Fatih Terim'e Açık Mektup - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'e Açık Mektup

Cevap: Fatih Terim'e Açık Mektup

Sabri Sarioglu ismini gördükten sonra verdigim tepkiyi yazsam ceza alirim. lan sabrinin ne yamugunu gördün ? adam en verimli oyuncumuz acik ara..

Sabri hariç gönderilmeleri gerektiğine katılıyorum ama yerlerine daha iyilerinin alınması şartıyla. Şöyle bir değişim iyi olurdu:

Servet - Serdar Aziz

Gökhan Zan - Serdar Taşçı/Ömer Toprak/Kemal Tokak

Çağlar Birinci - Hasan Ali Kaldırım

Hakan Balta - Atila Turan

Aydın - Olcan/Yiğit/Gökhan Töre

Ayhan - Alper Potuk

Bu değişimi yapmak için 30-40 m€ civarı bir bonservis bedeli ödemek lazım en az ama istemesi bedava tabi biz istiyelim taraftar olarak.

Bu Hakan'dan kötü bir oyuncu. Sadece sisiriliyor.

Oynamayan oyuncular gönderildiginde Galatasaray boyut mu atlayacak? Skora göre trip atiyorsunuz. Ben takimin hirsiyla gurur duydum. Hakemlerin de Allah belasini versin.

Ocak ayinda da 2 kanat, 1 ofansif orta saha oyuncusu aldik mi tamamdir.

Sampiyon olsak birsürü para gelecek, Sampiyonlar Ligine ayak basti parasida aliyoruz zaten oradan burdan sponsor falan birsürü para gelecek. Bir Sampiyonluga bakar bu Servet'lerin gitmesi.

nedir bu Sabri düsmanligi??? cocuk ne yapsin? adam canini koyuyor,yine hic kime yaramiyor.anlasilan bizlere bizi satan futbolculari gerekir.

Takıma 7-8 tane 19-20 yaşında adam koyup tüm tecrübe sahibi adamları yollarsan Arsenal'e dönersin. Fm'deki gibi olmuyor işler.

SERVET ÇETİN --> Sezon sonu bitiyor zaten sözleşmesi yolu açık olsun.

GÖKHAN ZAN --> STSL çapında iyi yedek olur.

HAKAN BALTA --> STSL çapında yine iyi yedek olur.

SABRİ SARIOĞLU --> Kuşların gazına gelip gonderilsin diyenler kafayı cekmis heralde. Hem takımına bağlı hem de takıma faydalı. Belki 11 oynamaz ama gönderilecek adam değil.

ÇAĞLAR BİRİNCİ --> Benim için kapalı kutu. Ama Caglar gonderilmemeli, iyi bir yedek olur. ( Sakatlık problemi olmassa )

AYDIN YILMAZ --> Bence hala gönderilmemeli. Bu kadar teknik adam oynattıysa Aydın'ı birşey görmüşler demekki. İki yıllığına Kayseri tarzı kaliteli bir Anadolu klübünde düzenli oynasa bence daha iyi olur. Cunku satsak zaten 3 kurus elde edemeyiz bari kiralık oynasın, o yeteneği var.

UFUK CEYLAN --> Bence gönderilmemeli. Ya düzenli oynayacağı bir takıma kiralanmalı, yada iyi bir yedek olarak kalmalı.

AYKUT ERÇETİN ---> Bu kadar senesi boşa gitti. Bari birkaç sene başka takımda düzenli oynasın. Gönderilmeli.

SERKAN KURTULUŞ ---> Ben Serkan'ın gönderilmesine kesinlikle karşıyım. Bu adam daha 21 yaşında, hataları tabiki olacak oynadığı maçlarda, ama her zaman genç oyuncu oynasın diyen taraftar 21 yaşındaki bu adamı birkaç maçta silebiliyor.

Bunların dışında Pino,Culi ve Stancu gelsin diyenleri de birinin uyarması lazım. Şampiyonlar Ligi'nde fark yaratan oyuncular yabancılardır. Pino ve Stancu ile nasıl fark yaratmayı düşünüyorlar ? Culio süper ligde iş yapabilecek adam tabi ki ama o da uzun süre üst düzey oynayamaz. CL fazla gelir.

Tek hamle ya takım berbat rezil felan değil..

Gökhanın yerine adamımızı bulduk mu yerli yabancı farketmez..

Baros'u yollayıp Elmander'i zorlayacak istikrarlı bir forvet aldık mı tamamdır..

sabriyi gönderin demek ne yaw.birde hakan baltanin yerine hasan ali kaldirimmi? :) hakani mumla ararsiniz

Stancu, Culio, Pino geri gelsin diyen arkadaşa ilaç kullanmasını öneriyorum :)

Stancu'nun STSL gibi dandik bir ligde bile fark yaratamadığını gördük geçen yıl, Ordu'da gol atıyor diye geri almak saçma olur.

Culio'nun gönderilmesini istemezdim, ama gönderildikten sonra geri gelmesini de istemiyorum. Yerine daha kaliteli bir yabancı alabiliriz. Şampiyonlar Ligi'ne kalitesi yetmez diye düşünüyorum.

Pino geçen yıl kötü takımın fark yaratan tek oyuncusu oldu. Bencil bir oyuncu olduğu için FT istemez onu. Ayrıca umursamazlık, maçı takmama vs. kontenjanımızı Kazım'la kullanmak daha mantıklı olur :)

Servet-Serdar Aziz

Aydın-Yiğit Gökoğlan

Olcan Adın

+Forvet transferi bile yeter.Ama bu kadarını bile bekleyemiyorum maalesef.Adnan Polat o kadar büyük bir enkaz bırakmışsın ki hala çok eksik bir kadromuz var.Yerli kalitesi yerlerde takımda hala Yaşı 35 olmuş Ayhan;Aydın,Serkan Kurtuluş,Servet,Gökhan Zan gibi isim işgal eden isimler oynuyor.

Sabri biryeriyle kus tutsa yaranamıyacak heralde,daha ne yapması gerekiyor cocugun.Dani Alvesi alalım isterseniz!

Üst Alt