Fatih Terim'e Açık Mektup - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'e Açık Mektup

Cevap: Fatih Terim'e Açık Mektup

Malesef hala, kaleci ve defans problemi devam etmektedir. Sabri, Gökhan Zan, Servet Çetin, Hakan Balta, Kazım, Engin Baytar ve Muslera ne yapacakları belli olmayan birer saatli bomba gibiler. Bu yüzden her an olmadık yerde problem yaratabilirler.

Bu nedenle bu futbolcuların maç esnasında skora yönelik problemleri çözeceklerini de tahmin etmiyorum. Bu oyuncular problem çözmeye kalkışırsa, Gaziantep maçındaki skorun ve sonucun ortaya çıkması, oldukça normal diye düşünüyorum..

Fatih Terim'e açık uyarı : Devre arası sol açık, forvet arkası , defans , sol bek alınmazsa bu sene de nal toplamamız süpriz olmaz.

Hücuma çıkıyoruz bakıyorum rakibe 6-7 kişi savunma yapıyor 3 tane oyuncuyla gol aramaya çalışıyoruz ne hücumda çoğalıyoruz de geri dönebiliyoruz tek forvet oynatacağına çift forvet oynat gene birşey kaybetmezsin Aynı istikrarsız sonuçlar devam , geçen seneden en ufak bir değişiklik yok bu beceriksizler yüzünden 3 senedir doğru düzgün gelir kalmadı borsada hisse satıp duruyoruz

Senin transfer yapmana da gerek yoktu Elinde Lincoln,Ribery,Elano,Dos Santos,Culio,Keita,Mondragon,Song gibi adamlar vardı bunları takımda tutabilsen etraflarına bir kaç takviye yapsan 3 sene üst üste bu sidikli ligte şampiyon olurdun Kendi ipini kendin çekiyorsun Olan bize oluyor yeminlen

Birde Ayhan Servet Gökhan Hakan Aykut Aydın Eboue kapının önüne tez zamanda

bence gönderilecek oyuncular meselesi sene sonunda konuşulmalı. çünkü ft bazı oyuncuları ciddi anlamda toparladı. örneğin sezon başında hakan baltayı istemeyenlerin sayısı bugün için yarı yarıya azalmış durumda. 2 sene öncesine kadar hakan balta takımın en değerli parçalarından sayılıyordu ve adım adım eski günlerine yaklaşıyor. hasan aliden de atilla turandanda daha iyi. dün hasan ali yi gördük eboue tek başına yardırdı sağdan. nerdeydi hasan ali? tamamen forum efsanesi. gökhan zan yine şu an gayet iyi. seneye cl de defansta alternatif olabilecek bir oyuncu. sabriyi o listede görmemiş olayım. adı çıkmış 9 a inmez 8 e. adam ne yapsa yaranamıyor. sabri bugün avrupada rahatlıkla oynayabilecek kondisyon, hız ve güce sahip. diğerleri şu an için ft ile patlama yapamadılar ama yapabilirler önümüzdeki maçlarda. zaten saydığım 3 futbolcu ve servet hariç listedeki diğer oyuncular fazla forma şansı bulamıyor. fakat servet kesinlikle gönderilmeli en iyi sezonunda bile servet yetersiz bir oyuncuydu ve hep öyle kalacak.

hepsini anladımda eboue ne alaka. adam geldiginden beri ilk defa yerinde oynadı ondada iyi oynadı. adam ilerde verimsiz ama bekte daha verimli bu kayseri macında gözüktü. ayhan bizde emekli olur. zaten gelmiş 34 üne öbürleri defolsun gitsin.
Fatih Terim'e açık uyarı : Devre arası sol açık, forvet arkası , defans , sol bek alınmazsa bu sene de nal toplamamız süpriz olmaz.

Hücuma çıkıyoruz bakıyorum rakibe 6-7 kişi savunma yapıyor 3 tane oyuncuyla gol aramaya çalışıyoruz ne hücumda çoğalıyoruz de geri dönebiliyoruz tek forvet oynatacağına çift forvet oynat gene birşey kaybetmezsin Aynı istikrarsız sonuçlar devam , geçen seneden en ufak bir değişiklik yok bu beceriksizler yüzünden 3 senedir doğru düzgün gelir kalmadı borsada hisse satıp duruyoruz

Senin transfer yapmana da gerek yoktu Elinde Lincoln,Ribery,Elano,Dos Santos,Culio,Keita,Mondragon,Song gibi adamlar vardı bunları takımda tutabilsen etraflarına bir kaç takviye yapsan 3 sene üst üste bu sidikli ligte şampiyon olurdun Kendi ipini kendin çekiyorsun Olan bize oluyor yeminlen

