Fatih Terim'in Yeşil Formalıları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Yeşil Formalıları

Cevap: Fatih Terim'in Yeşil Formalıları

Şunu da söyliyeyim hocaya güvenmeyenlere Trabzonspor'a baksınlar bi zahmet olmazsa. Şenol Güneş gelmeden önce nasıl Şenol Güneş geldikten sonra nasıldı. Şenol Güneş sezonun ortasında geldiği anda takımın çehresini nasıl değiştirdi o zamana kadar takımın en kötü isimlerinden olsan Serkan Balcı bir anda takımın nasıl en iyilerinden oldu. Yine o zamana kadar takımın en etkisiz oyuncularından olan Selçuk İnan bir anda nasıl takımın en önemli futbolcusu oldu.

Burak Yılmaz denen adama bakın hele Şenol Güneş'den önce nasıl bir futbolcuydu şimdi nasıl bir futbolcu.

Hoca futbolculara etki etmezmiş pehhhh.

Bunu kim diyor? Hoca tabii ki müthiş etki eder ama Selçuk sakatlandıktan sonra yerine Sarp girecekse Mourinho gelse yapamaz bir şey. Yetenek yok çünkü adamda.

Hmmm yani Selçuk İnan birden doping yaptı ve iyi oynamaya başladı aynı şekilde Serkan Balcı da birden doping yaptı ve çok iyi oynadı hatta Burak Yılmaz'a Şenol Güneş'in bizzat ilaç verdiği de söylentiler arasında.

dopingle ne alakası var kardeşim ben şaibeli diyorum sen gelmiş doping diyorsun kendi kendinle çelişiyorsun bunu diyen tek ben değilmi nitekim soruşturmayı yürüten savcıda benle aynı kanıdaki o maçların içinde TS den şüphelenilen maçlar da var

Servet Ujfalusi ile de anlasamaz bence, yok mudur Servet'in uyumlu oynayabilecegi bir stoper yahu. Neill vardi onla da ayni cizgide durmayi bir turlu beceremiyorlardi. Bence transfere harcayacagimiz paranin bir bolumunu Servet'in kendi memleketi disindakilerle uyum saglayabilmesi icin harcayalim daha faydali olur.

Nedense cizgi defansi tutturamiyoruz Servet + yabanci oyuncu olunca.

Bu kadro işe yaramaz diyen arkadaşlar. İsimlere bakmayın bu sene TAKIM olabilirsek bu kadro ile de şampiyonluğa oynayabiliriz. Önemli olan oyuncularının tek vücut gibi hareket edebilmeleri.Geçen sene biz bunu bir türlü başaramadık ve sakat oyuncuların çokluğu ve yedeklerin yetersiz olmaları nedeniyle çok kötü bir sezon geçirdik. Ben Fatih Terim ve ekibine güveniyorum bu kadroyu en iyi şekilde organize edecektir.

Ayrıca kadro derinliği oluşturmamız lazım sakatlıklar peşimizi hiç bırakmıyor. Her sene her maç öncesi en az 4-5 tane sakat oyuncumuz oluyor. Bu yüzden yedek oyuncularımız da ilk 11 kalitesinde olması lazım. Çünkü biz bu kadro ile yola başlasak en fazla 5-6 maç bir arada oynar bu takım. Sonra sakatlık ve cezalarla bir daha aynı kadroyu göremiyoruz. Yani ilk 11 kadar yedek kulübesi de çok önemli.

Bunu kim diyor? Hoca tabii ki müthiş etki eder ama Selçuk sakatlandıktan sonra yerine Sarp girecekse Mourinho gelse yapamaz bir şey. Yetenek yok çünkü adamda.

