Fatih Terim'in Yeni Gözdesi! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Yeni Gözdesi!

Cevap: Fatih Terim'in Yeni Gözdesi

Bursaspor parayi gordukten sonra bal gibi de verir ama ucuk fiyat bicerler. En az 7,8 milyon euro bicerler dolayisiyla aklimizi kullanmak zorundayiz.

Servet arti 4 milyon euro'ya bu is bitebilir malum en iyi yerli stoperlerini verecekler, yerini yerliyle doldurmak daha mantikli olacaktir Bursaspor acisindan. Servet'e burun kivirmazlar bence zaten kendisi bu gidisle bizde zor forma sansi bulur :D

servet,aydın,serkan artı 4 milyon euro.Bir dakka düşünmem, onlar da düşünmesin.

Bu arada olurda sahiden gelirse tam psikopatlar takımı oluruz :D.

Defansta Ujfalusi,Serdar

Orta sahada Melo,Engin

falan.Ha gocunurmuyum niye gocunayım.Yıllardır özlemini çektiğimiz ''ısıran'' takımın alası kurulmuş olur.

Serdar Aziz 21 yaşında Chelsea'de bile oynayacak kapasitede bir futbolcu. Bursaspor genç kaptanını Galatasaray'a vermek istemez bence. Serdar Aziz'de Bursaspor'dan ayrılmaya pek niyetli değil. Futbolu burada bırakacağım felan diyordu.

Sezon sonu Servet'in sözleşmesi bitiyor. Eğer Serdar Aziz bize gelmek isterse devre arasında Servet + 4-5 milion € ya bu transfer olabilir bence.

arkadaşlar biraz pahallı olabilir ama enaz 10yıl defans sorunu çözülür (bknz:muslera)

Bursaspor'un genç defans oyuncusu Serdar Aziz, babasının kendisine Bursaspor sevgisi aşıladığını söyledi.

DHA'nın haberine göre bazı kulüplerin kendisine transfer teklifinde bulunduğunu ancak yeşil-beyazlı ekipten ayrılmayı düşünmediğini belirten Serdar "Babam fanatik bir Bursaspor taraftarı. Bana da bu sevgiyi aşıladı. İstanbul takımlarına transfer olursam beni evlatlıktan reddeder. Daha önce böyle bir durum olmuştu ve bana 'Sakın gitme' demişti" ifadelerini kullandı

Eski bir haber.

Serdar Aziz tam bir fener düşmanıdır. Adam onların maçında daha bir fena oynuyor. Çok isterim gelmesini.

Üst Alt