FC Barcelona Takip Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FC Barcelona Takip Başlığı

Cevap: Official Barcelona Başlığı

Real Madrid ile aramızda kaç puan fark vardı sayın pravakotor bilgilendirirmisiniz bizi :eek::p

Fabregas: “İspanya’ya döneceğim”

Cesc Fabregas, kariyerinin ileriki bir döneminde tekrardan İspanya’da top oynayacağını belirtti. Genç oyuncu "Şu an Barcelona'dan daha iyi oynayan bir takım yok" diyerek de İspanya'daki gönül bağını da göstermiş oldu.2014’e kadar sözleşmesi bulunan Arsenal kaptanı, bir gün tekrardan İspanya’ya hatta büyük ihtimalle de Barcelona’ya döneceğini belirtti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan genç oyuncu, ”Fikrim hiçbir zaman değişmedi. Uzun bir kontrat imzaladım ama futbolda ne olacağının garantisini kimse veremez. Şu anda hayatımdan çok memnunum ve kaptanlığın bana verilmesi beni daha da motive etti” diye konuştu.

Arsenal kaptanı sözlerine şu şekilde devam etti: ”Bazen, İspanya’daki futbolu özlüyorum ve dönmek istiyorum. İleride mutlaka böyle bir tecrübe yaşamak istiyorum. Barcelona sadece Real Madrid’in üstünde bir takım değil, şu an itibariyle dünyada Barça’dan daha iyi top oynayan başka bir takım göremezsiniz”

Gelirse çooook büyük olay olur Barcelona önümüzdeki 5 yılın takımını kurmuş olur..

Mükemmel ötesi bir takım olacak
:cool:

Şahsen ManU Sosyal Grubunu açmak, sizin açmanızdan sonra aklıma geldi.

Umarım özenti, çalıntı gibi Fenerli taraftarlarlara yakışan sıfatlar takmazsınız bana :)

Saygılar :p

Zor olsaydı birşey demezdim ama imkansız oldugu için At. Madrid elenecek :)

Robben: “Messi uzaylı”

Arjen Robben kendisini biraz daha geliştirmesi gerektiğini söyledi ve Messi’yi evrenin en iyi futbolcusu olarak gördüğünü belirtti.

Arjen Robben, Lionel Messi ile karşılaştırılmalarına son noktayı koyarak Arjantinli'nin başka bir gezegenden olduğunu söyledi.

AS gazetesine açıklamalarda bulunan Robben Messi’ye yetişebilmesi için kendisini geliştirmesi gerektiğini söylerken Messi’ye de övgüler yağdırmayı ihmal etmedi.

Robben yaptığı açıklamada: “O dünyanın en iyisi. Şu an inanılmaz bir form yakalamış durumda. Bana göre o bu dünyaya ait değil. O çok farklı ve kesinlikle en iyi” dedi.

Hollandalı futbolcu şu anki formundan memnun olduğunu ama özellikle bitiriciliğini geliştirmesi gerektiğini söyledi ve açıklamalarına: “İşleri yoluna koymak için çok daha fazla çalışmalıyız. Özellikle fiziksel dayanıklılığımızı takım halinde geliştirmek zorundayız. çünkü bu sezon sakatlıklardan çok çektik. Benim tam olarak formumu bulmam için maç eksiğimi gidermem lazım” diyerek devam etti.

Robben sözlerine Real Madrid’de yaşanan saha dışı sorunlarla ilgilenmediğini ve sadece futboluna odaklandığını söyleyerek son verdi.

Robben doğru söylemiş ama kendide pek insana benzemiyor :D

Messi tabiki uzaydan yahu,Dünyada olsaydi dopingle büyümezdi...

Ben inaniyorumki o ilaclarin sayesinde iyi oynuyor ama farketmez yeterki böyle devam etsin :)

Üst Alt