemik gibi çocuk diye

yabancı kuralı belli olduktan sonra hamza hamzaoğlu transferde şov yapacaktı,ortalığın damına koyucaktı diye düşünüyosan ben daha msj yazmıyım hiç boşa

yahu adam umut bulut yürüyene kadar gsde kalmalı dedi daha napsın
Umut-Burak gibi Türk forvetlerini rakip takımlar alır.Yabancı oyuncu alacaksan ilk 11 de oynatacaksın.Forvetin Burak Türk olduğu için yedek forvetin de Türk olması avantaj olur.Diğer eksik yerlere transfer yaparsın.Adam 3 kupayı almış niye Avrupa'da başarılı olmasın?Podolski gibi yıldızı istemezdi.Denayer gibi genç yabancı oyuncuyu istemezdi.Herkesin düşüncesi aynı olmak zorunda değil.Mesaj yazmak istemezsen kendi bileceğin bi iş..

Fatih hoca kendisinin klonunu yetiştiriyor zaten o gittikten sonra gelecek isim belli boşa tartışıyorsunuz : Hasan Şaş.

Bence Luce, Gerets, Rijkaard gayet uygundu ve bu 3 isim taraftar tarafindan da benimsenmisti.
Soruya gelirsek bence birakinca daha basarili olacagiz. En azindan tehdit olarak gorulmeyecek ve bunu taraftar da bilecek.
Ayrica tartisma ciksin diye demiyorum ve fikrime katilmayacak olan da olabilir. Terim 7 sampiyonluk ve Terimsiz 4 sampiyonluk kazandik. Bu 4 sampiyonlugu kazanan tum takimlarin kadrolari Terimin kazandigi 7 sampiyon kadrodan cok daha zayifti. Yani Rijkaard disinda hicbir hocaya tam istedikleri verilmedi. Rijkaard da yerlilerin yetersizliginden kaybetti. Eger o donem Terim hoca olsaydi adim gibi eminim Emre B. bize gelmisti.
Mesela Lucenin ilk yilinda alinan tum oyuncular hataliydi ve onun istegiyle alinan oyuncular degildi.
Neyse, benim hayalim Klopp. Hani olur da yeni bir macera aramak isterse Galatasaray tam onun tarzi ( yabanci siniri yok)
Uygunluktan kastım takımı aynı seviyede götürecek aynı futbolu oynatacak kişi.

Terim sonrası gelen isimler de belli zaten Luce, Hagi ve Mancini.

hocalık bir durum yok

şu an ki şekliyle yönetimin stabil olması 1. ihtiyaç

ya da futbolun kulüpten tamamen ayrılarak futbolun içinden gelenler tarafından yönetilmesi ,yönetime de sürekli hesap verecekleri şekilde bir düzenin kurulması gerek

bu bir yönetim sorunudur hoca sorunu değil

Bu konudan daha önemli bir konu var o da abdurrahim albayrağin derhal transfer görevinden alınması ,yoksa hocayi düsmanlarinin ağzına meze yapacak.
Başka bir görevde devam etsin.
Yazin yeni fiyaskolar kaosa iter klübü.
Bir cuval incir berbat olur.

Zerre utanmadan sıkılmadan Hamza yalayanlar olmuş konuda. Allah bir daha o günleri bize göstermesin. Bir çok kaliteli futbolcunun bonservissiz olduğu yazı o gerzek futbol cahili yüzünden boş geçirdik , takımın bu kadar geç yenilenmesinin ve bu kadar maddi yükle yenilenmesinin en büyük sorumlusudur.

Hamza Hamzaoğlu olabilir.Kısıtlı imkanlarla iyi işler yaptı zamanın da biraz evlatçı olsa da bunu ve diğer ufak tefek eksiklerini kapatırsa ileride yeni imparator neden olmasın ayrıca hamzayı severim kendisini buraya ait gören bir şahsiyet

O zaman elde Burak vardı.Burak fazla maaş aldığı için yedekte duramazdı.Yabancı oyuncuyu da yedek forvette kullanmak yerine ilk 11 de eksik yerlere almak avantajlıydı.Tabi kendi oyuncusuna iyi diyecek.Kötü deseydi gitmek isterdi.
Umutun adını vermeden forvete ihtiyacımiz var diyebilirdi .umutun gitmesinden mi korktu yani.o zaman hiç gelmesin bir daha gsye...

Umutun adını vermeden forvete ihtiyacımiz var diyebilirdi .umutun gitmesinden mi korktu yani.o zaman hiç gelmesin bir daha gsye...
Yedek forvet için Türk oyuncu olarak o zaman ligin en iyi 3-4 Türk forvetinden biriydi.Yabancı oyuncu alıyosak ilk 11 de oynaması düşünüldü.Yabancı kuralı nedeniyle ligdeki rakipler yedek forvet için Umut'u almaya çalışırdı..

Üst Alt