FB Taraftarı Dün Miting Yaptı | Bizde Eğlence Sürüyor - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FB Taraftarı Dün Miting Yaptı | Bizde Eğlence Sürüyor

Cevap: Fenerbahçe Taraftarı Miting Yaptı | Eğlence Bitti

Arkadaşımın hiç bir şeyden haberi yoktu miting falan, resmi gönderdim, olayı da bilmiyor. Mekanı biliyorsun burada kaç kişi vardır dedim, 4 bin-5 bin arasıdır dedi.

Aklın yolu bir.

Kulübün kendisi 40 bin derken taraftarı bunu yapıyor diye laf edemeyiz.

miutawx2.jpg

:asd:

1000 kişi anca vardı mitingte. Bunca yaygara ile 1000 kişi toplayabilmiş şikeciler. Bu demek oluyor ki; ya fb taraftarı şike yaptığına kesin kanaat getirdi ya da Kadıköy'deki taraftar potansiyelleri bu kadar. İki ihtimalde birbirinden rezil.

Fb taraftarı gerçekten çok ezik durumda şu an. Ağlıyorlar resmen. Hala da şikeci başkanlarını savunuyorlar. Asıl eziklik de bu olsa gerek. Peki ya bunlara acıyor muyum? Tabi ki hayır. Beter olsunlar. Türk Futbolunun içine ettiler. Fb camiası, Türk Futbolunun en büyük düşmanıdır.

Şu kara liste her yerde paylaşılmalı. Bu adamlara 1 tek kuruş dahi para kazandırmamız lazım. Hiçbirini de sevmem zaten.

Meeting'in az bir kısmını dinledim TV'den :asd: soyleyecek soz bulmak mumkun degil.

uzerlerinden planorle gecip isemek vardı. :Z3:

İstanbulda herhangi bir amatör takım taraftarını toplasa en azından bu kadar toplar...

Hani diyorlardı ya " tarif edilemez bir büyüklük"

Hani biz diyordukya 32 MB. lık bir büyüklük...

Böylece bir büyüklük daha çıktı;

8604 kişilik bir büyüklük...

Hani fenerliler diyordu ya ; " Bir gün herkes fenerli olacak ! " ; O laf ta değişti;

" Bir gün herkes Fenerli olmaktan utanacak !!! " Yakındır.... Belkide geldi...

Birbirlerine girdi mallar. :asd:

StBatu Batu Mosturoglu

2 saat daha az eğlenseydin veya geç uyutsaydın diyenler olmuş,eğlenmeye değil dershaneye gittim.

@StBatu erkan0784

bırak demogoji yapmayı.biz orda işimizi bırakıp babanın yanında olduk sen bahene üret 2 saatle sınavda kalmazsın..boş adammıssın

Lube Ayar. Pardon HACER'in gerçek yüzü...

tfdz5mjc.jpg

Lube Ayar son kararını vermiş. Beşikbahçeli olduğunu acıklamis... :D

O değil de bizim bu UEFA'yı aldıktan sonra futbolcuların ellerinde UEFA Kupasıyla uçaktan indiği andan itibaren,yüzbinlerce Galatasaraylı'nın onları havaalanında ve otobüsle kupayı gezdirirken yollarda karşıladıkları anın video görüntülerini nereden bulabilirim acaba? Demin internette çok aradım da bulamadım eğer bilen varsa söyleyebilir mi izlemek istiyorum da.Ama mümkünsü 1-2 dklık değil şöyle uzun bir şey olsun.Doya doya izleyeyim o coşkuyu.

Ali babanın bir çiftliği var

Çiftliğinde öküzleri var

Hepimiz AZİZİZ

Hepimiz ŞİKECİYİZ

diye bağırır fener mitinginde bizim öküzler

la la la la lalala

:)

Cevap: Fenerbahçe Taraftarı Miting Yaptı | Eğlence Sürüyor

Talip Doğan Karlıbel

Emniyetin resmi verileri bugün Kadıköyde ki miting de 4000 kíşi varmış.

Yoğun ilgi, büyük ilgi, taraftar Kadıköy 'e akıyor... :asd:

Bu da büyüklükleri gibi, yani fos.

Bugün de eğlence beleşe geldi. Sen çok yaşa Fenerbahçe... :D

4byxw.jpg

pankarta ardından ellerinde ki afişe dikiz. Çapraz bağlantı yaparsak ayşe metriste
images

Şampiyonluğu çalınan bir takımın mitingi ile, şampiyonluğu çalan bir takımın mitingi..Söze gerek yok sanırım..

AhiGa3YCMAI9pxb.jpg

Kemal Belginin oraya katılmasın yadırgadım. Oysa bu şike olayında doğruları konuşan tek fbli spor yazarı idi.

Rıdvan dilmen'de katılmasa olmaz. Hala Ntvsporda görev yapıyor.

Üst Alt