Ben ne dedim yukarıda ki mesajımda??? Bir iki tane alternatif alsınlar dedim. Ayrıca Mustafa Sarp'dan önce en kötü Yekta ve Ayhan oynar.

dopingle ne alakası var kardeşim ben şaibeli diyorum sen gelmiş doping diyorsun kendi kendinle çelişiyorsun

Evet hakikaten saçmalıyorum hocaların oyunculara verdiği katkıdan bahsederken ortaya alakasız olan şaibe ve şike olayını katarak.

beyler sadece ilk mesaji okuyarak yorum yapiyorum:

o yesil formalilar sürekli degisiyor öyle kafasinda düsündügü 11 diye birsey yok.

3 takim haline ayiror 2 gurup mac yapiyor sonra 15dk sonra falan bazi oyunculari degis tokus yapiyor.

4 kilit transfer var bence..

1.si Stancu gönderilip bir forvet alınmalı (yerli de olabilir)

2.si Hakan/Çağlar gönderilip bir sol bek alınmalı (Özgür Çek)

3.sü merkezi bir ortasaha çift yönlü yabancı

4.sü Stoper mevkine yerli/yabancı kaliteli bir isim..

Kaleye zaten muslera geldi sayıyorum..Sağ Açıkta Kazım/Pino ile idare edilebilinir..

Başkan beni hayal kırıklığına uğrattı açıkcası. Bir forvet ve bir orta saha yeterli gibi birşey demiş.. Bizim yerli kalitemiz çok düşüktü rakiplerimize göre yerli olarak bi Selçuk alındı.. Sağ bek alınması lazım mesela, defansa kesinlikle bir adam alınmalı.. Rakipler yerli kaliteli oyuncuları kadrosuna kattı bizim başkanımızda 2 transfer olsun büyük ölçüde takımımız yeterli diyo.. ne farkı var geçen seneden o zaman.. ben yine Ayhan'ı m.Sarp'ı mmı izlicem ya da Aydın'ı v.s

hiç umduğum gibi olmadı umarım utandırır ama açıklamalarından dolayı hiç umudum yok....

Ben ne dedim yukarıda ki mesajımda??? Bir iki tane alternatif alsınlar dedim. Ayrıca Mustafa Sarp'dan önce en kötü Yekta ve Ayhan oynar.

Evet hakikaten saçmalıyorum hocaların oyunculara verdiği katkıdan bahsederken ortaya alakasız olan şaibe ve şike olayını katarak.

dostum Şenol Güneşe Fatih Terime kötü hoca diyen yok burda ben diyorumki Trabzonun maçlarından da şaibeli olanlar var bunun Şenol Güneşle ne alakası var ? bu ülkenin en iyi 2 hocasıdır Fatih Terim ve Şenol Güneş. Ama bu adamların elinde sihirli deynek yok bu kadroyla 2. yada 3. oluruz maksimum şampiyonluk hayal olur 3-4 sağlam transfer daha yapmazsak

Kaleye Muslera,Culionun yerine Cambiasso yada Muntari.Sabrinin yerine de adam gibi bek koyduğunuz zaman eh işte.

dostum Şenol Güneşe Fatih Terime kötü hoca diyen yok burda ben diyorumki Trabzonun maçlarından da şaibeli olanlar var bunun Şenol Güneşle ne alakası var ? bu ülkenin en iyi 2 hocasıdır Fatih Terim ve Şenol Güneş. Ama bu adamların elinde sihirli deynek yok bu kadroyla 2. yada 3. oluruz maksimum şampiyonluk hayal olur 3-4 sağlam transfer daha yapmazsak

Ben hocanın oyunculara etkisini anlatırken şikenin ve şaibenin ne alakası var?

Aslın da,olması gereken bu

Muslera

Sabri Ujfalusi xxxx xxxx

xxxx Selçuk xxxx Arda

xxxx Baroş(Elmander)​

püfff uzattın iyice bende diyorum işte bu sene Trabzonun kazandığı puanların hepsini hocaları kazandırmadı masa başındada çok puan kazandılar Trabzonu örnek olarak gösteremezsin

Ben de o zaman diyorum ki ne yaptı Burak doping mi yaptı ya da Selçuk ya da Serkan Balcı?