Birde Ayhan Servet Gökhan Hakan Aykut Aydın Eboue kapının önüne tez zamanda

bence gönderilecek oyuncular meselesi sene sonunda konuşulmalı. çünkü ft bazı oyuncuları ciddi anlamda toparladı. örneğin sezon başında hakan baltayı istemeyenlerin sayısı bugün için yarı yarıya azalmış durumda. 2 sene öncesine kadar hakan balta takımın en değerli parçalarından sayılıyordu ve adım adım eski günlerine yaklaşıyor. hasan aliden de atilla turandanda daha iyi. dün hasan ali yi gördük eboue tek başına yardırdı sağdan. nerdeydi hasan ali? tamamen forum efsanesi. gökhan zan yine şu an gayet iyi. seneye cl de defansta alternatif olabilecek bir oyuncu. sabriyi o listede görmemiş olayım. adı çıkmış 9 a inmez 8 e. adam ne yapsa yaranamıyor. sabri bugün avrupada rahatlıkla oynayabilecek kondisyon, hız ve güce sahip. diğerleri şu an için ft ile patlama yapamadılar ama yapabilirler önümüzdeki maçlarda. zaten saydığım 3 futbolcu ve servet hariç listedeki diğer oyuncular fazla forma şansı bulamıyor. fakat servet kesinlikle gönderilmeli en iyi sezonunda bile servet yetersiz bir oyuncuydu ve hep öyle kalacak.

Eboue yardırdı mı? 1 defa çıktı zaten Eboue. Hasan Ali ise 10 'dan fazla çıktı. Sen de şimdi beni yardırdın.

Ayrıca Eboue 'ye basması gereken adam Amrabat 'tı. Hasan Ali, Yekta ile oynuyordu. Maçı izle sonra yaz istersen renkdaş.
happy-smiley-638.gif

hasan ali 10 dan fazla çıktı :) hmm güzelmiş :) şu hasan ali yi bu forumda dani alves yaptınız ya ne diyim ben :) keşke gelsede bitse şu efsane görsek ne olduğunu.

Sayın hocam ; seni çok çok sevdiğimi söyleyip direkt konuya gireceğim ;

Galatasaray nasıl başarılı olur ? bilmiyorum ...

Ama nasıl başarılı olamaz , söyleyeyim ;

SERVET ÇETİN

GÖKHAN ZAN

HAKAN BALTA

SABRİ SARIOĞLU

ÇAĞLAR BİRİNCİ

AYDIN YILMAZ

UFUK CEYLAN

AYKUT ERÇETİN

SERKAN KURTULUŞ

gönderilmez ise , Galatasaray asla başarılı olamaz , sbt .

Haa sen inat yapıp , "meşe odunundan uzay mekiği yaparım" dersen , o senin bileceğin iş .

2002-2003 sezonu gibi , gidersin .

eyv :eek:

sn. TERIM gönderilirse, sizde kına yakarsınız!

Aydını, Serveti anladımda..

Ufuk, Aykut.. Yahu yedek kalecilerden ne istiyorsun ne gibi bir müdehaleleri var şu anda oyuna.

Serkan Kurtuluş dediğin adam yedeğin yedeği bir adam 18'e girmiyor.

Gökhan Zan dediğin adam Ujfa, Semih arkasına yedek olarak bulabileceğin en iyi yerlilerden.

Hakan Balta, Terim ile kendini toparlamış, Hala diğer büyük takımlarını sol beklerine milli takımda formayı kaptırmayan. Önünde Riera gibi bir yetenek fakirine rağmen bu sezon harika ileriye çıkışlar yapan bir adam.

Sabri'ye gelince.. Takım kaptanını, Takım ruhunu, satılık listesine koyan tek Galatasaraylı sensindir sanırım.

Bilardo falan öneriririm sana.. Euro sportta veriyor bazen. 2 kişilik oyun. Takibi daha kolay olur senin için.

Aydını, Serveti anladımda..

Ufuk, Aykut.. Yahu yedek kalecilerden ne istiyorsun ne gibi bir müdehaleleri var şu anda oyuna.

Serkan Kurtuluş dediğin adam yedeğin yedeği bir adam 18'e girmiyor.

Gökhan Zan dediğin adam Ujfa, Semih arkasına yedek olarak bulabileceğin en iyi yerlilerden.

Hakan Balta, Terim ile kendini toparlamış, Hala diğer büyük takımlarını sol beklerine milli takımda formayı kaptırmayan. Önünde Riera gibi bir yetenek fakirine rağmen bu sezon harika ileriye çıkışlar yapan bir adam.

Sabri'ye gelince.. Takım kaptanını, Takım ruhunu, satılık listesine koyan tek Galatasaraylı sensindir sanırım.

Bilardo falan öneriririm sana.. Euro sportta veriyor bazen. 2 kişilik oyun. Takibi daha kolay olur senin için.

.

terime mektup yollamana gerek yok

çünkü saydığın bütün adamlar terimden kesik yedi zaten

hepsinin yerine adam aldırdı

aldırmadığından da formayı aldı 20 yaşında çocuğa verdi

şimdi servet ve gökhan yedek kulübesinde battaniye eşliğinde maç izliyo

sabri zaten iyi bir sağbek sadece ortasahada oynatmamak lazım o kadar

Üst Alt