FB Taraftarı Dün Miting Yaptı | Bizde Eğlence Sürüyor - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FB Taraftarı Dün Miting Yaptı | Bizde Eğlence Sürüyor

Cevap: Fenerbahçe Taraftarı Miting Yaptı | Eğlence Bitti

hahahbu.jpg

hahahahahaa :asd:

inşaatlarına 3 tane temiz boru döşedik.

2011-12-25_mittt446.jpg

Bu resimde bir hile var sanki..Bu resmi gören çok büyük bir kalabalıktan bahseder gerçekten..Halbuki durum çok farklı.

fenerbahçe tv bir kez olsun alanı komple görüntülemedi. hep böyle görüntülediler.

gerçek acı ve gerçekleri görmek istemiyorlar. bugün taraftar sitesi diyor ki görünmeyen kısımlar vardı bu alanın sağ tarafı gibi ama belediyenin kamerasından herşey net gözüküyordu.

resimler aldık buraya ekledik ve emniyettin bilgilerinide arkadaşlar açıklamış. alanda 3.500 kişi varmış. yazıyla üç bin beş yüz.

Yakında çıkar Tarlaları bizde Süreceğiz Başkanım derler..İbrahim Akın'a şike yap diyen hoca'ya plaket versin Fenerbahçe..

3500 kişiyi 35000 kişi diyerek gene şike yapmışlar bunlar harbi hilenin şikenin kralını yapıyolar

Fenerbahce Taraftari Kadar Cin Halk Cumhuriyeti ve Hindistan bile büyümüyordur... Adamlar Saatde 5 Milyon artiyorlar...

Daha Düne Kadar 20-25 Milyondular suan 35 olmuslar... Yakinda Türk Devletleri komple Nüfus olarak sayip biz 50 Milyonuz derlerse kimse sasmasin..!!!

Köy düğünleri bile daha kalabalık oluyor.Bu arada bazı ezikler boğanın boynuz darbelerine maruz kalmışlar...

Tuhaf ya... Iste bu 3-4 bin Kisi Gercek Fenerbahce Taraftari degil..!! Ben Inanmiyorum onca insanin bu 3-4 bin kisi gibi kafasiz olduguna..

bugun oradaydim isim geregi hic oyle kalabalik degildi beyler ,hem Bedri Baykam ikide bir Ataturk falan dedi ,seytan diyor git umugunu sik.

Üst Alt