Haaa şunu dersen başka da mesaj yazmam. Şenol Güneş sezonun ortasından gelmeden önce Trabzon şike yapmıyordu o yüzden bu oyuncular iyi oynamıyordu ne zaman Şenol Güneş geldi Trabzonspor şike yaptı ve bu oyuncular da iyi oynamaya başladı.

Dünkü maç itibariyle kesin gider ya da bu sezon forma şansı bulamaz dediklerim isimler

Batdal-Musa-Serdar Eyilik-Sarp bi ihtimal Stancu.

Bunlar gider veya kiralanır.

--------------------------------------------------------------------------------

Orta saha alternatiflerimiz Ceyhun-Yekta-Ayhan-Selçuk-Culio-Transfer oluyor.Transferin kalitesine göre orta saha oldukça sağlam olur.

Forvet için gereksiz diyen arkadaşlar olabilir ama ben her Ekim ayı geldiğinde 12-13 sakatı bulduğumuzu hatırlatırım

Baroş kalacaktır.Ve yanında Elmander.Birinin sakatlanması halinde ciddi sıkıntı çekeriz.Anıl'dan patlama beklemiyorum.Pino ve Kazım da benim için yeterli değildir bu bölge için.

Arda'nın alternatifi Gio olabilir derdim geçen seneleri ama bu sene yine Aydın'a kaldık diyebiliriz.

Sağ kanat için Kazım-Pino bize sorun çıkartacaktır.Volkan Şen alınmalı.

Sabri'nin alternatifi ortalama STSL bir sağ beki yeterli olacaktır.Sabri-Serkan'da sıkıntı yaşarız.

Sol bek için Fatih hoca adam istemez.Stopere bir adam daha lazım ama sanırım Semih Kaya beklenen patlamayı yapacak.Fatih Hoca adam istemiyecektir.

Kaleyi Muslera ile sağlama aldık diyebilirim.

Edit:Sonuç olarak Volkan Şen-Forvet-Orta saha alınmalıdır.

Dünkü maç itibariyle kesin gider ya da bu sezon forma şansı bulamaz dediklerim isimler

Batdal-Musa-Serdar Eyilik-Sarp bi ihtimal Stancu.

Bunlar gider veya kiralanır.

--------------------------------------------------------------------------------

Orta saha alternatiflerimiz Ceyhun-Yekta-Ayhan-Selçuk-Culio-Transfer oluyor.Transferin kalitesine göre orta saha oldukça sağlam olur.

Forvet için gereksiz diyen arkadaşlar olabilir ama ben her Ekim ayı geldiğinde 12-13 sakatı bulduğumuzu hatırlatırım

Baroş kalacaktır.Ve yanında Elmander.Birinin sakatlanması halinde ciddi sıkıntı çekeriz.Anıl'dan patlama beklemiyorum.Pino ve Kazım da benim için yeterli değildir bu bölge için.

Arda'nın alternatifi Gio olabilir derdim geçen seneleri ama bu sene yine Aydın'a kaldık diyebiliriz.

Sağ kanat için Kazım-Pino bize sorun çıkartacaktır.Volkan Şen alınmalı.

Sabri'nin alternatifi ortalama STSL bir sağ beki yeterli olacaktır.Sabri-Serkan'da sıkıntı yaşarız.

Sol bek için Fatih hoca adam istemez.Stopere bir adam daha lazım ama sanırım Semih Kaya beklenen patlamayı yapacak.Fatih Hoca adam istemiyecektir.

Kaleyi Muslera ile sağlama aldık diyebilirim.

Edit:Sonuç olarak Volkan Şen-Forvet-Orta saha alınmalıdır.

Çoğu yazdığına katılıyorum kafamın almadığı şu: Kazım ve Pino'nun sorun çıkardığı yeri Volkan Şen mi düzeltecek?

Üst Alt